Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר את Car-Wash מרחוב הצפירה/יד חרוצים?

alexbak
שימו לב! השרשור הזה בן 5947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבוע קיבלתי מנשר (פלייר) מהם.

יש להם הצעות נחמדות.

רציתי ללכת על "הקריסטל שיין" שלהם. מישהו התנסה בזה?

לפי האתר: " חידוש צבע המחזיר לרכבך את הברק, וההחלקה המקורית שאבדו לו. טיפול בעדינות בשריטות קלות, לכלוך הנבנה בתוך הצבע, פטריות צבע וחמצון (דהיית צבע) המאפשר לחדירת לכלוך אל הפח ובכך גורם להתפוצצות הצבע ולחלודה. מבוצע בעזרת reffub ומומלץ לעשותו פעם בשנה. כמו כן לעיתים מכוסה צבע הרכב בספריי צבע שהותז עליו בנסיבות שונות, להסרתו יש טיפול מיוחד הדורש מיומנות וזמן.

בנוסף הם נמצאים קרוב למקום עבודתי, והם "מטפלים בשריטות ובמכות" ברכב "ללא פחחות וצבע חדש". לא יודע איך זה אפשרי...

(האתר שלהם http://car-wash.co.il/)

-- אם זה לא המקום המתאים להודעה הזאת: אנא העבירו אותה --

תודה, אלכס.

כי מי שמשקיע, שוקע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אותם.

יצא לי לשטוף את הרכב שם מספר פעמים כשעבדתי באיזור אבל אין לי יכולת להמליץ על השירותים המיוחדים שלהם מאחר ולא ניסיתי אותם.

כ"מכון שטיפה" סטנדרטי, הייתי די מרוצה מהתוצאות אך לא משהו חריג שניתן לשים עליו את האצבע.

בהצלחה,

רפי.

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...