Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית בלוטות' לרכב. מה כדאי?

YAIROS
שימו לב! השרשור הזה בן 5954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

בעקבות מעבר לרכב חדש, אני צריך להחליט באיזה דרך אני מדבר עם הנייד ברכב.

ברכב הקודם היה לי טלפון מיוחד, מוטורולה גדול כזה (מכשיר מוכר, יש לכל החברות כמעט), קצת מגושם וקצת מסורבל.

שמעתי ביקורות טובות לגבי הדיבוריות הקבועות שמשתמשות בבלוטות' בשביל לתקשר עם הנייד.

שאלתי היא, איזה דיבורית היא הכי מומלצת לשימוש יומיומי לנסיעות קצרות? (ז"א שאני לא יתחיל להתעסק עם המכשיר 5 דק' לפני הנסיעה רק בשביל נסיעה של 7 דק'...)

ובנוסף, איזה חברה מומלצת ואיזה דגם הוא מוצלח? (פארוט\בארי וכו')

תודה מראש לעונים!

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הדיבורית של מוטורולה "הפשוטה" לא זוכר בדיוק את הדגם (Hמשהו )‏ שעולה 300 ברחבי החנויות וגם בסלקום..אני משתמש בה כבר מספר חודשים והיא מצויינת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך את הדיבורית של מוטורולה "הפשוטה" לא זוכר בדיוק את הדגם (Hמשהו )‏ שעולה 300 ברחבי החנויות וגם בסלקום..אני משתמש בה כבר מספר חודשים והיא מצויינת...

אני חושב שאתה מתכוון לדיבורית ניידת (אוזנייה).

אני מחפש דיבורית קבועה לרכב, שמזהה כל טלפון בלוטות' שנכנס לרכב אוטומטית.

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב דבר ראשון אתה צריך לבדוק בהפלאפון שלך תומך בזה..יש לי אוזנית בלוטות

ובהתחלה לא ידעתי להגיד את הפלאפון וכל פעם הייתי צריך להדליק לכבות לחפש וכל החרטא הזה..

עד שבסוף הבנתי איך עושים פשוט מאוד בפלאפון אתה צריך להגיד לו לאשר אוטומטית את ההתקן..

ואז ברגע שאתה נכנס לאוטו ישר הפלאפון יעבור לדיבורית כמובן שתצתרך לעשות את זה בשימוש הראשון כמו כל אדם שירצה להשתמש בהתקן

תמלא את הרכב במים מהסנרוף (עם צינור), תתכופף למטה ותראה מאיפה נוזל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

parot ck3100

יש אולי הצעה למשהו קצת יותר זול אבל עדיין איכותי ? (אני גם מתעניין בדיבורית מהסוג הזה)

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על משהו קבוע תתקין ספיריט וגמרנו. בשביל מה לך דיבורית?

ואם הוא ירצה להחליף מכשיר פלאפון? כמעט בכל הפלאפונים החדשים קיימת קישוריות BT.

וגם אל תשכח שפלאפון קבוע ברכב זה מתכון לפריצה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אולי הצעה למשהו קצת יותר זול אבל עדיין איכותי ? (אני גם מתעניין בדיבורית מהסוג הזה)

נכון שהדיבורית קצת יותר יקרה, אבל יש לה מספר ייתרונות משמעותיים:

1. לא משנה איזה פלאפון תחזיק ושל איזו חברה - כל עוד הוא תומך בלוטוס - תוכל להשתמש בדיבורית - כלומר תחסוך את

הכסף שבלהחליף דיבורית כשאתה מחליף פלאפון.

2. הדיבורית מתחברת לרמקולים של הרכב - איכות שמיעה ודיבור מעולה.

3. הדיבורית לא בולטת לעין, וניתן בקלות להעבירה מרכב לרכב.

אם אתה כבר משקיע כסף - תשקיע במוצר טוב ואיכותי שתהנה ממנו לאורך זמן.

ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הוא ירצה להחליף מכשיר פלאפון? כמעט בכל הפלאפונים החדשים קיימת קישוריות BT.

וגם אל תשכח שפלאפון קבוע ברכב זה מתכון לפריצה.

אם הוא יחליף מכשיר עדיין הספיריט נשאר. לא מדובר על דיבורית אלא על מכשיר קבוע ברכב (לא נשלף אלא מכשיר נוסף על אותו הקו).

אני מחזיק כמה רכבים עם מכשירים כאלה וכמעט כל לקוח עסקי מחזיק ברכה מכשירים כאלה ועוד לא נתקלתי באף אחד שגנבו לו אותו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לגנוב בספיריט?

מילא היה אפשר להסתובב איתו ברחוב:lol:

הספיריט מספק איכות שמע גבוהה מאד, והפלוס הענק שלו בעיני זו האפשרות לחייג מספרים בעזרת הקול או לשמור תוויות קול לכל זיכרון ולחייג כך (אתה אומר "משה" והטלפון מחייג את המספר מהזכרון.) מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והפלוס הענק שלו בעיני זו האפשרות לחייג מספרים בעזרת הקול או לשמור תוויות קול לכל זיכרון ולחייג כך (אתה אומר "משה" והטלפון מחייג את המספר מהזכרון.) מעולה.

דרך אגב, ה parrot מאפשר שמירת תוויות קול, וחיוג גם מהדיבורית עצמה, כולל שיחות אחרונות / נענו / לא נענו, ספר טלפונים ועוד עוד.. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין על המוטורולה ספיריט

מקשים ענקיים במידה ורוצים לחייג בזמן נסיעה

איכות שמיעה ממש מעולה

יש חיוג קולי וחיוג מספרים קולי.

מה גם שהפלאפון הרגיל שמדברים בו דרך בלוטוט ממש אוכל סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...