Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה הביטוח למאזדה 323 כ"כ יקר?

Iron Horse
שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יתחיל בזה שאצלנו במשפחה 2 נהגים צעירים חדשים, ונהג מבוגר אחד(שלא נוהג מאז שיש לי ולאחי רשיון).

על הביטוח מקיף וביטח חובה אנחנו משלמים סה"כ 9600!

ממה שאני יודע ביטוח למאזדה תמיד היה יקר, אבל לא נראה לי שביטוח למכונית בת 4 שנים שהמחירון שלה 60K , יעלה כמעט 10 אלף. וזאת ההצעה הכי זולה שהייתה לנו.

לאחד החברים שלי יש טויוטה קמארי 2006, ועל ביטוח מקיף וחובה לנהג צעיר וחדש הוא משלם 9300.

רציתי לשאול למה אנחנו צריכים לשלם כ"כ הרבה על הביטוח?

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מאזדה (ובמיוחד מאזדה 323 וכעת ה-3) היא מכונית נמכרת מאוד שגם אהודה מאוד על גנבים (ריבוי חלפים, נגישות, כמות). וכי זו השיטה של חברות הביטוח להרוויח הון עתק על חשבון הנהגים. אתה חושב שבאופן מקרי אחת המכוניות השכיחות ביותר על הכבישים עולה סכום בלתי הגיוני ופרופורציונלי לביטוח? יש לך מושג כמה כסף חברות הביטוח מרוויחות מההסדר הזה? יש לך מושג כמה אנשים בודקים את האלמנט הכספי הבכלל לא שולי הזה כשהם רצים לסוכנות לקנות את המאזדה החדשה שלהם? (על השאלה האחרונה אני אתן לך רמז - מעט מאוד).

ביטוח למאזדה 323, לנטיס או 3 יעלה במינימום כ-1500-2000 שקלים יותר מביטוח לרכב שווה ערך אחר. לנהג ותיק ללא תביעות זה יכול להיות 4000 מול 2000, ולנהג חדש/צעיר או עם תביעות זה עלול להגיע לאלפים רבים יותר. הפתרון האופטימלי מבחינתך, מבחינת חסכון כספי, זה או להפסיק לבטח או להחליף אוטו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שרוני הסביר, הרכב הוא גם גניב וגם נפוץ - שתי נקודות לרעתו.

לשם הדגמה: במגאן 97', עם נהג צעיר (22) שקיבל רשיון לפני 4 חודשים, עלות ביטוח חובה+מקיף נמוכה מ-6K.

זאת משום שהשוק רווי בחלפים מהמגאנים mk1 שיצאו מהצבא לפני כשנה, ובגלל שהישראלי הממוצע חושב שצרפתיות

זה "לא אמין", ולכן מעדיף לקנות מאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין שבעלים של טויוטה קאמרי 2006 שהמחירון שלו מעל 100K משלם כמונו שהמחירון של המאזדה 60K

אני לא מבין אם הרכב נפוץ למה הביטוח יקר?

הרי אם יש הרבה כלי רכב מאותו סוג, החלפים יהיו זולים יותר כי היבואן קונה בכמויות גדולות את החלפים, מנגד ביטוח לרכב כמו רובר שכיום קשה להשיג חלפים בשבילו, הביטוח צריך להיות יקר כדי לכסות חלפים יקרים/קשי השגה.

חוץ מזה- ה323 כיום לא כ"כ נפוצה. בסה"כ עברו 4 שנים שכבר לא מייצרים אותה שזה 4 שנים של תאונות טוטאל-לוסט, כמות הרכבים יורדת אבל מחיר הביטוח לא.

סתם שאלה כמה בערך משלם בעל S CLASS חדשה על ביטוח חובה+מקיף לא כולל נהג חדש/צעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין אם הרכב נפוץ למה הביטוח יקר? רכב גניב

הרי אם יש הרבה כלי רכב מאותו סוג, החלפים יהיו זולים יותר כי היבואן קונה בכמויות גדולות את החלפים, מנגד ביטוח לרכב כמו רובר שכיום קשה להשיג חלפים בשבילו, הביטוח צריך להיות יקר כדי לכסות חלפים יקרים/קשי השגה. מי אמר שביטוח מקיף לרובר זול?

חוץ מזה- ה323 כיום לא כ"כ נפוצה. בסה"כ עברו 4 שנים שכבר לא מייצרים אותה שזה 4 שנים של תאונות טוטאל-לוסט, כמות הרכבים יורדת אבל מחיר הביטוח לא. עדיין רואים אותם בכל חור

סתם שאלה כמה בערך משלם בעל S CLASS חדשה על ביטוח חובה+מקיף לא כולל נהג חדש/צעיר? פנה לסוכן הביטוח שלך

ביטוח יקר זה אחד הדברים שהעדר משלם על 1.6 יפנומטי עם שוק טוב. לדוגמא ביטוח מקיף לקסנטיה 97 לנהג חדש וצעיר עולה 3K ש"ח, ולדברי סוכן הביטוח שלי - "עזוב, אתה לא צריך את זה". וקסנטיה זה גם רכב לא כ"כ נפוץ עם חלפים לא זולים במיוחד (לפחות של להשיג אותם).

נ.ב. עצה שלי - תחליף חברת ביטוח

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לשאלת ה-S CLASS - בוא רק נגיד שקרוב לוודאי שהוא משלם יותר קרוב לשווי הרכב שלך מאשר לעלות הביטוח שלך... :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אתה מדבר, ניסת לעשות סקר שוק לפני שעשית את הביטוח ??

עכשיו הסתכלי באתר http://b2bit.co.i

וההצעה שקיבלתי בשבילך לנטיס שנת 2000 , רק נהג מעל 24

2000 ש"ק מקיף +700 צד ג (לא כולל חובה)

אז אני לא מבין למה אתה משלם כולכך הרבה!

גם על אבא שלי שיחקו בביטוח מקיף עד שעשיתי סקר באתר הזה ועברו לחברה אחרת עם חיסכון של 1000 ש"ח בשנה.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שעשינו. זו ההצעה הכי זולה.

שנה שעברה שילמנו 9900.

באתר שהבאת לי ביטוח מקיף עולה לי 5018 הכי זול(זה כולל צד ג'?) לך תדע מאיזה סוכן חאפר.

ביטוח צג ג' עולה לי 1080.

תוסיף ביטוח חובה עוד 2400 הכי זול. וזה בטח מאישזהו חאפר.

אם אני אקח את ההצעה שבאמצע מחיר ביטוח מקיף 5518 צד ג' 960 וחובה 2232

וזה אם חישבתי שלי ולאחי יש וותק גדול יותר. ושנתיים בלי תביעות.(כרגע שנה וחצי). ואף אחד מהסוכנים לא מירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...