Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צ'יפ למנוע FSI 2.0 ליטר 150 כוחות סוס...

KoM
שימו לב! השרשור הזה בן 5970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי ואני מעוניין בצ'יפ שכזה, אשמח לדעת האם הדבר כדאי בכלל ? האם יש רמות בנושא ? שכן הבנתי שלרמה ההתחלתית מדובר בתוספת זניחה של כ-10% כוח, לא מתקרב בכלל לעדר הסוסים שמתווסף במנועי הטורבו, אשמח לכיוון ועצות.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10% זה תוספת זניחה?

15 כ"ס זה תוספת זניחה?

אז קודם כם זאת תוספת מאוד מכובדת ויפה, דבר שני, אין שום מצב שציפ יתן לך תוספת של 15 כ"ס.

תגיד תודה כל בוקר למי שייצר את הציפ הזה אם תקבל תוספת של 5 כ"ס.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בצחי מערכות, הוא טוען לשיפור של כ-10% ומביא כגיבויים נתונים שונים ומשונים, שאני דיי מאמין שבסופו של דבר ניתן בהחלט לבדוק. הוא הסביר שם שהוא לא רק זורק צ'יפ וזהו אלא נכנס לניהול מנוע וכ"ו...

אני יודע מניסיון שעל מנוע ה-1.8T שהיה לנו צ'יפ בלבד הוסיף כמות אדירה של כוחות סוס ועל זה אין ויכוח והדבר מוכח, למה נראה לך כל כך לא סביר ש-10% ל איצאו מצ'יפ (מחול) ברמה גבוהה שהורכב ונוהל נכון ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צחי מערכות" מחולון ?

הוא בחור טוב, אבל לא הייתי מאמין לכל דבר שהוא אומר.

להוסיף 10% רק מצ'יפ - זה די בלתי אפשרי.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את מנוע ה-1.8T סתכל עליו ברחבי הקונצרן הוא התחיל מ-150 כוחות סוס בסיסיים והגיע גם עד כמעט 300 במכוניות פסיכיות לגמרי, צ'יפ מניסיון ברור ומוכח יכול לקחת את אותו מנוע ל-193 כוחות סוס ואפילו יותר ללא שינויי אחרים בכלל ! (עדין מצתים רציניים יותר כבלי הצתה ועוד שטויות.

אני לא מבין למה כזה לא הגיוני שניהול מנוע "נכון" יותר לא יוציא כמעט 10%, ונכון שאין טורבו...

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את מנוע ה-1.8T סתכל עליו ברחבי הקונצרן הוא התחיל מ-150 כוחות סוס בסיסיים והגיע גם עד כמעט 300 במכוניות פסיכיות לגמרי, צ'יפ מניסיון ברור ומוכח יכול לקחת את אותו מנוע ל-193 כוחות סוס ואפילו יותר ללא שינויי אחרים בכלל ! (עדין מצתים רציניים יותר כבלי הצתה ועוד שטויות.

אני לא מבין למה כזה לא הגיוני שניהול מנוע "נכון" יותר לא יוציא כמעט 10%, ונכון שאין טורבו...

בדיוק כמו שאמרת היה למנוע טורבו ואז צ'יפ הוא בהחלט משמעותי מעלה במנוע ה20VT לדוג' 42 כ"ס

אבל הFSI2 ליטר הוא אטמוספרי ועל כן בעזרת צ'יפ תקבל בערך 5 כ"ס

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באתר של abt-sportsline.de וגם ABT בעצמם במייל בטוחים בעצמם שיצאו לפחות עוד 10 כ"ס... מה אתם אומרים ? כדאי בכלל ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איש יקר

במנוע אטמוספרי יותר מ5' כ"ס אתה לא תקבל

אםם זה שווה אתה שואל?

אם יש את הכסף אז התשובה היא כן אם זה התקציב היחידי כרגע לשיפורים הייתי מנסה דברים אחרים

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש ניהול נכון יותר של פליטת גזים ? מה בעצם עושה הצ'יפ מעבר לתוספת הכוח (הקטנה מסתבר) ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי כמה בולשיט....

מי רוצה להתערב שאני מוציא לכם גם יותר מ 5 כ"ס בצ'יפ? (לאוטו אטמוספרי בלי שיפורים מנוע סגור) לא ניהול.... צ'יפ,

המנועים האלה מכווונים ל LBT.

מה זה השטויות האלה......

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העפת מושג בשם LBT ואמרת שאפשר עם צ'יפ להוציא הרבה יותר מ-5 כ"ס, אשמח להסבר למה אתה חושב שהאחרים טועים כל כך!

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העפת מושג בשם LBT ואמרת שאפשר עם צ'יפ להוציא הרבה יותר מ-5 כ"ס, אשמח להסבר למה אתה חושב שהאחרים טועים כל כך!

LBT=LEAN BEST TORQUE .

אני לא חושב. אני יודע

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...