Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 5000-7000 שקל ...

Olechko
שימו לב! השרשור הזה בן 7473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אממממ יש לי בעיה כזאת...במשפחה שלי יש אאודי 80 אוטו נחמד עם כמה שיפורים (תודה לאבא) בכל מקרה אני זוכה לנהוג בו רק ימי שישי וגם זה לא תמיד כי אבא שלי לוקח אותו לעבודה..

רציתי לדעת אם יש איזה משהו סביר שניתן לקנות בסביבות המחיר שאמרתי...לא חייב משהו גדול...גם קטנות כמו אונו ופיג'ו זה אפשרות..תודה מראש

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצ'יה (אוטוביאנקי) Y10.

מחיר קניה - פחות מ- 5,000 ש"ח.

השקעה לצורך "יישור קו" (בולמים, צמיגים....) עוד 2,000.

השאלה הגדולה - אם אתה קונה אוטו ב- 7,000 ש"ח, אתה בטוח שיש לך עוד 4,000 ש"ח לשנה ביטוחים (חובה וצד ג') וטסט?!

זה עוד לפני שדיברנו על משהו קטן שמתקלקל פה ושם... (וזה באמת קטן, כי הביאנקי האלה ממש זולות לתחזוקה)

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממממ אוטוביאנקי מבוטל...ובקשר לביטוחים יש לי מאיפה להביא כסף...

ופורד פיאסטה באמת נשמע טוב...אני אבודק את זה תודה לכולם

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט אונו, 205 , שניהן ישנות קצת ובטח לא יהיו במצב מעודד.

אבל עם יש לך ידיים טובות (או לאבא, אמרתה שהאודי קצת משופרת) תוכל קצת לעבוד על האוטו.

פורד פיאסטה באמת אופציה טובה וזולה, סקודה פיבוריט גם כן.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה סביבות שנת 87~88~89 מתאימה לך במחיר...

אם אתה רוצה, יש בבאר שב הרבה כאלו למכירה, אם אתה מעוניין צור קשר בפרטי...

Honda Civic 5D, 2009, Black

VW Bora TDI, 2002, White- נגנבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ תודה וכן...יש ל אבא שלי ידי זהב כשמדובר במכוניות...ככה שיהיה לי ממי ללמוד ומי שיעזור לי...אגב תודה שהזכרתם לי על האיביזה...משום מה (לא יודע למה) אני אוהב את האוטו....

אגב עוד דבר שחשבתי זה פשוט לקנות את האאודי מאבא שלי...כי הוא מציע אותה למכירה :)...

היא כבר משופרת ואני אוהב אותה (אפילו שהיא שנת 89) :wink:

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ תודה וכן...יש ל אבא שלי ידי זהב כשמדובר במכוניות...ככה שיהיה לי ממי ללמוד ומי שיעזור לי...אגב תודה שהזכרתם לי על האיביזה...משום מה (לא יודע למה) אני אוהב את האוטו....

אגב עוד דבר שחשבתי זה פשוט לקנות את האאודי מאבא שלי...כי הוא מציע אותה למכירה :)...

היא כבר משופרת ואני אוהב אותה (אפילו שהיא שנת 89) :wink:

לא בשביל משהו - לשני חברים שלי היו איביזות שנים 88 ו-89 - שניהם קיללו את הרגע שנכנסו לבור הזה. היה לא אמין(ובגדול!), יקר ומתפרק.

אבל אולי זה רק צירוף מקרים...

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...