Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראלי דאקאר בוטל - כל השרשורים אוחדו

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 5949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדבר, חול וחול , דיונות והרבה שמות נוצצים יהיו השנה בדאקאר אבל שם אחד יבלוט בחסרונו, לפחות לי אישית וזהו שמו של קולין מקריי כמובן.

קרלוס סיינז חוזר השנה לדאקאר בפולקסווגן טוארג 2 ממוזגת, כן זה הגימיק של פולקסווגן למלחמה בדיונות ובחום, כאשר החום בתוך תא הנהג יכול להגיע גם ל-60 או 70 מעלות לפי פרסומי הקבוצה.

בקבוצה איתו יהיו הדרא"פ דה-וילייר, מרק מילר ודיטר דפינג, אלוף גרמניה בראלי בהופעת בכורה בדאקאר.

קרלוס סוזה הפורטוגזי ינהג בפולקסווגן חצי-רישמית.

ז'אן לואי שלסר גם הוא הגיע שוב לדאקאר ושוב הוא עושה זאת בדרך הפרטית שלו ובאמצעות באגי בבנייה עצמית.

אבל ממש לא מדובר באיזו באגי ביזארית שנבנתה משילדת צינורות בחצר של איזה בית אלא ביצירת מופת של שלסר שהפך כבר מומחה בתחום.

מי שמחליף את קולין מקריי ליד ההגה היתום של ה-BMW X3 הוא ברונו סאבי הצרפתי, מיודענו מהריקודים המפורסמים שלו עם ה-205 T16 באשקלון ומנצח ראלי מונטה-קרלו וקורסיקה וכמובן מנצח הדאקאר ב-93'.

לצידו הקאטארי אל-עטייה שבשנה שעברה הוכיח כי לא רק בשבילי המזה"ת הוא טוב אלא גם בדיונות.

נהג שחזינו בו לא מזמן רודף אחרי כתר אליפות ה-WTCC ונכשל, מנצח אין-ספור פעמים באנדרוס-טרופי על הקרח, איבן מולר הצרפתי, גם הוא הגיע לדאקאר בבאגי SMG .

עוד נהג WTCC כיום ואקס-פורמולה-1 טיאגו מונטיירו ינהג בבאגי נוספת.

עוד אקס-פורמולה-1 יהיה היפאני אוקיו קטאימה שינהג בטויוטה וכמובן איך אפשר בלי רובי גורדון הנהדר שמבחינתי לפחות היה נהדר לצפות בו בשנה שעברה עם ההאמר, גם הוא חוזר השנה לדאקאר.

ולבסוף, הקבוצה שכולם ירצו לנצח - מיצובישי בראשות סטפן פטרהנסל, 6 פעמים אלוף הדאקאר על אופנוע ועוד 3 על ארבעה גלגלים .

עוד בקבוצה לוק אלפונד שזכה ב-2006 והירו מאטסואקה (או איך שכותבים את זה), מנצח הדאקאר פעמיים ואקס-אופנוען נוסף הספרדי נני רומה.

3041228592.jpg

שידורים יהיו ביורוספורט ואני מאמין שגם בערוץ הראשון כמדי שנה.

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל שנה אני מרותק לטלויזיה ולאינטרנט ועוקב אחרי התקדמות הראלי.

שכחת לציין כמה דברים.

האחד כמובן זה הישראלי שלנו בראלי, דרור כהן, שיתחרה במכונית ראלי שנבנתה ע"י עידו כהן. כולנו נחזיק לו אצבעות!

מספר הרכב שלו (לצורכי מעקב תוצאות ומקומות באתר שפורסם בסוף העמוד) 475

בנוסף, הפלא הגדול של כל הראלי, משאיות ה8 טון שמקפצות להם על הדיונות. לפי דעתי זאת הקטגוריה המעניינת ביותר. פשוט לראות ולא להאמין.

אני מקווה לראות השנה ראלי צמוד ומעניין, יותר משנה שעברה שמיצובישי לקחו את הראלי בגלל טעויות של פולקסווגן.

לעידכונים שוטפים באינטרנט:

www.dakar.com

ועדכונים נוספים בעברית באתר "אוטו".

וכתבה שלהם בנושא - http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleID=4424&SubjectID=205

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...שכחת לציין כמה דברים.

האחד כמובן זה הישראלי שלנו בראלי, דרור כהן, שיתחרה במכונית ראלי שנבנתה ע"י עידו כהן. כולנו נחזיק לו אצבעות!

מספר הרכב שלו (לצורכי מעקב תוצאות ומקומות באתר שפורסם בסוף העמוד) 475

...

יאיר.

לפעמים אני נוטה לשכוח דברים, זה קורה כשמגיעים אוטוטו לגיל 40 , אבל במקרה הזה לא שכחתי...לדרור כהן מוקדש שרשור בפני עצמו בפורום שלו...אני חושב שזה מגיע לו !!!

