Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדיין מתלבט בין פיג'ו 206xs ידני לבין סיאט לאון 1.8T ידני

יורה731
שימו לב! השרשור הזה בן 5981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

אחרי כל מה שקראתי אני עדיין מתלבט בין פיגו' 206xs ידני לבין סיאט לאון 1.8T ידני, שנתונים 2002-2004 אני יודע שהן לא מאותה קטגוריה אך בכל זאת אשמח לדעת את דעתכם בנושא. אנא, תעזרו לי להחלית. הצרכים שלי הם רגילים, נסיעות עירוניות ומידי פעם בין עירוני, שיהיה אמין, מהנה לנהיגה ושלא יהיה משעמם. ומה העלויות ההכזקה התקציב עד 60. כל התגובות יתקבלו בברכה. תודה מראש.

נ.ב. אם יש לכם עוד רעיונות לרכבים, אני פתוח להצעות:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 הרבה יותר מהנה לנהיגה.

הלאון ניראת נהדר אבל בגרסה הזאת היא בסה"כ משפחתית דיי רגילה.

אופציה נוספת בתקציב היא פיאט פונטו אבארט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהסיאט יקרה יותר, לכן מרכיב המחיר צריך להכנס לשיקלול. אם מדובר במחיר דומה, לסיאט טורבו, מנוע פנטסטי, ביצועים מעולים, אחיזת כביש משובחת וכן, אפילו היגוי טוב. היא ממוקמת כמה ליגות מעל ה 206. לרועץ לה, אולי אחזקה יקרה יותר. אבל לטעמי זה הרועץ היחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהסיאט יקרה יותר, לכן מרכיב המחיר צריך להכנס לשיקלול. אם מדובר במחיר דומה, לסיאט טורבו, מנוע פנטסטי, ביצועים מעולים, אחיזת כביש משובחת וכן, אפילו היגוי טוב. היא ממוקמת כמה ליגות מעל ה 206. לרועץ לה, אולי אחזקה יקרה יותר. אבל לטעמי זה הרועץ היחיד.

שים לב טוב, לא מדובר בסיאט לאון טורבו אלה ב1.8 אטמוספרי, הגרסה הזאת של הלאון ניקראת ספורט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בצפרתיות אתה תשלם פחות בטיפולים ובאחזקה כוללת ושוטפת מאשר סיאט.

אתה יכול להסתכל במבחני דרך שעשו לרכבים , יש מספר אתרים שמספקים מבחני דרך לרכבים שציינת.

כמו כן אתה ראשי לבדוק במוסך מה הצריכה של הרכבים\ מהם מחירי הטיפולים , מהי רמת האמינות.

כאשר תוכל להעריך את הסכום הזה תוכל לדעת מה בעדיפות יתר.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206 הרבה יותר מהנה לנהיגה.

הלאון ניראת נהדר אבל בגרסה הזאת היא בסה"כ משפחתית דיי רגילה.

אופציה נוספת בתקציב היא פיאט פונטו אבארט.

מה קשור לדחוף את הרכבים שאתם נוהגים עליהם כל פעם?! :x

הסיאט חזקה ומפנקת משמעותית מה-HGT וגם כדאית יותר לרכישה.

וגם ה-206 מהנה ומומלצת על פני ה-פיאט!

מה היא קשורה פה בכלל!? :shock:

ורון, זה לא נכון בהרכח.

זה מתחלק ל-3 גורמים: בלאי, מחירי החלקים ומרווחי הטיפולים.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שכל פעם אתה דוחף את הקליאו לכל מקום!

ה-206 XS מתחרה ישירה של ה-HGT, ולדעתי הפונטו עדיפה עלייה בהרבה בכל הקשור לביצועים וספורטיביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו! שאני לא.

ואתה מוזמן לעשות חיפוש.

ופה, אני ועוד רבים, נחלוק עלייך.

ה-HGT עדיין לא מגיעה לרמתה של ה-GTI. עדיין לא.

נ.ב. אחלה הגה יש לך שם :wink:

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קשור לדחוף את הרכבים שאתם נוהגים עליהם כל פעם?! :x

עד עכשיו שתקתי בכל פעם שנתקלתי בתגובות ה"אובייקטיביות" שלך בפורום.

אבל עכשיו באמת הרגזת אותי.

אף על פי כן, אני לא אתחיל לתת פה אין-ספור קישורים שבהן היללת את הקליאו כאילו היא הייתה פרארי, כי אני לא רוצה להוביל את השרשור הזה למקומות לא רלוונטים וגם כי אין לי כוח להתעסק בשטויות.

אז אני נאלץ להסתפק בדברי אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-206 XS מתחרה ישירה של ה-HGT, ולדעתי הפונטו עדיפה עלייה בהרבה בכל הקשור לביצועים וספורטיביות.

ידידי, חשבתי שהמתחרה של ה-HGT זאת גרסת ה-GTI של-206 ולא-XS.

ובכל מקרה, בקשר לביצועים אתה צודק ה-HGT טובה יותר, אבל ה-206 ספורטיבית יותר ובעלת שלדה והיגוי ברמה גבוה מהפונטו.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו! שאני לא.

ואתה מוזמן לעשות חיפוש.

ופה, אני ועוד רבים, נחלוק עלייך.

ה-HGT עדיין לא מגיעה לרמתה של ה-GTI. עדיין לא.

נ.ב. אחלה הגה יש לך שם :wink:

אין הבנת ניקרא?

כתבתי שחור על גבי לבן שהפונטו מתחרה ב-XS ולא ב-GTI, היא הרבה יותר ספורטיבית מבחינת שילדה והיגוי, קצת ריכוז שאתה קורא הודעה.

תודה, באמת אחלה הגה, אותי הוא מספק בינתיים.

בכל מקרה הבחור ביקש עוד המלוצת לרכבים, וכן ה-206 XS שווה לפונטו מבחינת התקציב ולדעתי גם מתחרה בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על המוגדשת או על האטמוספרית ?

אני מתכוון למוגדשת.

... ועוד שאלה, למה יש כ"כ הרבה סטיגמות על הצרפתיות והאם זה מוצדק?

תודה אנשים, אתם פשות 10 :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב טוב, לא מדובר בסיאט לאון טורבו אלה ב1.8 אטמוספרי, הגרסה הזאת של הלאון ניקראת ספורט.
למרות שפותח השרשור כבר כתב מעלי את המובן מאליו, דע שלעולם האות T הצמודה לגודל המנוע, אצל VAG לפחות, משמעה טורבו ולא טמבל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שפותח השרשור כבר כתב מעלי את המובן מאליו, דע שלעולם האות T הצמודה לגודל המנוע, אצל VAG לפחות, משמעה טורבו ולא טמבל.

פיספסתי את ה-T, וחשבתי שמדובר בדגם האטמוספרי של ה-1.8 שמכונה בלאון ספורט. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...