Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פיאסטה ומכון בדיקה בנתניה +מחירי חלפים?

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי את הבל ייעשה, וייעצתי לחבר שלי לבדוק רכב מליסינג.

הוא מחפש רכב במחיר 30000-35000 עם אופציה למתוח עוד. משהו קטן, חסכוני ואמין יחסית. לקחת אותו מירושלים לחיפה וחזרה פעם בשבוע, וחוץ מזה לא הרבה.

מודעה קפצה לעיני בעיתון. פיאסטה שנת 2001.

דגם CLX, מנוע 1.3. יד ראשונה מליסינג. מחיר? 41500. גמיש.

הבעיה היחידה של הרכב היא שב-3 שנים הוא עבר 90000 ק"מ. הסוחר (שהתגלה כאדם נחמד מאוד בניגוד להרבה סוחרים אחרים שנתקלתי בהם, מזכיר קצת את רזמל...) מוכן לחתום על מה שארצה שהרכב נקי לחלוטין ובמצב מעולה.

הצצה למחירון מגלה שהוא 51000 פחות ליסינג פחות ק"מ - 43350. כלומר הוא רוצה 2000 פחות. לרכב גם יש טסט בינואר (1000 ש"ח) ו...זהו.

נסעתי לראות. נראית מעולה מכל כיוון. צבע מטאלי יפה, כמעט ללא פגמים חיצונית. מנוע נשמע בסדר. איבזור טוב (נעילה מרכזית, ח"ח קדמיים, מזגן טוב, הגה כוח, כרית אוויר).

מלבד העובדה שהיא עגלה רצינית (לרדת מ-120 כ"ס ל-60 כ"ס היה די שוק) המכונית נוסעת נהדר. המנוע קצת מרעיש אבל באמת לא נורא. הקלאץ מפריד מאוד גבוה ואני חושש שהוא בסוף חייו - הבחור התחייב להוריד מהמחיר אם יתברר שזה כך בבדיקה.

טוב, הלאתי אתכם מספיק. הוא נמצא בנתניה. אפשר המלצה על מכון בדיקה מוכר וטוב באזור?

אם הרכב טוב ובאמת ללא כל בעיות, נראה לי שננסה להוריד אותו לאזור ה-40000 או קצת פחות ונקח את הרכב. זו אחלה מכונית, ו-40K לשנת 2001 זה מחיר טוב מאוד. חבר שלי מתכוון להחזיק בה כמה שנים טובות, ואז עניין הק"מ וירידת הערך כבר יהיה הרבה פחות משמעותי.

דעות? (ובמיוחד הצעות על מכון הבדיקה)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבצע חיפוש בפורום, הנושא נטחן פה :wink::lol:

וברצינות :

בקשר למכון בדיקה, לדעתי שווה לקחת את הרכב לבדיקה במבדק בהרצליה.

לדעתי רוב המכוני בדיקה בנתניה מעורבבים קשה עם הסוחרים ועושים יד אחת נגד הצרכן.

המכון היחיד שבינתיים התגלה כאמין על ידי, ועל ידיי חבריי הוא מכון האחים, אם הבדיקה חייבת להיעשות בנתניה, תלך אליו , הם גם נותנים אחריות.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות :

המכון היחיד שבינתיים התגלה כאמין על ידי, ועל ידיי חבריי הוא מכון האחים, אם הבדיקה חייבת להיעשות בנתניה, תלך אליו , הם גם נותנים אחריות.

אייל.

מכון האחים? איך אתה יודע שהוא אמין לעומת האחרים? הבעיה היא שחבר שלי הוא הקונה של הרכב, אני לא אהיה שם, ואני ממש לא רוצה לסבך אותו... אם אתה ממליץ על מכון האחים אני אשלח אותו לשם ואקווה לטוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון האחים אולי אמין, אבל הם לא מוצאים שם כלום, ככה מכרתי את הקאואליר.

יש אחד טוב, שאני לא זוכר את שמו.

פניה ראשונה שמאלה אחרי הכניסה לאזור תעשיה, מצד ימין ישר אחרי מוסך מקסיקו (הצמיגים לא השלדות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון האחים אולי אמין, אבל הם לא מוצאים שם כלום, ככה מכרתי את הקאואליר.

יש אחד טוב, שאני לא זוכר את שמו.

פניה ראשונה שמאלה אחרי הכניסה לאזור תעשיה, מצד ימין ישר אחרי מוסך מקסיקו (הצמיגים לא השלדות).

יעזור לי מאוד אם מישהו יוכל להגיד לי את שמו, אני לא ממש מכיר את נתניה.

הפחדת אותי קצת בנוגע למכון האחים... :?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדר - מכון לבדיקת קניה.

הקדר 24 א.ת. הישן נתניה. 09-8872017

אחרי הכניסה לא.ת. פניה ראשונה שמאלה, ואז בצד ימין של הרחוב אחרי כחצי קילומטר.

קח את ההמלצה שלי בערבון מוגבל, אני מסתמך על ניסיון אישי בלבד. אני בדקתי שם את הפולו שלי לפני יותר משנה, ואני מרוצה.

לגבי מכון האחים, הקונה שקנה את הקאואליר ז"ל בדק אותה שם והם לא מצאו דברים שמצא מכון אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות :

אייל.

מכון האחים? איך אתה יודע שהוא אמין לעומת האחרים? הבעיה היא שחבר שלי הוא הקונה של הרכב, אני לא אהיה שם, ואני ממש לא רוצה לסבך אותו... אם אתה ממליץ על מכון האחים אני אשלח אותו לשם ואקווה לטוב.

