Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור סוף השבוע שלי

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שם לב שככל הנראה אנחנו חוזרים כל סוף שבוע נרעשים ממה שראינו בכבישי הארץ. משום מה אנחנו היחידים כאן שאכפת להם מהח#$ הזה...

אז הנה הסיפור שלי. הסכיתו ילדים ושימעו.

יום שבת בבוקר. חמש בבוקר ליתר דיוק. שמיכת פוך אחת. קור אימים. אנשים נורמאליים שגונבים להם את השמיכת פוך בחמש בבוקר נכנסים לקריזה, מכניסים מות רצח והולכים לישון, אבל לא אני. אני לא יכול להרביץ בחמש בבוקר לאף אחד ובטח לא כשאני חמוש בזוג תחתונים ועור ברווז. אני מדדה בשקט אל המקלחת ופותח מים חמים. אין. הבוילר מתחיל לעבוד רק בשש. זין.

אם כבר קמתי מוקדם, אז אני אסע להורים.

חוזר לחדר ובחושך מוחלט דורך על השלט של הטלוויזיה. כואב. שם 2 גרביים שכל קשר בינן רנדומאלי לחלוטין, מכנסיים וחולצה ומכין קפה. נגמר הסוכר ואני שותה אותו מר.

יוצא החוצה לחושך. מניע את האוטו. 3 דקות חימום ואני זז.

הדרך לחיפה עוברת כמו איזו סצנה הזויה מסרט. חיפה. שלום להורים. לקחת את הדואר שלי. דו"ח. דו"ח. מקס פאואר. דו"ח.חידוש מנוי ל"רווס". אחלה.

צהריים. נוסע לתל אביב.

METHODS OF MAYHEM קורע לי את הסאב והתנועה צפופה.

אחרי הגשר של עתלית יש סיבוב ואחריו תמיד יש שוטר.

אני כבר רואה שהמכוניות 200 מטר לפני מאיטות בהיסטריה ממאה לחמישים קמ"ש.

אני נוסע 90. כחוק. למה להסתבך?

במארב עומדות פאסאט והונדה אקורד ולידן כחמישה עברייני תנועה כבדים- MENACE TO SOCIETY, רוצחי אספלט בדם קר, האנשים שבגללם נהרגו אנשים בתאונות דרכים יותר ממה שבכל מלחמות ישראל - כלומר, משפחות תמימות עם 3 ילדים באוטו שחטאו ונסעו 130 ועל כך הם עומדים לשלם את חובם ובגדול!! עבריינים שכמותם. אני עובר וכמובן שליד המשטרה מוריד לשני וחוצה אותם על המנתק עם חיוך גדול. אם כבר, אז כבר.

ממשיך לכיוון קיסריה . נוסע מאה ומחכה לראות מה יהיה.

תוך דקה אני מבחין בהונדה אקורד לבנה מזגזגת בפראות בטור המכוניות שמאחורי. מעניין מי המטורף שנוהג באקורד תוך היבהובי אורות וחיתוכים עצבניים. אלה עברייני התנועה האמיתיים. אנשים לא נורמאלים. לאן הוא ממהר? מאות מכוניות על הכביש והוא מזגזג כמו משוגע...

אני מכבה את המערכת ומסתכל טוב טוב במראה.

מוזר...

להונדה הזאת יש מספר שמסתיים ב15 במקום ב 35 או 10. כנראה יבוא אישי!!

הוא נרגע קצת מהזיגזגים ומתקרב אלי מאחור.

מזל...

לא הייתי רוצה כזה נהג משוגע נוסע מאחורי. טוב שהוא נרגע.

אני מתנחל בימני ונוסע 90. הוא סוגר מהר מאחור- 2 "עיניים" גדולות ממוקמות בפגוש הקידמי.

בטח יש לו "בליינדר" אם הוא נוסע ככה, המטורף הזה.

למזלי הוא נרגע ונוסע מאחורי.

אם הוא כזה נהג שודים, הוא בטח מחכה שאני אלחץ גם.

אבל אני לא מעוניין ללחוץ עם אקורד לבנה שהמספר שלה מסתיים בחמש עשרה...

רק עם אדומה, עם כנף אחורית גדולה והכיתוב "TYPE R" מאחור...

הוא מתעסק עם איזה מכשיר על הדשבורד, בטח הדי וי די... אני מנצל את חוסר תשומת הלב שלו ודופק ברקס. שלא ישחק לי עם הדי וי די באמצע הנסיעה...

רק במחלף חדרה הוא נרגע. הוא מאותת ימינה ופונה לכיוון חיפה.

איך שדרכינו מתפצלות הוא לוטש בי מבט של בולדוג ואני בתגובה מחווה בידי

הימנית סימן של V.

מכיוון שבטח פגעתי ברגשותיו,חששתי שהוא ינסה לנקום ולהשיג את כבודו האבוד באמצעות תכסיס ידוע של "נהגי אקורד" - סיבוב פרסה (במקום אסור) מעל למחלף וחזרה לנסיעה דרומה ע"מ לדלוק אחרי הנהג שחזר למהירות גבוהה אחרי שראה שהאיום חלף.

אני לא מעוניין ברייסים עם אקורד לבנות שמספרן מסתיים ב 15... אז אני עוצר לי מתחת לגשר וממתין מחוץ לרכב.

כדקותיים אחרי, אני רואה את האקורד טסה דרומה על כ160 קמ"ש, סירנה כחולה מסתובבת בחלון. גם נהג משוגע וגם מתחזה לשוטר כדי לעשות איתי רייסים... משוגע...

