Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממליץ על משחק Forza Motorsport 2 לXBOX360(סימולטור מירוצים)

Tamir FR
שימו לב! השרשור הזה בן 5956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגרפיקה מעולה , סאונד לא פחות ממדהים , שליטה מדהימה שתכף אני יפרט עליה יותר.

המשחק הוא באותו פרומט של הGRAND TURISMO4 שהיה בPS2. רק הרבה יותר טוב ומציאותי לטעמי.

כל תת היגוי מוחשי והיגוי יתר שממש צריך לדעת לשלוט עליו.

תוך כדי נסיעה אבל לקבל מידע על הקאמברים ,חום צמיגים , כח ג'י , כ"ס ומומנט בזמן אמת ועוד המון פיצ'רים.

יש מגוון רחב של שיפורים של המכוניות , צמיגי סליקס , אנטי רולים , קויילאוברים , קיט יניקה , קיט טורבו , אינטרקולרים , פולי קל , קלאץ, הסרת כסאות ואיבזורים , אווירודינאמיקה , גיר , השתלה של מנועים אחרים , מצתים , קאמשאפטים ועוד המון המון.

המודולים של התאונה מציאותיים מאוד , הטמבונים יכולים להתעקם \ ליפול ורואים את השלדה וגם היא יכולה להפגע.

הברקסים והמיתלים והגיר והמנוע ומערכת ההיגוי גם הם פגיעים. יש אפשרות לבחור במשחק בין פגיעה ראליסטית , פגיעה מוגבלת או פגיעה קוסמטית בלבד

מגוון המכוניות הוא רחב ביותר אומנם אני חושב שהוא קטן יותר משל GT4 , אבל יותר לעיניין. אין מכוניות משעממות למיניהם.

השלט של הXBOX360 מוסיף לחגיגה כי יש לו 2 לחצי טריגר (בצורת הדק של אקדח) שבעצם לפי הרגש אפשר לתת גז וברקס

ככה אפשר לשלוט טוב יותר במכונית אם יש הנעה אחורית החגיגה באמת התחילה ואפשר להחזיק דרפיט ובאמת להרגיש שזה אמיתי. הרטט מושלם , כל פירפור איבוד אחיזה ישר מורגשים ברטט של השלט.

הגרפיקה באמת כיפית באיכות HD מוצגת אצלי ב720P על LCD32 אינץ' של LG.

הסאונד מדהים שנשמע אצלי ממערכת 2.1 של Altec Lansing MX-5021 , הדגם 2.1 הטוב ביותר שלהם באמת נשמע מעולה.

יש לי עוד המון לפרט אבל אני חושב שזה מספיק.

תמונות

http://media.xbox360.ign.com/media/743/743956/imgs_1.html

סרטון באיכות HD

http://www.gametrailers.com/player/20394.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט משחק חביב ביותר.

חכה לדור הבא של הגראנטוריסמו - יהיה קצת יותר מענין כנראה.

בקשר לשלט וה"חגיגה" - מגיעים 2 טריגרים כאלו גם בפלייסטיישן 3

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...