רוני

כי בדקתי רכבים במכוני בדיקה אחרים , ובתום הבדיקה ניגשתי עם הרכב לפחח/ מוסך לאמת את מה שהם מצאו.

(כל חבר/מכר / שכן שקונה רכב מוצא לנכון להטריח אותי להיות איתו בבדיקה)

מכון האחים הוא היחיד שלא פישל אצלי עד עכשיו.

בקשר למה שלאון אמר, אני לא מכיר אותו.

אגב, דבר אחד שהפריע לי במכון האחים הוא שבדיקת הקומפרסיה מתבצעת עם בלון :shock:

אם אתה שואל אותי, קח את הרכב למבדק בהרצליה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד העובדה שהיא עגלה רצינית (לרדת מ-120 כ"ס ל-60 כ"ס היה די שוק) המכונית נוסעת נהדר. המנוע קצת מרעיש אבל באמת לא נורא. הקלאץ מפריד מאוד גבוה ואני חושש שהוא בסוף חייו - הבחור התחייב להוריד מהמחיר אם יתברר שזה כך בבדיקה.

דעות? (ובמיוחד הצעות על מכון הבדיקה)

רוני

לגבי המצמד - ההפרדה הגבוהה אינה מעידה על בלותו של הנ"ל.

המצמד מתכוונן אוטומטי ע"י ראצ'ר ונשאר בגובהו הראשוני לכל אורך חייו.

בכל מכון יציינו בטופס הבד' את ההפרדה הגבוהה(כסת"ח), עיניין זה ישחק לטובתכם.

מכון בד' - מצטרף לדעתו של אייל, שעדיף להדרים עד ל"מבדק" ולערוך את הבד' שם.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית תודה - בכל מקרה במהלך נסיעת המבחן על האוטו התלוננתי הלוך ושוב על הקלאץ' ה"נוראי" והוא הבטיח שאם בבדיקה יוצא שהקלאץ' בסוף חייו הוא יוריד את זה מהמחיר (כמה עולה קלאץ' כזה? 800?).

כמו כן יש בעיה קטנה עם פתח הכנסת הדלק - קשה להוציא אותו. ממש דורש מאמץ פיזי. אני אבקש לבדוק גם את זה.

בנוסף - הבטתי מלמטה והמנוע מאוד נמוך. ממש 10 סנטים מהרצפה. החלק התחתון ביותר בפגוש הקדמי למשל הוא כ-15-18 סנטים מהרצפה, כך שצריך להזהר מאוד בבאמפים ומהמורות.

עוד שאלה בנוגע לביטוח - לחבר שלי אמרו שהוא חייב לשים קודנית או לשים התקן לניתוק הזרקת דלק, מה דעתכם?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית תודה - בכל מקרה במהלך נסיעת המבחן על האוטו התלוננתי הלוך ושוב על הקלאץ' ה"נוראי" והוא הבטיח שאם בבדיקה יוצא שהקלאץ' בסוף חייו הוא יוריד את זה מהמחיר (כמה עולה קלאץ' כזה? 800?).

כמו כן יש בעיה קטנה עם פתח הכנסת הדלק - קשה להוציא אותו. ממש דורש מאמץ פיזי. אני אבקש לבדוק גם את זה.

בנוסף - הבטתי מלמטה והמנוע מאוד נמוך. ממש 10 סנטים מהרצפה. החלק התחתון ביותר בפגוש הקדמי למשל הוא כ-15-18 סנטים מהרצפה, כך שצריך להזהר מאוד בבאמפים ומהמורות.

עוד שאלה בנוגע לביטוח - לחבר שלי אמרו שהוא חייב לשים קודנית או לשים התקן לניתוק הזרקת דלק, מה דעתכם?

רוני

איזה קומה הוא גר? יש אזעקה?

פתח מילוי דלק בפיסטה שנוא עליי במיוחד כי יש לפקק מנגנון מאוד דפוק בסיגנון של דייהו רייסר.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

פתח מילוי דלק בפיסטה שנוא עליי במיוחד כי יש לפקק מנגנון מאוד דפוק בסיגנון של דייהו רייסר.

את פקק הדלק יש לסובב לאחר שהוצאת את המפתח מהצילינדר.

קודן או ניתוק דלק זה המינימום שבמינימום שהביטוח דורש כיום לרכבים שנמצאים בקטגוריה הנמוכה של מפת הגניבות.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

את פקק הדלק יש לסובב לאחר שהוצאת את המפתח מהצילינדר.

קודן או ניתוק דלק זה המינימום שבמינימום שהביטוח דורש כיום לרכבים שנמצאים בקטגוריה הנמוכה של מפת הגניבות.

עמית

ידוע, אבל המנגנון בכל זאת דפוק ביותר, כבר נתקלתי המון דייהו רייסר ללא הפקק המקורי.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם בנוגע לפקק ולביטוח.

עוד שאלה - האם יש פה בעל פיאסטה שיכול לזרוק לי מחירים משוערים של תיקונים שונים ברכב, מניסיונו? הבדיקה כנראה תערך מחר ולא בטוח שיהיה לי זמן להציק למוסכים בנוגע לזה.

מחפש בעיקר דברים כמו קלאץ', בולמים, ציריות, בלמים וכולי...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם נחמד מאוד בניגוד להרבה סוחרים אחרים שנתקלתי בהם, מזכיר קצת את רזמל...)

אני מכיר אותו.

יצא לי לראות תמונות שלו מספר פעמים בירחון ווג, עליו אני מנוי בקביעות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש בעיקר דברים כמו קלאץ', בולמים, ציריות, בלמים וכולי

תתקשר לחזי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7472 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...