אני נותן לעוד דקה לעבור ונוסע לי לתל אביב. מאה.

הונדה אקורד עם מספר שמסתיים בחמש עשרה...

שלא יתעסק עם פיז'ו לבנה עם מספר שמסתיים באפס ארבע....

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי שמתקשה גם כמה דוגמאות ויזואליות:

DSC00504.JPG

DSC00505.JPG

DSC00506.JPG

DSC00501.JPG

DSC00502.JPG

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיצא לי גם לראות אקורד כזו.

בזמן האחרון הם משתכללים הם החבאת הנורות, השלב הבא יהיה שהנורות יהיה בסוכך שמש אשר ירד למטה (הימני) מתי שיצטרכו.

אגב ראיתי קארינה לדעתי של השב"כ לא של המשטרה אשר הבהבה בפנסים הראשיים כמקובל בארה"ב.

ממש חו"ל פה הא? :evil:

מה שיפה שלו מותר כי הוא שוטר. אגב יצא לראות היום (כבר פעם שלישית שאני רואה בזמן האחרון) לייזר מווספות או קטנועים משטרתיים. בלי בליינדר אין סיכוי להתחמק מהם. בהצליה הם עמדו בתוך העיר בין מכוניות חונות וירו ליזר מעל המכוניות...

מעצבן. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, תודה לך על סיפורי הסופ"ש מסמרי השיער :!::shock:

אגב ראיתי קארינה לדעתי של השב"כ לא של המשטרה אשר הבהבה בפנסים הראשיים כמקובל בארה"ב.

ממש חו"ל פה הא? :evil:

:evil:

ראיתי ביום שיש לנצ'יה תמא מראשית שנות ה-90 של המאה הקודמת עם אותם

פנסים מהבהבים... חוקי :?: לא נראה לי... :twisted:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם לב שככל הנראה אנחנו חוזרים כל סוף שבוע נרעשים ממה שראינו בכבישי הארץ. משום מה אנחנו היחידים כאן שאכפת להם מהח#$ הזה...

אז הנה הסיפור שלי. הסכיתו ילדים ושימעו.

...

האקורד הזו שבתמונה היתה אחרי באיילון, ביום שישי לפני שבועיים ב- 3:00

הייתי רגוע ונסעתי על 150 וראיתי במראה רכב מתקרב אלי במהירות, מנסיון עבר ישר האטתי ל-90 ועברתי לנתיב הימני, וכן לא התאכזבתי האוטו שהדביק אותי התגלה כרכב משטרתי (00 ואקורד לבנה...), ישב לי קצת על התחת, אז האטתי ל-80 והשוטרים המופלצים הבינו שלא יצא ממני אקשן לילי, המשיכו בטיסתם, מה שבאסה, גם מנסיון עבר נסעתי את כל שאר הדרך כשאני לא עובר את ה-100 שהשוטרים לא יחליטו לעצור בצד לאיזה קפה מהתרמוס...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני נהנה מאוד מהכתיבה שלך ... תותח!! :wink:

לגבי הניידות האלה זה מפחיד אתה אני כבר מפחד לנסוע מהר אפילו מכבישים שבדרך כלל הייתי טס בהם .

ההרגשה היא כאילו , מהירות ודוחות חניה זה הדבר היחיד שהעניין שוטרים :!::twisted:

דוד

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני נהנה מאוד מהכתיבה שלך ... תותח!! :wink:

לגבי הניידות האלה זה מפחיד אתה אני כבר מפחד לנסוע מהר אפילו מכבישים שבדרך כלל הייתי טס בהם .

ההרגשה היא כאילו , מהירות ודוחות חניה זה הדבר היחיד שהעניין שוטרים :!::twisted:

דוד

זה לא כאילו! :cry:

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי במקרה לנהוג על מזאדה שב"כניקית מוגדשת ,

בישורת אין הרבה מכוניות , ביחוד כמו הראלי ( שלא מיועדת למהירות ) שיכולה להתחרות בהם ...

המון המון המון כוח ...

אבל עדיין מאזדה 323.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה אקורד....עוד מעט גם אימפרזה טורבו..חאלס כבר מדינת משטרה!

זה דבר ידוע שבכל אירופה ישנם מכוניות אקזוטיות שגויסו לשירות המשטרה. החל מפורשות למיניהן, דרך יגואר ועד למבורגיני.

רק מה שכן המכוניות הללו לא נועדו לענוד מודדי מהירות ולעקוב אחרי אנשים שנוסעים 115.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי במקרה לנהוג על מזאדה שב"כניקית מוגדשת ,

בישורת אין הרבה מכוניות , ביחוד כמו הראלי ( שלא מיועדת למהירות ) שיכולה להתחרות בהם ...

המון המון המון כוח ...

אבל עדיין מאזדה 323.

אתה מוכן להסביר את פשר העניין

מה השב"ב לוקח לנטיסים

ומוסיף להם מגדש

אני כבר פוחד שזה בדיחה ואני תמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הפנסים האלה שיש לאקורד ?...... :?

הם כל רכב עם פנסים כאלה חשוד כ... רכב משטרה מסוואה :shock:

DSC00505.jpg

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הפנסים האלה שיש לאקורד ?...... :?

הם כל רכב עם פנסים כאלה חשוד כ... רכב משטרה מסוואה :shock:

הפנסים האלו הם בעצם פלאשים, וחדי ראיה יבחינו מיד גם בלוחית "הניידת" של האוטו המשטרתי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום: מה מותקן באקורד הזו, ואסקר או מולטנובה?

הואסקר גם מצלם או שהשוטר צריך לעצור אותי בצד?

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...