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרלוס סיינז חוזר השנה לדאקאר בפולקסווגן טוארג 2 ממוזגת, כן זה הגימיק של פולקסווגן למלחמה בדיונות ובחום, כאשר החום בתוך תא הנהג יכול להגיע גם ל-60 או 70 מעלות לפי פרסומי הקבוצה.

בתקופת אשקלון הצעתי לחיים רווה (אוטו קור) להתקין מזגן בפולו שלו והערכנו משקל של פחות מ-10 ק"ג אבל חיים בסוף עשה מזגנים במטוסים ולא במכונית מרוץ.

בהצלחה לדרור כהן בדקר

דוד נמרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה הרשמית:

A.S.O. cancels the 2008 edition of the Dakar rally

After different exchanges with the French government - in particular the Ministry for Foreign Affairs - , and based on their firm recommendations, the organisers of the Dakar have taken the decision to cancel the 2008 edition of the rally, scheduled from the 5th to the 20th of January between Lisbon and Senegal’s capital.

Based on the current international political tension and the murder of four French tourists last 28th of December linked to a branch of Al-Qaeda in Islamic Maghreb, but also and mainly the direct threats launched directly against the race by terrorist organisations, no other decision but the cancellation of the sporting event could be taken by A.S.O.

A.S.O.’s first responsibility is to guarantee the safety of all: that of the populations in the countries visited, of the amateur and professional competitors, of the technical assistance personnel, of the journalists, partners and rally collaborators. A.S.O. therefore reaffirms that the choice of security is not, has never been and will never be a subject of compromise at the heart of the Dakar rally.

A.S.O. condemns the terrorist menace that annihilates a year of hard work, engagement and passion for all the participants and the different actors of the world’s biggest off-road rally. Aware of the huge frustration, especially in Portugal, Morocco, Mauritania and Senegal, and beyond the general disappointment and the huge economical consequences in terms of direct and indirect repercussions for the countries visited, A.S.O. will continue to defend the major values of great sporting events and will carry on its engagement for a durable development through the Actions Dakar, started 5 years ago in sub-Saharan Africa with SOS Sahel International.

The Dakar is a symbol and nothing can destroy symbols. The cancellation of the 2008 edition does not endanger the future of the Dakar. To offer, for 2009 a new adventure to all the off-road rally passionate is a challenge that A.S.O. will take on in the months to come, faithful to its engagement and its passion for sports.

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתובת היתה על הקיר במשך מספר שנים כבר .

כמעט בכל שנה היו מקרי טרור כאלו ואחרים על תוואי הדרך של הדאקאר ובכל שנה הכלבים נבחו והשיירה עברה...

השנה הלחץ נבע בעיקר מצד הקבוצות המשתתפות ואז למארגנים כבר לא נותרה ברירה.

חבל שאחד מארועי הספורט המוטורי הגדולים והחשובים שיש מתבטל, ולדעתי זו לא כניעה לטרור אלא מחשבה נכונה על חיי בני-אדם.

אין שום דרך, במרחבים האינסופיים של המדבריות להבטיח את שלום המתחרים והצוותים המלווים.

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסלחנות לטרור של כל ממשלות צרפת לדורותיהן קיבלה את התשובה היום

אגב הדיבורים על עצירת האירוע היו כבר לקראת סוף דצמבר (הפדרציה הצרפתית התריעה כבר אז) וזאת לאחר רצח התיירים הצרפתים במאוריטנייה.

מדוע עד לאירוע הזה לא הוצע מסלול חלופי? מי יפצה את המתחרים על מאות אלפי ה"יורוס" שהשקיע כ"א מהם?

מי יפצה על זכויות השידור?

יש לנו שם מתחרה ישראלי שהשקיע המון כסף(חלקו מכיסו הפרטי) מי יפצה אותו? איך?

אם ארגון כזה כשל, מה יגידו איזובי הקיר?

הטרור במאוריטניה אינו חדש, מדוע התעקשו המפיקים לעבור דווקא משם?

מעניין

דני לוי

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בלתי נתפס !!! :evil:

כמו שדני כתב, מאות המיליונים שירדו לטימיון, וכנראה גם עשרות המיליונים (של אנשים) שציפו בקוצר רוח לסיקורים היומיים בבתים החורפיים המחוממים ב-כ-ל ה-ע-ו-ל-ם

איך אתב אחד המגיבים ב YNET: "לא כל המוסלמים טרוריסטים, אבל כל הטרוריסטים מוסלמים"

ותסלחו לי על הכנסת מעט פוליטיקה נמוכה לספורט שכולנו כל כך אוהבים, אני עצוב, עצוב מאד.

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל פוליטיקה ליאור

כל החוטא ואומר: בוא נפריד ספורט מפוליטיקה? ,אינו יודע מה הוא שח

מעניין אם מישהו מהמתחרים היה דופק תביעה נגד המפיקים של כמה מיליוני יורו, מה היה קורה?

לדעתי האישית כלום, מכיוון שאני מאמין שהם הוחתמו בחוזה על ביטול תביעות.

יש למישהו את החוזה? סתם מעניין.

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...