Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[כרטיסי מסך] האם כרטיס מסך עולה על כל לוח אם?

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

הבאתי מחשב די צולע, עם כרטיס מסל מאוד מאוד ישן, אמנם לא אונבורד, אבל מאוד דפוק של ATI. שאלתי היא: אם אני מביא את הכרטיס מסך של המחשב הקודם שלי, GFORCE 5.2 512MB, ומכניס אותו במקום כרטיס המסך הנוכחי, שהוא עומד על 256MB. האם לוח האם יעמוד בעומס?

בתודה,

מנחם פ

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני סוגים של כרטיסי מסך בשוק כרגע

עם חיבור AGP וחיבור PCI-EXPRESS

מה שאתה צריך לוודא זה איזה חיבור יש על הלוח אם, ובהתאם לזה לחפש כרטיס מסך.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכרטיס מסך ה"טוב" יותר נכנס ב-Slot הרווחת...

ואם הגעת למצב שבו צוואר הבקבוק של ביצועי המחשב שלך הוא לוח האם, מצב החומרה שלך יותר טוב מטוב.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא,היו 3 גרסאות לAGP.

X2

X4

X8

כל כרטיס AGP יכנס לכל חריץ AGP,ההבדל בין X2 לX8 הוא גדול אבל ההבדל בין X4 לX8 הוא מזערי.

אין חשש לשריפה של הכרטיס.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר את nVidia GeForce 5.200, איזו יציאה יש לו? אני ראיתי AGP. אבל אצלי במחשב ישנם חריצים לבנים, שניים בשורה, יש כ4 שורות כאלו במחשב ככה:

_________ _________

_________ _________

_________ _________

_________ _________

משהו כזה. אודה אם תעזרו לי...:-)

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המחשב שלך פחות מפנטיום 2 לא יהיה לך גם AGP ותצטרך כרטיס PCI.

הPCI EXPRESS הוא חיבור די חדש וע"פ התיאור שלך יש סיכוי קטן שהוא קיים בלוח האם אצלך.

לגבי התאימות של AGP X2, X4 X8 כדאי לברר לפני שקונים. לדעתי אתה לא יכול להתקין מהירות יותר גבוהה ממה שלוח האם תומך, אבל חכה לתשובה ממישהו שיודע בוודאות.

תמיד אפשר לקבל אינפורמציה באתר היצרן ע"פ הדגם של לוח האם (חייב להיות מוטבע עליו איפהשהו) בחלק של ה support.

הציור שהבאת מתאים לחריצי PCI. חריץ הAGP צמוד אליהם אבל בגודל אחר (בד"כ גם צבע אחר) והוא תמיד יחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי "המחשב שלי", הוא אומר לי שיש לי פנטיום 3, intel pentium III 450Mhz, 256 Mhz של RAM.

אין לי מושג מה הלוח אם שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותך אני אתעלק על השירשור ואשאל שאלה קטנה.

יש ברשותי כרטיס מסך FX 5200 , אני מעוניין לשדרג , האם ה PCI EXPRESS מתאים אצלי ?

(פרטי המחשב P4 3000MH 1G RAM)

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FX5200 לא הגיע על PCI express

יש לך AGP על הלוח .

הסלוטים הלבנים הם סלוטים של PCI והם מיודעים לשימושים אחרים לא לכרטיסי מסך מתקדמים רק לישנים יותר ולכרטיסי רשת USB וfirewire בד"כ.

לפי מה שאני יודע geforce 7300 לAGP הוא אמור להיות החזק ביותר לחיבור שלך בכל מקרה אם תרצה תשובה מדוייקת אני יוכל לארגן לך למחר מול המחירון חלקים של החנות בה אני עובד.

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחם, יש מצב לתמונ של הבפנוכו של המחשב? במיוחד על הסלוט שאליו מחובר כרטיס המסך?

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנחם בלוח יש סלוט AGP,

לCaR MaN יש סוקט 478, לכן גם לו יש רק AGP (מעטים הלוחות שהגיעו עם PCI EXPRESS בסוקט הזה).

7300GT הוא לא הכי חזק ל-AGP, אבל בדוק ה"פ ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כרטיס מסך כמו שאמרתי, שאיננו מובנה. הוא חיצוני, ז"א יש לו את החריץ שלו. אני חושב שפרסמתי את הכרטיס כאן פעם...

עריכה: הנה הציטוט!

לפי מנהל ההתקנים כרטיס המסך הוא ATI ... 3D RAGE ICC AGP לא מובנה. מירן - אני חושב עליך. אל תדאג. אבל אני גר בירושלים...:|

אני רוצה לומר שכרטיס המסך של ג'יפורס הוא 128M ולא כפי שנכתב, ויש עליו חוץ מ-S-VIDEO גם DMI. מה זה DMI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז יש לך כרטיס AGP, מה שאומר שאתה צריך כרטיס AGP, אני דיי בטוח שמדובר בX8, המחשב שלי הגיע עם X8 ב2001 (מאז הוחלף הלוח, אבל לא משנה).

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרטיס הכי חזק לAGP שעדיין נמכר (שאני נתקלתי בו) הוא ה7600GT

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_273_2205_2206&products_id=16267

אין להם ביקוש כמעט, והמחיר הגבוה בהתאם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...