Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר לאנסר - רעידות חזקות בהגה בבלימה+רעש נלווה בבלימה מהפרונט במהירות מסוימת

master1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

מדובר בסופר לאנסר 93 ידנית,אז ככה התופעה היא בכותרת והיא התחילה לאחר שהחלפתי את כל 4 הצמיגים לפני החורף וכמובן ביצעתי איזון לג'אנטים+אחרי זה נכנסתי לכיוון פרונט כי הפרונט שלי היה גמור(מאז שקניתי את האוטו לא עשיתי פרונט וחבל על הצמיגים החדשים,כי הישנים שהיו אגב פי 10 יותר טובים ודביקים הלכו בגלל זה).

ההגה רעד גם לפני החלפת הצמיגים בבלימה אבל ממש בקטנה ובטח בלי רעש כאילו הולך להתפרק משהו עוד שניה בפרונט!

התופעה קוראת והכי מורגשת בירידה ובבלימה מ 100 לכיוון 60.

כל ההגה רוקד ימינה שמאלה,וכנוסע זה גם מורגש בכל הרכב.(לא בדקתי אישית).

תקלות ידועות לי ברכב:גומייה חיצונית על צירייה שמאלית קרועה ממש בקטנה וזה רק בזמן אחרון ואני הולך להחליף אותה עוד כמה ימים.(עבודה אין זמן).

מה זה יכול להיות?

העם רק החלפת צלחות+רפידות תעזור(גם הרפידות יחסית חדשות)?

על מוסכים אני לא הכי סומך אז אני רוצה לשמוע את דעתכם לפני שאני נכנס למוסך למרות שזה יהיה הדבר האחרון שאני יעשה אני מעדיף לטפל ברכב לבד ואפילו לאבד יום עבודה מאשר להביא למוסכניק את הרכב שלי,דבר אחד הם מתקנים ועל הדרך הורסים עוד דברים.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מסטר.

אני כמוך הבעלים הגעה של סופר לנסר 96 GLI. התופעה הזו בדיוק הייתה קיימת אצלי באוטו במשך זמן מה.

ואז לאחר פרק זמן מסויים נעלמה לחלוטין ללא שום התערבות. :shock:

לא שאני ממליץ לך לחכות ולא לעשות כלום, כמו שאני עשיתי בתור עצלן, אבל דבר זה יכול לפי דעתי להגרם בדרך כלל מ-

1. איזון גלגלים- אבל במקרה שלך אני לא מאמין שזה זה. הרי שהחלפתה צמיגים, והתופעה מופיע בעת בלימה.

2. צלחת בלם עקומה- הכי הגיוני, אפילו שרפידות וצלחות עדיין לא בלויים.

תעדכן בבקשה בהמשך.

יגאל.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם,

מדובר בסופר לאנסר 93 ידנית,אז ככה התופעה היא בכותרת והיא התחילה לאחר שהחלפתי את כל 4 הצמיגים לפני החורף וכמובן ביצעתי איזון לג'אנטים+אחרי זה נכנסתי לכיוון פרונט כי הפרונט שלי היה גמור[ פרט מה היה בפרונט גמור ומה בצעת?],.[שהיו אגב פי 10 יותר טובים ודביקים הלכו בגלל זה).

ההגה רעד גם לפני החלפת הצמיגים בבלימה אבל ממש בקטנה ובטח בלי רעש כאילו הולך להתפרק משהו עוד שניה בפרונט!

התופעה קוראת והכי מורגשת בירידה ובבלימה מ 100 לכיוון 60.

כל ההגה רוקד ימינה שמאלה,וכנוסע זה גם מורגש בכל הרכב.(לא בדקתי אישית).

תקלות ידועות לי ברכב:גומייה חיצונית על צירייה שמאלית קרועה ממש בקטנה, וזה רק בזמן אחרון, ואני הולך להחליף אותה עוד כמה ימים.(עבודה אין זמן).( אל תדחה למחר מה שחובה עלייך לבצע היום!)

מה זה יכול להיות?

האם רק החלפת צלחות+רפידות תעזור(גם הרפידות יחסית חדשות)?

על מוסכים אני לא הכי סומך(יש לך תחליף למוסכים, אולי סנדלריה?) אז אני רוצה לשמוע את דעתכם לפני שאני נכנס למוסך למרות שזה יהיה הדבר האחרון שאני יעשה אני מעדיף לטפל ברכב לבד ואפילו לאבד יום עבודה מאשר להביא למוסכניק את הרכב שלי,דבר אחד הם מתקנים ועל הדרך הורסים עוד דברים.

תודה מראש.

שלום רב !

קרא בעיון את הערותי באדום והתייחס אליהם אחת לאחת:

כתבת: התופעה החלה לאחר החלפת צמיגים, אם ככה למה אתה לא חוזר למתקן התקרים, כדי לחפש את הבעייה שם, בהרכבה לקוייה בצמיגים, או פגם בצמיגים(בספק אך שווה בדיקה)?

ביקרת במכון פרונטים, מה הלקויים שהתגלו, מה בוצע, ומה אבחנת מכון הפרונטים, לבעיות שהזכרת, זה תחום מומחיותו, ועלין להסביר ולטפל , או לאבחן את הבעייה והסיבה לבעיות שהזכרת?

היית במכון פרונטים, מדוע לא החלפת שם את הגיה לצירייה, את חושב שאתה מסוגל ויכול להחליפה בתנאי בית/ מדרכה?

האם יש תחליף למוסכים ?

מוסך שנכשל באמינותו ובמקצועתו, אומר שכל המוסכים הם כאלה?

האם לדעתך חברי הפורום המכובדים, מסוגלים לאבחן דרך מסך המחשב ,את הסיבות לרעידות?

בתקווה להבנה.

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...