Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון להתקשרות לשמיעת רדיו-מישהו מכיר?

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 5988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה!

אשמח אם מישהו יוכל לתת לי מספר של טלפון כלשהו שאליו אפשר לחייג ולהקשיב לרדיו דרך טלפון בזק רגיל.

תודה מראש!

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגני MP3 קולטים רדיו ועולים 200 שקל, שיחות יעלו לך יותר.

מקלט רדיו קטן פשוט יעלה כ100 שקלים, אולי פחות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתקשר למרכז האיתור שלך חיל המודיעין ותבקש בלשון יפה שלא יענו לטלפונים, תוכל לשמוע כמה רדיו שאתה רוצה:lol:

מנהל אתר LFS הישראלי.

סימולטור הנהיגה הטוב בעולם.

http://www.lfsisrael.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגני MP3 קולטים רדיו ועולים 200 שקל, שיחות יעלו לך יותר.

מקלט רדיו קטן פשוט יעלה כ100 שקלים, אולי פחות.

אם הייתי צריך המלצה ל MP3 עם מקלט רדיו אז הייתי רושם את זה פה! בקשר לשיחות אל תדאג! תודה בכל זאת.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקשר גם לכל לשכת גיוס, אם זה אחרי שעות העבודה אז לא יענו לך ותוכל לשמוע כמה רדיו שאתה רוצה (בעצם גם אם זה בשעות העבודה).

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...