Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרצ'יפ לרכב במחיר מוזל

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 7915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי, ידידינו משכבר הימים תומר בירר בשבילינו מחיר קבוצתי לסופרצ'יפ לרכב.

מדובר בסדנת פרילינג רייסינג שמתמחה בשיפור מערכות ניהול מנוע, למיטב ידיעתי זהו המקום המקצועי ביותר בארץ.

כדי שזה ייצא לפועל אנחנו צריכים כ 10 מזמינים, מדובר על מחיר של כ 600 שקלים לצ'יפ של BBR ו 1000 שקלים לצ'יפ של סופרצ'יפ(אולי קצת פחות).

אם יש קונים או מתעניינים, נא לשרשר להודעה זו בלבד

בבקשה ממכם, רק מי שרציני וחושב באמת לקנות שירשום שהוא מוכן.

יש לציין שגיא (בעל הסדנה) מבצע התאמות אישיות לכל רכב לשביעות רצונו של הלקוח.

ניתן להשיג פרטים נוספים באתר :

http://www.frieling-racing.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

:mm_yeah::mm_yeah::mm_yeah:

אם לא היה לי הייתי הולך על זה

וזה מזכיר לי שאני צריך תכנות מחדש של הצ'יפ לאור השינויים האחרונים.

מדהים מה אור סגול יכול לעשות :wink:

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתעניין.. אבל.. זה רק לרכבים ספורטיביים ? כי אני הולך לקבל בקרוב 205 FOREVER רגילה וזה לא אוטו ספורטיבי.. זה בכלל ישנה משהו שם ?

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי מישהו יכול להגיד לי אם זה אפקטיבי לשים את זה ברכב שלי?

בימר 323 2500סמ"ק והכי משמעותי זה שהרכב אוטו'.

יוסיף או לא יוסיף, זו השאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד אומר לי משהו אחר,

חלק אומרים שזה ממש ממש מזיק לרכב ולא משתלם וחלק אומרים שהרכב בנוי להספק הנוסף הזה וכתוצאה מכך הוא לא נפגע בכלל.

כמה זה ישפר לי בפיג'ו 206 XS עם 110 כ"ס ?

אם זה לא מזיק אז גם אני מעוניין.

ביי בנתיים,

:angel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם והדבר אינו מלווה בשיפורים נוספים - לרוב החלפת מחשב / צ'יפ כמעט ולא תשנה כלום, מלבד הגדלת צריכת הדלק.

הנוסחה להפקת כח מהמנוע אומרת :

יותר דלק + יותר אוויר + פליטה חופשית יותר = יותר כח.

הצ'יפ יוסיף עבורך יותר דלק. אתה צריך לדאוג ליותר אוויר, ולפליטה חופשית יותר.

לכן, בכדי להשיג את מה שהצ'יפ יכול לתת, יהיה עליך לטפל גם בסעפת היניקה, פילטר פתוח, ומע' הפליטה כולה מהסעפת ועד הדוד האחורי (כולל).

כמו כן, מאחר ומוזרם יותר דלק ניתן לקדם במעט את ההצתה. חלק מהצ'יפים עושה את גם את זה.

בסה"כ, ביום טוב, ניתן להגיע לתוספת של עד %15 ... לא יותר ולא בכל אוטו.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ניג'סים?

אתה היית זורק 1000 שקל סתם? למה לי לשים משהו שלא ישפר כלום?

אנשים כאן לא מבינים גדולים בשיפורים ולכן הם שואלים שאלות, נכון לפעמים יותר מידי שאלות, אבל ככה זה.

דווקא מאחד כמוך הייתי מצפה שיסביר לנו למה לשים את זה וכמה זה ישפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ניג'סים?

אתה היית זורק 1000 שקל סתם? למה לי לשים משהו שלא ישפר כלום?

אנשים כאן לא מבינים גדולים בשיפורים ולכן הם שואלים שאלות, נכון לפעמים יותר מידי שאלות, אבל ככה זה.

דווקא מאחד כמוך הייתי מצפה שיסביר לנו למה לשים את זה וכמה זה ישפר.

צודק, אני מתנצל.

בניגוד לדעת דני אני חושב שגם ציפ לבד יכול לשפר את ביצועי הרכב. בעת תכנון מערכת ניהול המנוע בכל רכב מודרני חושבות החברות על מקרים של דלק באיכות נמוכה, על חיסכון בדלק ועל כן מפת ההצתה והדלק אינה אופטימלית לביצועים אלא מהווה המון פשרות בדרך.

מה שציפ עושה הוא מיפוי מחדש של מפות התדלוק וההצתה על מנת לספק ביצועים אופטימליים תוך צריכת דלק גבוהה יותר והנחת יסוד שהדלק באיכות סבירה ומעלה.

לגבי נושא היניקה והפליטה - בכל רכב מודרני מסוגל הציוד המקורי להתמודד עם צורכי יניקה ופליטה גבוהים יותר מהמקוריים, בשל העובדה שציפ אינו שיפור דרסטי במידה והוא מבוצע לבד אין צורך בשינויים אחרים.

אני מאמין שרכב אטמוספירי ירוויח בעיקר תגובות מצערת טובות יותר ועלייה של כ 6-8% בהספק, ברכב בעל מגדש הסיפור שונה לחלוטין.

לגבי תיבה אוטומטית, גם לי יש, לא צריך להפריע לך

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ניג'סים, אני יעשה סדר... :wink:

אז ככה לרכבים שלא שופרו, הכוונה לפילטר ומע' פליטה משוחררת מעכבות, לא תהיה תוספת כוח מורגשת אבל הרכב יהיה יותר נהיג, כלומר הציפ' יטפל הכל החורים בכוח ובמומנט.

לרכבים משופרים, זה יטפל כמו שצריך בשיפורים, ותוספת כוח ומונט תגיע בנוסף להפחתת החורים הנ"ל..

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

עכשיו יש תמונה קצת יותר ברורה...וצריך רק להחליט מי צודק, אתה או דני?

סך הכל זו לא הוצאה ענקית, אבל בתור אחד שגם ככה האוטו שלו אוכל ים בדלק, לא בא לי שהוא יאכל עוד יותר דלק ומצד שני לא יוסיף כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...