Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חומר למחשבה.... ליפניים יש עוד המון המון מה ללמוד מהאירופאים!

easyrider0
שימו לב! השרשור הזה בן 5961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא רואה טוב, או שלא הייתה אפילו אאודי אחת בסרטון הזה?

הכצעקתה?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, איך הסרטון קשור לכותרת.

מה בעייה לצלם סרטן כזה בדיוק עם מכוניות יפניות ,

ולהוסיף רשימה לא פחות ארוכה של פטנטים שהופיעו לראשונה אצל יפנים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכותרת באמת לא קשורה.

נכון שהאירופאיים עשו הרבה דברים לפני היפנים אבל גם לייפנים יש המון דברים.

סה"כ סרטון נחמד אם מוזיקה מתאימה, אבל לא קשור לכותרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אויי נו באמת, שוב התחלנו עם היפניות והארופיות.

כל העניין הוא ששוב, הם מראים מכוניות יוקרה כמו האסטון מרטין, בנטלי,

ועם מה אתם רוצים להשוות את זה?

מיצובישי?

בואו לא ניכנס לויכוח הזה.

אגב, סירטון נחמד. :lol:

יום טוב.

I :inlove: MY Mitsubishi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותרת כזו פשוט מעידה על חוסר הבנה בסיסי בעולם המוטורי. סרטון על התרומה היפני לעולם הרכב יכול להמשך במשך שעות ולא דקות.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפנים יש טכנולוגיות שעד היום האירופאים מנסים "להשיג",וכש אתה נסעת על קרבורטור או הזרקה חד נקודתית בשנת 93 הרבה יפניות כבר נסעו עוד בתחילת שנות ה 90 כסטנדרט לצאת עם הזרקה רב נקודתית(שלא לדבר על ישירה) ויש עוד אלף ואחת דברים שלא היה לאירופאים ועד עכשיו אין,ויפניות שורדות יותר ולא יעזור שום דבר אונסים פה בשכונה אצלי את הצורה למכוניות ישנות כמו מיצובישי והונדה שנת 93-92 כל ערב במשך לפחות 4-5 שעות ביום (שכנינו) ככה שמבחינת אמינות תשאל אותם (וזה אומר משהו,זה אומר שהאיכות ייצור היא ממש ברמה מאוד גבוהה!) ואני יגלה לך סוד,המכוניות האלה עדין זזות ונוסעות יותר טוב מכל רכב חדש כמעט ופותחים את התחת למכוניות אירופאיות עם מנוע 2000 ו 2200 ואפילו 2400 והכל עם מנוע קטן 1600 "לפני הספירה" כביכול.

אז מי מתקדם יותר?

וסתם לדוגמא:תסתכל על היצירה בשם מיצובישי איבו מבחינה טכנולוגית!תראה לי רכב אחד שמתקרב מבחינה טכנולוגית אליו במסלול!(אירופאי).

ואני יכול להמשיך ככה עד מחר,ואני לא אחד שנעול דווקא על יפניות אבל זה שטויות.בתכלס לכל אחד יש את היתרונות והחיסרונות שלו,השאלה היא איפה יש יותר יתרונות ומה אתה מחפש, זאת השאלה האמיתית!.:arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני יכול להמשיך ככה עד מחר,ואני לא אחד שנעול דווקא על יפניות אבל זה שטויות.בתכלס לכל אחד יש את היתרונות והחיסרונות שלו,השאלה היא איפה יש יותר יתרונות ומה אתה מחפש, זאת השאלה האמיתית!.:arrow:

ונאמר אמן!

ושאלה קטנה נוספת: מה מכל ה"אמיתות" שאנחנו יודעים על מכוניות הן אמת ומה בסה"כ פימפום של אנשי שיווק נמרצים (אופי, נשמה ועוד מיני ירקות ערטילאיים)?

או בשפתו הציורית של איש מכירות של מותג גרמני מוביל (שהתייחס אל הפרימיום היפאני שלי, 6 צילינדרים), "תגיד לא בא לך על רכב שיחרמן אותך"? :lol:

זו אמת לאמיתה, כך הוא ניסה למכור לי רכב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי רכב יפני שמסוגל לעלות ולרדת. אנשים מוציאים אלפי שקלים כדי לעשות משהו שאני עושה בהזזת ידית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי רכב יפני שמסוגל לעלות ולרדת. אנשים מוציאים אלפי שקלים כדי לעשות משהו שאני עושה בהזזת ידית.

ואוו אתה לא מבין כמה אני מקנאה בך רגע זה

איך אני ימשיך את החיים עכשיו??

אין כמו שריקת הJT3D-7 על הבוקר...8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתבין עד כמה זה שימושי, תדע למה לקנא. זה גם משהו שהיום מתחילים להתקין ברכבי יוקרה, ולסיטרואן היה את הפטנט עוד משנת 1954.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב הכי גבוה אתה לא יכול לנסוע כי זה מצב שירות (כדי להחליף גלגל וכאלה). במצב בינוני-גבוה אתה יכול לטפס מדרכות ולנסוע בשטח קל. זה נועד לא לשיפור עבירות, אלא בעיקר לשמירה על האוטו מפגיעות של אבנים מדרכות. מצב בינוני-נמוך זה מצב נסיעה רגיל, כשהאוטו עולה ויורד בהתאם לעומס ותנאי הדרך. ומצב נמוך הוא גם מצב שירות.

מה שאמרתי כאן תקף לגבי BX וקסנטיה(לא אקטיבה). ב-C5 מערכת מדור אחר מנוהלת ע"י מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...