Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הכי כדאי לייבא חלקים לארץ?

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 7478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר זמן יש ללא הגבלה - כלומר החלקים לא דחופים.

אני מחפש את הדרך הזולה ביותר, אבל גם דרך אמינה לגרום להם להגיע ארצה וכמובן לשלם עליהם כמה שפחות מכס (אם בכלל).

האם נכון שבמידה ומוסכניק מייבא את החלקים הללו עבורי הוא משלם מכס לפי משקל ולא לפי כל חלק וחלק לחוד?

אשמח לשמוע רעיונות ולהשכיל מנסיונם של אחרים (לטוב ולרע).

המון תודה!!!!!!!!!!!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מזמין חלקים קטנים שעולים מעט כל אחד (עד 40 דולר נראה לי), תחלק אותם לחבילות נפרדות ותשלח בדואר רגיל, זה יוצא זול.

פג'ו 206 1.4 שנת 99

אל תדחה למחר, את מה שאפשר לדחות למחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר בחלקים קטנים שאפשר לדחוף למזוודה או חלקי ריפוד שניתן לקפל, תביא בעצמך או תבקש ממשהו להביא עבורך. השיטה היא לבקש מהספק לשלוח את החלקים למישהו שייקח לך (למשל למלון) ואז הוא יעבור בירוק ושלום על ישראל...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להזמין ב-EBAY ואים הפריט לא שווה יותר מ 50 דולר בערך אז אין עליו מכס ולא מחשיבים את המחיר של המישלוח.

המוכר ב EBAY שולח לך את הפריט בדואר ואין שום בעיה עם זה.

לא צריך "להבריח" פריטים שלא שווים יותר מ 50 דולר בערך.

אם הפריט שווה יותר אז תבקש מהמוכר בחו"ל שיצהיר על מחיר נמוך יותר ואז אין בעיה.

מחירי משלוח בדואר לא יקרים אבל לוקח זמן עד שהם מגיעים.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה - קח בחשבון שבמשלוח בדואר מחיר המשלוח מחושב גם הוא לצרכי מס.

כלומר - אם קנית מוצר במחיר של 1$, אבל המשלוח עלה 50$ - המחיר למס יהיה 51$ ולכן יהיה חייב במס.

ואגב, על חלקים בטיחותיים אין מכס. שזה אומר ברקסים, חגורות בטיחות ודומיהן. אבל אין לי מושג מדוייק של מה מכסה ההגדרה.

הערה נוספת - חלפים לרכב חקלאי נהנים מיותר פטורים ממס, אז אם יש לך חבר מושבניק ואתה יכול לבקש מהמוכר שיציין על החבילה שהסופרצ'ארג'ר לברקודה שלך הוא למעשה קומפרסור לקומביין - תיהנה מפטור גם כן (אם כי עוד לא שמעתי על מישהו שבאמת ניצל את הפרצה הזאת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה נוספת - חלפים לרכב חקלאי נהנים מיותר פטורים ממס, אז אם יש לך חבר מושבניק ואתה יכול לבקש מהמוכר שיציין על החבילה שהסופרצ'ארג'ר לברקודה שלך הוא למעשה קומפרסור לקומביין - תיהנה מפטור גם כן (אם כי עוד לא שמעתי על מישהו שבאמת ניצל את הפרצה הזאת).

על כל מה שקניתי בארה"ב עבור ה-XR שלי צוין שמדובר בחלקים עבור ATV (טרקטורון) שמוגדר בארץ כרכב חקלאי.

בכל הזמנות נהניתי מפטור בתשלום מיסים.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תוספות:

חלקים בטיחותיים לא ישוחררו אם לא יהיו בעלי תו תקן, גם אם הם חדשים. כנראה שמדינת ישראל מעדיפה שנשפץ אצל איזה חאפר - זה בטוח יותר בטיחותי :?

מנסיון אישי שלי, ואחרי עשרות הזמנות בהם ניסיתי את כל סוגי הקומבינות ההגיוניות והלא הגיוניות, הכי פשוט וזול זה לנסוע, לרכוש, להביא את החלקים ביד ולהנות על הדרך מטיול קטן...

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש רציתי להזמין ריפוד לדלתות מגרמניה 4 יחידות שעלו 10 יורו והמישלוח בדואר היה צריך לעלות 60 יורו בגלל מישקל של 12 ק"ג ביחד זה 70 יורו + 20 יורו על אריזה זה יוצא 90 יורו

על דבר כזה אין מכס .כי הפריט עולה 10 יורו שזה פחות מ 50 דולר.

אם היתי רוצה להביא את הפריט ע"י חברה פרטית זה היה עולה כ 500 דולר שזה לא מישתלם ואז באמת היה שווה ליסוע בעצמי לגרמניה להביא את הפריט.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש רציתי להזמין ריפוד לדלתות מגרמניה 4 יחידות שעלו 10 יורו והמישלוח בדואר היה צריך לעלות 60 יורו בגלל מישקל של 12 ק"ג ביחד זה 70 יורו + 20 יורו על אריזה זה יוצא 90 יורו

על דבר כזה אין מכס .כי הפריט עולה 10 יורו שזה פחות מ 50 דולר.

אם היתי רוצה להביא את הפריט ע"י חברה פרטית זה היה עולה כ 500 דולר שזה לא מישתלם ואז באמת היה שווה ליסוע בעצמי לגרמניה להביא את הפריט.

טעות, פקיד המכס מחשב את המע"מ והמכס עפ"י הסכום המלא - מוצר+משלוח.

motorica.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות, פקיד המכס מחשב את המע"מ והמכס עפ"י הסכום המלא - מוצר+משלוח.

לא תמיד.

כל מקרה לגופו: בשתי הזמנות מסויימות שלי, חוייבתי רק על "ערך הטובין",

ללא סכום המשלוח.

דניאל

נ.ב.

החוק היבש לא נרטב אף פעם. :wink:

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

החוק היבש לא נרטב אף פעם. :wink:

כנראה שרק מדמעה של ילדה... :D

אפילו לא מזה...

:wink:

ראלימן

הזויים, תתחילו להריץ עכשיו את כל הליריקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ok

ראשית, תודה לכל העונים.

שנית, ישנם הרבה חלקים קטנים, א ב ל ישנו גם גיר ואלטרנטור לאוטו שלצערי הרב שוקלים לא מעט...

אין לי עדיין הערכת משקל כוללת, אבל אני מניח שיהיה "overweight" גדול בטיסה - למרות שבהחלט אהבתי את הרעיון של לטוס להביא את החלקים... (בעיקר אם זה יוצא יותר זול - יותר קל לשכנע את האישה :wink: ).

האם מישהו יודע אם ג'יפ נקרא רכב חקלאי - כי כך אפשר לנסות לעבור את השלב הקשה והכואב של המכס?

האם מספיק לטעון במכס שזה חלקי חילוף לרכב החקלאי או שצריך להביא להם אסמכתות כלשהן (תמונה של הטרקטור או השד יודע מה?) שאכן יש לי רכב חקלאי, או שאולי מספיק שמי ששלוח לי את החלקים יציין שזה עבור הטרקטור / ג'יפ שלי ואז אני כלל לא צריך להוכיח שיש לי כזה?

המון תודה לכולם!!!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...