Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ רכב בקניית רכב 25K

אמתי
שימו לב! השרשור הזה בן 5970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבקש ייעוץ בקניית רכב קטן עד בינוני בתקציב 25K פלוס מינוס

שנתונים 99 ומעלה גיר ידני

כמובן חסכוני אבל שיוכל לסחוב גם בעליות של רמת הגולן,

שמעתי הרבה הצעות וכמעט כל הצעה ששמעתי גם שמעתי ההפך - מבולבל זה לא מילה

אני לא סגור על אוטו מסויים אבל הייתי רוצה לקבל הצעות על רכבים שלא נכנסים יותר מידי למוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמתי.

קודם כל תנסה לעשות חיפוש בפורום, השאלה הזו כבר נשאלה כמה פעמים ובטוח תמצא הרבה מידע מעניין עבורך.

הדבר הנוסף הוא, תשתדל להגדיר יותר טוב את מה אתה מחפש בדיוק.

חוץ מאמינות, וכוח מה חשוב לך ברכב? קטן-משפחתי. חסכוני, מה הקלומטרז' הממוצע שלך וכמה זמן אתה מתכוון להחזיק את האוטו. חוץ מזה, התקציב הוא יחסית לא גבוה, זאת הסיבה שאולי לא כדאי להנעל על רכב מסויים, אלא לחפש רכב שמור במצב טוב. אפילו רכב אמין כמו טויוטה, במידה ועברה הרבה בחייה עלולה להיות בעייתית.

תסתקל על פג'ו 306 1.6, או מיצובישי סופר לנסר ידנית, קליאו גם יחסית לא יקרות.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז אכן חיפשתי בפורום ישנן המון הצעות על פונטו ספייס בטווח המחירים שבחרתי, אוטו טוב לפי דעתי אך לא מספיק חזק

כפי שאמרתי הייתי רוצה רכב חסכוני אני אסע הרבה על ציר נתניה-קריות, אני אחזיק את האוטו כמה שנים,

או עד שיהיה לי כסף לקנות יותר חזק

כל הבעיה שאני לא יודע איזה רכב בדיוק אני רוצה, וכאן חשבתי שאוכל לקבל ייעוץ בנושא לפי מה שקראתי פה בעיקר

עדיף לי לחכות עוד קצת ולהגיע לסביבות ה35K ואז יפתחו יותר אפשרויות

אלא אם כן מישהו יאיר את עיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נוסע מעל 30 אלף ק"מ בשנה עדיין כדאי רכב דיזל. קורדובה SDI או פולו קלאסיק SDI עם צריכת סולר של 1:18 עד 1:20.

גם לא חזקים אבל מחזיקים מעמד מאות אלפי ק"מ. מחירם נמוך. תחפש מפרטי שעשתה פחות מ30 אלף בשנה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הייתי מובן כלכך אני עדיין לא סגור על המושגים

אוקיי הרבה על ציר נתניה קריות זה גג פעמיים בשבוע שיוצא בערך 1200 ק"מ בחודש, וכל השאר זה נסיעות דיי עירוניות

ככה שלא נראה לי שאני אגיע ל30 אק"מ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ק"מ ממש לא גבוה. אז אולי במצב כזה, תחפש משהו שהוא אמין, אפילו עם זה בה על חשבון צריכת דלק.

ובמידה ואתה הולך להחזיק את הרכב משהו כמו 2-3שנים, אז, תחשוב גם על ירידת ערך ועל אופציות מכירה עתידיות.

אני יודע שאני טיפה מבלבל, פשוט מנסה לתת חומר למחשבה. :?

רכבים יפניים למשל מחזיקים טוב מחירון, אמינים ויש להם שוק טוב, אך בדיוק מסיבה זו, הן יקרות יותר לקנייה.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...