Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקומות שעושים חלונות שחורים!

שימו לב! השרשור הזה בן 5956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ח'ברה עשיתי חיפוש ועברתי על כל הדפים שקשורים להשחרת חלונות!

ראיתי שרשמתם שתי מקומות:

1) אילן זגגות - ממוקם בחולון

2) קארגלאס -ממוקם בפתח תקווה

יש עוד מקומות שאתם מכירים, אבל אני מבקש אנשים שנותנים אישורים לכל החלונות, שיהיה רשום ברישיון שלכל החלונות חוץ מהקידמי כמובן יהיה אישור!

אני מודה לכם מאוד !

ביי ביי בנתיים

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כבר 196 הודעות במונה . כמה הודעות צריך שיהיה לך כדי שתדע שיש חוקים כאן בפורום .

קרא את חוקי פורום השיפורים לפני שאתה מחליט לפרסם הודעה .

אני מעביר לפורום הטכני , שם מקומו של השרשור .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איזה אישורים בדיוק צריך? אישורים למה? מותר להשחיר את החלונות האחוריים וזהו. אם אני משחיר אותם אז איזה אישורים בדיוק צריך? אישור שההשחרה עברה את מכון התקנים ועמדה בתוצאות הניסוי של מעבדות נאסא? הרי לא מודדים אחוזי הכהייה, כי אין מכשור מתאים, אז איזה בדיוק אישורים צריך? תבוא אליי אני אקח דף וארשום לך אישור, זה אומר שהוא שווה משהו?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס אם אתה בא לעשות פה פוזות על אנשים עדיף שלא תגיב אנשים כמוך לא צריכים פה !

שאלתי לאנשים שמבינים ושאומרים עם אישורים זאת אומרת שמעבירים את זה בדף של הרישיון רכב ותוספות ומגבלות שרשום שם השחרת חלונות או משהו בסגנון אז שיהיה רשום כן!

אז לפני שאתה עונה תחשוב פעמים אולי ואז תענה ! (בגללך הרבה אנשים מפחדים לשאול שאלות כי יודעים שיבוא איזה פלצן אחד וישחק אותה אז יאללה תוריד את האוויר ומהר!)

הערת מינהל המערכת:

קיבלת התראה ונכנסת לעולם המעקב.

אנו מקווים שהתבטאויות כאלה לא ישנו בעתיד.

התרד' ננעל.

תודה.

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...