Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרוץ ראלי ביום שישי + תמונות

Tamir_VTR
שימו לב! השרשור הזה בן 7480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי בעשר בבוקר נערך באזור הכנרת מרוץ ראלי נוסף לעונה זו.

על רקע נוף פסטורלי של הכנרת והרי הגולן יצאו (כמות מצוצמצמת הפעם) המתחרים למסלול עמוס אבנים לא קטנות. שני מקצי הכירות ושלושה מקצי דירוג. שלושה מתחרים לא שרדו את כל חמשת המיקצים. הנהגים בקבוצה של עד 2000 סמ"ק (כל הרכבים הנמוכים) מספרים על חרדה גדולה למשמע התנפצות הסלעים הקטנים על גחון המרכב.

היתה חויה מהנה מאד לקומץ הצופים בשולי הדרך. הארגון היה למופת תודות למ.ג. מארגן האירוע.

צילמתי המון תמונות וסרטונים. בחרתי חלק מהתמונות לשים פה (אחרי מיזעור). פשוט לא רציתי להעמיס את הפורום בכל התמונות.

את הסרטונים אולי אני אשים מאוחר יותר אחרי קיצוץ ועריכה.

אפתח את השרשור במקבץ תמונות שצילמתי את ה-205 אותה ניווט בגבורה :wink: ידידנו לפורום אוהד.

205GTIOhad118.JPG

205GTIOhad87.JPG

205GTIOhad72.JPG

205GTIOhad86.JPG

205GTIOhad73.JPG

205GTIOhad56.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה גם אני רוצה....

אחלה של דבר....

תגידו למה לא מפרסמים על קיום מירוצים ללו בפורום ...

לפחות לצפות במירוץ יהיה מעניין :twisted:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לטרקטורון (פרדטור אם אני לא טועה) שעשה את הזמן הטוב ביותר בכל הקטגוריות והפליא בביצועים מרשימים והחלקות מרהיבות. (היה לו ייתרון מובהק בשבילים הצרים והמזיקים)

אחריו רכב מדהים עם מנוע של אופנוע שצווח בסל"ד מטורף.

MJeep112.JPG

TC101.JPG

TC99.JPG

Pred115.JPG

Pred89.JPG

Pred50.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של דבר....

תגיד פאדי, אתה חושב שאנחנו רוצים ילדים קטנים ואערסים שיבואו ויעשו צלחות על הכורכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של דבר....

תגיד פאדי, אתה חושב שאנחנו רוצים ילדים קטנים ואערסים שיבואו ויעשו צלחות על הכורכר?

אז איך יודעים מזה ( למרות שאני עדייין לא יכול להרשות לעצמי מכונית ראלי ....

הבנתי את המסר לגבי הערסים -- שלא יהפוך דבר זה כמו למפגשים שערסים מתחילים לעשות רייסים שם , אבל למרות הכל איך אני יכול לדעת על קיום דבר כזה...

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר בהחלט סט מהודר ומשובח

עכשיו אולי תשחרר גם תוצאות?

זה באמת פדיחה שלא דאגתי לתוצאות אבל אולי אוהד יוסיף יותר מאוחר.

בגדול הטורקטורון עשה בי"ס לכולם. אחריו הגיע האימפרזה הכסופה עם אדום.

יותר מזה אני לא זוכר כ"כ אז אולי זאב או אוהד יעזרו לי :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*DAVIX - פורום לא צ'אט. הודעתך נערכה*

תעדכן תוצאות.

תמיר, כל הכבוד באמת על הסט, עבודה מבורכת, זה אני או שהאימפרזה הכחולה(WRX) מסתובבת עם מספר של כביש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר, כל הכבוד באמת על הסט, עבודה מבורכת, זה אני או שהאימפרזה הכחולה(WRX) מסתובבת עם מספר של כביש?

זה אתה.

המספר של הוא WRX - 99

לא ממש מספר כביש (לפחות לא בכבישינו :wink: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...