Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבדלים בין טרנספוטר TYPE 2 ל TYPE 3

גרצמן
שימו לב! השרשור הזה בן 5949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם מישהו יוכל לומר לי בודאות ( משיטוט באתרי היסטוריה של הרכב בעולם לא עולה תשובה ברורה)

האם החלקים המכניים הבאים זהים בין טרנספורטר 2000 מהשנים 73-79 לבין טרספורטר קירור אויר של השנים 80-82:

מנוע קומפלט

גיר+בקקס

משאבות בלם+ צינורות בלם

ציריות

תיבת הגה

משאבות שמן ודלק

אלה החלקים הרלוונטים כרגע, כמו כן אשמח לכל מידע נוסף לגבי חלקים זהים בין הדגמים

בתודה מראש , שבת שלום לכולם , ניר גרצמן

"אלה שרוקדים נראים משוגעים בעיני אלה שלא שומעים את המוזיקה" :turn-l: תבקרו..הסיפור של רכב האספנות הראשון שלי... VW BUS 1978 [url]http://www.wix.com/omergart/nirvw/page-1#!__page-1/my-car[/url]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, הואנאגון קירור אוויר מכונה TYPE25 ולא TYPE3 ( TYPE3 הוא משנת 83 וחצי, קירור מים - WATERBOXER )

המנוע לא זהה, אבל דומה מאוד, גלגל תנופה שונה.

הגיר שונה (שיפטר "אף" בTYPE2 שיפטר צד בTYPE25, קלאץ' כבל לעומת הידראולי ועוד ) אם כי שני הגירים הם 091.

אפשר להחליף מנוע + גיר קומפלט, בתנאי שמסבים את הגיר לשיפטר אף (פשוט מורידים את האף מהגיר הישן ומרכיבים על החדש) ולקלאץ' מופעל כבל (או מסבים את המנגנון כולו להידראולי). יש עוד שינויים מינוריים שאפשרי לבצע.

קליפרים קידמיים ודיסקים שונים

דראמים אחוריים - לא יודע.

ציריות וCVJOINTים - הCVים זהים, הציריות- אני לא בטוח שהאורך זהה, אבל סידור השיניים זהה.

אתה מוזמן לבקר ולהשוות, יש לי טרנספורטר 78, ולידו מפורקים על השולחן מנוע וגיר של טרנספורטר 81.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...