Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן לחץ שמן - האם מתאים גם לדגום לחץ גז?

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 5956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם חיישן לחץ שמן של רכב מתאים גם לדגימת לחץ אויר/גז?

אני צריך חיישן לחץ שידגום לי לחץ של +-40 PSI, החיישן צריך להיות במרחק מהשעון עצמו. חשבתי שאולי חיישן לחץ שמן של רכב יתאים.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא להשתמש בחיישן לחץ אוויר יעודי ?

בעיקרון לא מוצא סיבה שחיישן לחץ שמן לא יהיה טוב לאוויר, אחרי הכל זה דיאפרגמה כלשהיא שמודדת את הלחץ שמופעל עליה אז מה אכפת לה איזה חומר באיזה צפיפות ובאיזה מצב צבירה לוחץ עליה...לחץ זה לחץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב החיישני לחץ הם על בסיס פיאזו-רזיסטיב וברוב הרכבים יש מפסק לחץ שמן ולא חיישן. לא בטוח שחיישן שאמור להיות אמיד לנוזל יהיה מספיק אטום לגז ותיכן כי ידלוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישן ייעודי שכזה עולה כאלף ש"ח ואני לא מעוניין בשלב זה של הפרוייקט להשקיע סכום כזה בחיישן, לכן אני מחפש תחליף מתאים ולא אכפת לי שיהיה גם משומש.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש פתרונות זולים היית מהמר על שעון לחץ לחמצן ואציטלן המיועד לריתוך כולל וסת (ברנר) חבר T וצינור עד לשעון

עלות בערך 250

יגאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש פתרונות זולים היית מהמר על שעון לחץ לחמצן ואציטלן המיועד לריתוך כולל וסת (ברנר) חבר T וצינור עד לשעון

עלות בערך 250

יגאל

במקרה כזה בתוך כל אורך הצינור יהיה לחץ, לא?

אני מעדיף משהו שנותן אות חשמלי לשעון/ תצוגה מרוחקת.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אביב, זה בדיוק מה שאני מחפש - חיישן לחץ שייתן לי אותות. את המעגל והשעון אני יכול לסדר לבד אם אני לא אמצא במחיר נורמלי (..עשרות בודדות של שקלים, אחרי הכל זה בס"כ צג דיגיטלי).

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לחנויות חלקי חילוף למשאיות, או למגרשי גרוטאות של משאיות. אני בטוח שתוכל למצוא שם חיישני לחץ אוויר בחינם, או בכמה עשרות ש"חים במקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...