Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו פה עבד בליווי טיולים?

zozo
שימו לב! השרשור הזה בן 5983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן.

משכורת חרא - מינימום.

אתה קם ב 4-5 בבוקר וצריך להתייצב בביה"ס ב 6 בבוקר.

הולך במסלולים כל היום עם ילדים שטוחנים לך את השכל בשטויות.

לא יכול לישון בלילות כי הילדים עושים רעש עד הבוקר.

אבל מצד שני מי שאוהב לטייל זו חוייה - לפחות לכמה חודשים.

אני לא החזקתי שם מעמד זמן רב אבל אישתי למשל עבדה קרוב לשנה.

בכל מקרה אם אתה מתכוון לעבוד לא אצל חברת "מעוז" אלא אם כן אתה אוהב לעבוד בחינם.

יוסי.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא חברות שמאבטחות טיולים של תגלית ושאר פרויקטים מעודדי "עליה"

הכסף נחמד, הקבל כבר קצת יותר מבוגר ויש בונוסים נחמדים.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה למצוא חברות שמאבטחות טיולים של תגלית ושאר פרויקטים מעודדי "עליה"

הכסף נחמד, הקבל כבר קצת יותר מבוגר ויש בונוסים נחמדים.

בדגש על בונוסים נחמדים.

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך העבודה הזאת? שווה משהו

מה המשכורת?

מדובר בלווי של קבוצות בתי ספר ונער מחו"ל כולל תגלית, השכר הולם וכן, שווה האנגלית תשתפר:-).

מיועד לבוגרי/ות צבא

לחובשים/ות, מאבטחים/ות, מע"רים/ת (מגיש עזרה ראשונה)

אפשרות להכשרה מיקצועית לכל מה שנזכר לעייל

עבודה קבועה ורצופה עם העדרויות מהבית, לא מתאים לסטודנטים.

בכל מקרה שווה תיאום אישי בטלפון שינתן בה"פ בלבד.

RGUNV ו TOMCAR בונוסים האא? בונוסים :wink::wink:

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם ליויתי קצת טיולים אחרי הצבא.

בהחלט לא משהו שאפשר לבנות ממנו קריירה, אבל מה כבר יכול להיות רע בלעשות קצת כסף תוך כדי ניקוי ראש אחרי הצבא?

אני מטבעי גם חובב טיולים, אז העבודה הזאת בזמנו ממש התאימה לי, וגם הבוס היה סבבה לגמרי ותמיד שילם בזמן.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי M-16 שהייתי מאבטח איתו טיולים וליווי (ליווי מאובטח של אנשים מעבר לקו הירוק. יהודים כמובן.), זה ח*א עבודה, מתישה, אתה צריך להיות כל הזמן עירני מעל לקצה גבול היכולת, לא ישן בלילה כי לפעמים מקפיצים... בעסה!

והנה מקרה שלי: הייתי בטיול שנתי של בני 15-16, כיתה י'. בתחילת הנסיעה, זורקים, יורקים דברים, וכל זה... לא התייחסתי.

ככה גם בהמשך הטיול, וחוזר חלילה.

בלילה זה הגיע לשיא: כמה מהילדים הביאו 'שרקנים', 'שטיח חזיזים', ועוד מני "מטעמים".

הדליקו את זה באחד החדרים, וזה משמיע פיצוצים כאילו יורים עליך עם מאג. לא חשבתי יותר מדי, דרכתי נשק ויצאתי לראות מה קרה, כנ"ל שלושת המאבטחים שהיו איתי. ראינו תנועה חשודה למטה, מתחת לבניין, וניסינו לזהות. ירינו כדור, ומסתבר שאלו היו הילדים, עם המדריכים! שכמובן נבהלו! הם נבהלו! :shock::evil::x:? (חשבנו איזה מחבל בא וניסה להשמיד חלק מהנערים...)זה כ"כ עיצבן, שהוזמנה ניידת, והשוטרים עצרו שניים מהילדים, ומדריך.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה משלמים היום, אבל מעוז ניסו לעשות לי תרגילים מסריחים עם הכסף. בסוף הודעתי להם שאני מתכנן לתבוע אותם (בע"פ בטלפון, לא במכתב) וכשהם לא התייחסו תבעתי אותם. את הכסף (פלוס ריביות, הוצאות משפט וקנסות) קיבלתי.

העבודה מדהימה לדעתי. מי שאוהב לטייל יהנה מזה מאוד. בנוסף הטיולים של תיירים מחו"ל, אנשי תגלית היו נהדרים. הפעם היחידה שסבלתי הייתה כשליויתי איזה בית ספר מרמלה.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...