Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על בחירה בן ELATE 3 WAY לבן SUPREMO 2-WAY .

xxxedxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 5971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מה היתם בוחרים בן ELATE 3 WAY לבן SUPREMO 2-WAY ?

בחיבור אקטיבי או פסיבי.

אם תמונה של סאונד עותר טובה?

אם בנית פודים יותר מסובחת?

אם כיוון יותר מדויק?

תודה מראש.

PDF של SUPREMO 2-WAY:

http://www.morelhifi.com/support/pdf/mobile/Supremo_series_manual.pdf

PDF של ELATE 3 WAY :

http://www.morelhifi.com/support/pdf/mobile/Elate_3way.pdf

2way_supremo1.jpg

3way_elate1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי כלום .

מה ההגברה?

בעיקרון אין מה להשוות בכלל בין סט 2 WAY ל - 3WAY .

3WAY הרבה יותר מסובך : להתקין, להרכיב, לבנות פודים, להגביר, לכוון, ואם זה אקטיבי אז בכלל הסתבכת :wink:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק בגלל שאני עצלן בעניין הזה של ה 3 WAY הייתי הולך על הסופרימו , גם אם אני לא טועה הוא רמה אחת מעל ?

חוץ מזה מדובר ב 6.5K להשקיע בסט , מה שאר הרכיבים ברכב ? מגבר וכו' ?

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה המידע הזה? אתה בטוח שזה המחיר? נראה לי קצת הגזמת.

אני בטוח במחיר הזה הינה בבקשה לינק לזאפ .

אני חושב שזה מספיק , ואני כימעט בטוח שהסופרימו יותר טוב מהELATE איכות יותר גבוה.

אבל למה לי להגיד אם אפילו לא שמעתי . אני ישמע אותו שבוע הבאה .

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה המידע הזה? אתה בטוח שזה המחיר? נראה לי קצת הגזמת.

חברים אני חושב ואנחלו נדבר על דברים יפים ולא על כסף. כסף זה מים.

יקער שתייה מרוצה מהתועלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח במחיר הזה הינה בבקשה לינק לזאפ .

יעקב

נו באמת, תראה לי כאן בפורום בן אדם אחד שקונה סטים היי אנד בפומפה:-D.

תוריד איזה אלפיה + , זה המחיר האמיתי והלגיטימי של הסט הנ"ל.

ברמת העיקרון ברור שסדרה הכי גבוהה (של חברה מאוד מכובדת כמו מורל) תהיה יותר טובה מסדרה אחת מתחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חדש לי , אני לא מוצא עוד קישור לסט הנ"ל . ובמקום שאני נוסע לבדוק את הסט דורשים עליו 6,200 ש"ח , לא נראה לי כמו פחות אלפיה .

מקווה מאוד שיש להם הצדק על הסט !!!

ובקשר לפותח השרשור כמו שGTI אמר לך : " 3WAY הרבה יותר מסובך : להתקין, להרכיב, לבנות פודים, להגביר, לכוון, ואם זה אקטיבי אז בכלל הסתבכת :wink:."

הרבה מאוד יותר קשה , צריך כמה אנשים כדי לכוון את הדבר הנ"ל לאומת זאת אתה יכול להגיע לבד לכיוון טוב מאוד בסט 2WAY

(לא אמרתי שאי אפשר להגיע לבד לכיוון טוב מאוד ב3WAY לא להכניס מילים לפה )

בקיצור כרגע אין לי מה להגיד על הסופרימו , שבוע הבאה אני ינסה להמחיש את מה ששמעתי ממנו וכו'...

אני שמעתי את הELATE הרשים אותי מאוד , כמעט מכל סט אחר ששמעתי.

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"הסופרימו באמת סט מדהים" - מפי כמה אנשים בעלי ידע בתחום, ששמעו את הסט הזה. :-)

וכמו שרשמתי, אפשר תמיד להוסיף איזה CDM54 (שזה עוד כ-800 ש"ח).

אני אישית לא שמעתי, לצערי. :roll: (בקרוב אשמע משהו יותר טוב... טוב נו לא ממש בקרוב :lol:).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CDM54 לא ממש עולה 800 ש"ח (אלא אם המילה "קומבינה" מוערבת כאן).

6.5K? הייתי אומר שזה קצת יקר. אפשר לקחת מאליקו את הוופרים הדנדשים שלו ב 2000 ומשהו ועוד פיקולו מושמשים ב 1000 ש"ח ולסגור את הבאסטה בחצי מחיר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CDM54 לא ממש עולה 800 ש"ח (אלא אם המילה "קומבינה" מוערבת כאן).

6.5K? הייתי אומר שזה קצת יקר. אפשר לקחת מאליקו את הוופרים הדנדשים שלו ב 2000 ומשהו ועוד פיקולו מושמשים ב 1000 ש"ח ולסגור את הבאסטה בחצי מחיר.

איתמר.

יקר יקר , אבל אין מה לעשות , ברור שעם קומבינות הכל נהיה הרבה יותר זול.

אבל העניין של ה"חדש" כאן מעלה את המחיר פי 2 כמעט .

תסכים איתי שפחות מ 6K כבר יהיה קשה מאוד אם כי בילתי אפשרי להשיג חדש מחנות ?

יעקב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוופרים של אליקו חדשים לחלוטין. כבר יש חצי סט ביד.

יש כמה פיקולו יד שנייה שנמכרים סביב ה 1000 ש"ח, ומנסיון של שני מכרים (ולא רב סרן שמועתי) - ברגע שיש בעייה עם דרייבר של מורל - הגעה למפעל, קצת חיוכים ודיבור בנימוס ומקבלים דרייבר חדש במקום, ככה שדווקא לא הייתי מפחד או נמנע לקנות ציוד יד שנייה של מורל.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוופרים של אליקו חדשים לחלוטין. כבר יש חצי סט ביד.

יש כמה פיקולו יד שנייה שנמכרים סביב ה 1000 ש"ח, ומנסיון של שני מכרים (ולא רב סרן שמועתי) - ברגע שיש בעייה עם דרייבר של מורל - הגעה למפעל, קצת חיוכים ודיבור בנימוס ומקבלים דרייבר חדש במקום, ככה שדווקא לא הייתי מפחד או נמנע לקנות ציוד יד שנייה של מורל.

איתמר.

מה עם קרוסים, זה קרוסים מאוחדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבר הכל אקיטיבית. לא תצתרך בקרוסים.

CDM54 גם עם קומבינה לא יעלה 800 ש"ח.

אתגר מה יש לך עכשיו אלייט או היבריד אני לא זוכר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...