Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך ייעוץ בקשר למערכת שמותקנת אצלי ברכב

falko
שימו לב! השרשור הזה בן 5985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ממש אובד עצות, אני לא יודע מה לעשות... מה לשנות ובמה.

יש לי טויוטה RUNX עם רדיו דיסק מובנה מקורי, ממש כמו במאזדה 3, מונדיאו.. כל הרכבים החדשים.

התעקשתי לא לבטל אותה למרות שיכולתי, קיים בשוק מתאם פלסטיק מקורי של טויוטה שהוא בעצם תחליף לרדיו דיסק המקורי.

התחליף הנ"ל תואם לחלוטין אבל זה עדיין מכער. המערכת המקורית יפה יותר.

רכשתי מגבר של Pulse Audio BA-2900 (שאני כמעט בטוח שהוא גורם לי לבעיה)

סט קומפוננט מורל Pulse 6.5

סאב פיוניר 306C שקיבלתי עם תיבה קטנה, 20 ליטר בערך. (הבנתי שהסאב מצריך תיבה של 40 ליטר בערך)

בחנות הציעו לי לחבר את הכל, חיווט כולל חיבור למערכת המקורית בעזרת מנחת RCA שנקרא סטינגר (המוכר טען שהוא איכותי ולא יהיו הפרעות ורעשים)

התקינו את הכל, כיוונו את המערכת... בסופו של עניין- יצאתי לא מרוצה.

הרמקולים האחוריים מקוריים בדלתות נשארו שם, לא פירקו אותם בטענה שהם בסה"כ יעזרו לאפקט הסראונד ברכב.

היו כאלו שטענו שהשמיעה הלא כל כך איכותית שאמורה להתקבל בעזרת הקומפוננט מורל PULSE, היא בעצם מגבר לא איכותי.

מגבר סיני זול Pulse Audio שלא פותח את הרמקולים בצורה אפקטיבית.

היו כאלו שהציעו לי להעיף את המערכת המקורית, כי הסטינגר הזה מנחית לגמרי את כל המערכת, אמרו שברגע שזה יתחבר

ישירות ל HU של פיוניר לדוגמה, 50X4 עם 4 יציאות זה מה שבעצם יפתור את הבעיה.

אני יודע שאי אפשר להסיק מסקנות בלי לשמוע את המערכת, אבל באמת זה נראה כאילו יש ממש צווחות כשאני מגביר....

הסאב דופק אבל בצורה כל כך לא טובה, אני פשוט לא יכול להשים דיסק אלקטרוני, שומעים על הפנים במיוחד בקטעים עם המון

באס.

יצאתי משם מבואס, עייף ולא מרוצה.

כל עזרה תתקבל בברכה. תודה!

do ya wanna check my ride skillz?

jah fag. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה חבר,

אתה שאלת ובסופו של דבר בחלק מהמקרים ענית-

לגבי הפולס אודיו- הוא באמת מגבר חלש בדגם הזה, אך האח הגדול שלו BA4400 כבר הרבה הרבה יותר טוב ואיכותי(יחסית למחירו).

לגבי הסאב- אמרת בעצמך שהסאב אמור היה להיות בתיבה של 40 ליטר אך הוא נמצא בתיבה של 20 כעת- משמע הסאב לא מנצל את כל הכוח שלו עקב תיבה שלא מתאימה לו וגורמת לאיבוד הכוח שלו(הפיוניר לא הכי מומלץ אבל אם כבר רכשת אז לפחות שהתיבה תתאים ושהשמיעה תשביע את רצונך שזה בסופו של דבר המטרה הבלעדית).

לגבי הקומפוננט- הקומפוננט הוא קומפוננט טוב ביחס למחירו ונותן תמורה נאה מאוד למערכות מתחילות, אם הינך רוצה לנצל אותו כיאות(הוא מוצהר 120RMS והמגבר שלך כמו שאתה יודע לא הכי מנצל אותו ולכן אתה צריך מגבר טוב יותר).

מקווה שנתתי לך קצת תמונת רקע ואני מקווה מאוד שבסופו של דבר תיהיה מרוצה לאחר שתסדר את העניינים כי זה הכי חשוב! :)

תחכה לתגובות של המבינים יותר שהם בטוח יתנו לך תגובה מפורטת יותר!

בהצלחה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...