Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פרויקט, או "פיאט ריטמו דור 1".

גיא127
שימו לב! השרשור הזה בן 3825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שאני כבר לקראת סיום ה127, ולא מוצא לי 128. אז הגיע אלי החשק לריטמו דור 1 בכל מצב.

עכשיו השאלה: מי יודע? מי שמע? מי ראה?

תודה ושבת שלום גיא.:-)

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחר שאני כבר לקראת סיום ה127, ולא מוצא לי 128. אז הגיע אלי החשק לריטמו דור 1 בכל מצב.

עכשיו השאלה: מי יודע? מי שמע? מי ראה?

תודה ושבת שלום גיא.:-)

השבוע עקפתי כזו בצבע חום בהיר במצב סביר בכביש 3 לכיוון צומת ראם.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה - שנה וחצי פורסמה ביד 2 (ואאל"ט גם בלוח פה) פיאט ריתמו אבארט'.

שווה לעשות חיפוש, זה רכב נחמד.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למשהו אחת כזאת עומדת או למכירה?

הרכבים שלי: פיאט 127 73, פיאט 127 81 ספורט, פיאט 127 81 4דלתות, אלפא סוד 1.3 81, פיאט 131 77, פיאט טיפו 89, פיאט אונו 1.1 91. מחפש כל פיאט או איטלקיה לשיפוץ. חבר מועדון ה-5 מס14409. גיא למברסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למשהו אחת כזאת עומדת או למכירה?

הכוונה לרכב הנ"ל.

81Ritmo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנה הייתה אחת כזו עם 60 אלף ק"מ מקורי למכירה...משהו מדהים וחדש.

אבל זה בעצם סותר את כל מטרת הפרוייקט, לא? :-D

היא עם אני לא טועה היתה 83 MK2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החתימה שלך יש כבר צי רכב משלך.

מה תעשה עם כל הרכבים האלה בסוף?

ספר מעניין לשמוע.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי יש בודדות קבריו בארץ, זה נשמע לי מדהים.

fiat ritmo.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הידוע לי שרדה רק ריטמו קבריולט אחת והיא חונה בחצר בנין איפשהו כנראה באזור כיכר המדינה בתל אביב.

למיטב הבנתי יש בודדות קבריו בארץ, זה נשמע לי מדהים.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי הידוע לי שרדה רק ריטמו קבריולט אחת והיא חונה בחצר בנין איפשהו כנראה באזור כיכר המדינה בתל אביב.

למה תמיד רק שומעים על מכוניות כאלה ? מישהו ראה אותה במציאות? למה היא לא יוצאת מהמחבוא שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החתימה שלך יש כבר צי רכב משלך.

מה תעשה עם כל הרכבים האלה בסוף?

ספר מעניין לשמוע.

חוץ מהרכבים החדישים,(טיפו ובראבה). אני חושב שלשמור, לשמור, ולשמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=134887

נסה להתקשר אולי היא לא נמכרה בסוף.

בודדות נשארו על הכביש, רק מפה לאוזן תוכל למצוא אחת. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם להיות יותר מדויקים - באזור שבין כיכר המדינה לדרך נמיר. ראיתי אותה לפני די הרבה זמן חונה ברחוב, אחר כך נעלמה, כנראה לתוך אחד הבתים.

שיהיה בהצלחה בפרויקט החדש. הריטמו בהחלט אחלה אופציה לשיפוץ.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3825 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...