Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן פיקאסו דיזל ידני - ביצועים, הנאה מנהיגה ואמינות

Quad
שימו לב! השרשור הזה בן 5954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי התייעצות פה בפורום העלתם בפני רעיון מצוין לרכישה - סיטרואן פיקאסו 2002-2003 דיזל ידני.

הרכב עונה על מרבית הקריטריונים שרציתי (ידני, סטיישן, שנתון 2000+ ונוחות נסיעה).

הסימני שאלה כרגע קיימים בשלושת הנושאים הבאים:

1. ביצועים - ב-Carfolio מצאתי שני דגמים, 110 כ"ס ו-90 כ"ס, איזה מהדגמים שווק בארץ ואיך התחושה על הכביש? על הנייר, ה-90 כ"ס נראה לא מבטיח במיוחד.

2. הנאה מנהיגה - הגה מתקשר (הידראולי או חשמלי?)? גיר מדוייק? נטייה מוגזמת לתת היגוי? אני לא מחפש מכונית ספורט, אבל קצת הנאה בסיבובים הינה בגדר חובה. כיום אני נוהג ב-206XS ולאנטיס, שתיהן מספקות אותי בתחומים האלה (כן, הלאנטיס סובלת מתגובת מנוע+גיר איטית, אבל די מתקשרת במפתיע ואוהבת להזיז את הישבן בסיבובים :)). לעומת זאת, המגאן החדשה למשל היא בדיוק מה שאני לא מחפש.

3. אמינות - גם כאן לא מצפה לאמינות היפנית, אבל איך הפיקאסו (בדגש על שילוב דיזל + ידני שאמור להיות אמין יותר מבנזין + אוטומט) באופן כללי? האם יש מחלות ידועות או שהעיקר זה שטויות קטנות ומעצבנות?

אשמח לתשובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במודלים אשר ציינת המנוע אשר עלה ארצה הינו בעל 90 כ"ס, מבחינת ביצועים אין לו כל בעיה לשנע את הרכב בצורה טובה מאוד וחסכונית.

הנאה מנהיגה ?, את האמת לא לקחתי את הרכב לכבישים מאתגרים, אבל אין בעיה לתקוף כבישים מפותלים , הרכב לא יביע מחאה , יהיה תת היגוי אבל נסבל ביותר, לא משהו חריג.

אמינות - מנסיון עם 2 רכבים, אחד מונע בנזים 110,000 ק"מ , הבעיה שצצה עכשיו לפני הטסט היא בעיית אורות רוורס , כנראה פיוז תקול, מעבר לזה שום בעיה.

הרכב השני מודל 2003 מונע סולר,הרכב עבר את 190,000 ק"מ , ללא כל בעיה, קלאץ ראשון הוחלף ב 175,000 ק"מ , מעבר לזה 0 תקלות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקאסו (בנזין) התנהגות כביש טובה מאוד, הכי טובה בקבוצה.

בשבוע שעבר נסעתי לאילת דרך מצפה רמון והרכב התנהג בצורה מפתיעה לטובה ( ואני רגיל לעשות את הדרך עם ה-106 XSI שלי...).

בהשוואה ל-206 , ה-206 יותר קארטינג תודות למשקל נמוך , גובה, ומרחק סרנים קצר.

ללאנטיס אין צורך להשוות , פשוט הפיקאסו טובה ממנה בכל פרמטר.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר לך שהפיקאסו הוא רכב סטיישן?

הקריטריון בשרשור המקורי היה "סטיישן". הפיקאסו עונה על כך על ידי 5 דלתות.

תודה על התגובות! נשמע מאוד מבטיח לפי ההודעות שלכם.

אשמח לשמוע עוד דעות אם לאחרים יש ניסיון עם הרכב.

אגב, לא עניתם לי על שאלת תגבור ההגה. הדראולי או חשמלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...