Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה למכור את הרכב למתכת - האם כדאי?

Pavel18
שימו לב! השרשור הזה בן 5968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הלאדה באמת כבר עדיף למכור למתכת מאשר לפירוקיה,מניסיון של חבר.

המחיר הוא בערך 800 שקל לטון כפי שזכור לי,את המשקל תבדוק מתחת למכסה מנוע רשום על חתיכת ברזל,אם זה כבר לא קיים,אז פשוט תיכנס למקום שמקבל ברזל ושם כבר יש משקל.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשקל של הרכב הזה הוא 890 קילו, תוריד את כל הרכב, פלסטיקים מנוע שטיחים מושבים, חשמל, ישאר לך אולי 500 קילו, חצי טון מתכת ששווה 350 שקל.

אתה מוכן להתחיל לפרק את הרכב?

תמכור אותו אפילו באלפייה יותר שווה

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, עבדתי בברזל, אתם מטעים את הבחור:

רכב זה נחשב סוג ג מקבלים בין 400-600 ש"ח ל1 טון, תלוי מה השוק באותם ימים, כאשר הרכב נשקל במשקלו הכולל, לא מפרקים אותו או משהו, כלומר תוכל לקבל על הרכב הזה כ350-500 ש"ח בברזל, הכל תלוי על כמה עומד המחיר ביום המכירה.

עדיף לנסות למכור את הרכב ככה ב1000 ש"ח או לתת מתנה לאיזה חבר קרוב אם הרכב ניתן לנסיעה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מאיפה אתה? יש לנו לאדה בדיוק כמו בתמונה שלך כבר שבוע בחנייה תופסת 3 חניות ולא זזה משם.

אני מאשקלון...

ולא זאת כנראה לא אותה לאדה שאתה מדבר עליה כי אני חונה תמיד ישר כמו פלס (:-D) וגם נוסע בה לפעמים.

היי, עבדתי בברזל, אתם מטעים את הבחור:

רכב זה נחשב סוג ג מקבלים בין 400-600 ש"ח ל1 טון, תלוי מה השוק באותם ימים, כאשר הרכב נשקל במשקלו הכולל, לא מפרקים אותו או משהו, כלומר תוכל לקבל על הרכב הזה כ350-500 ש"ח בברזל, הכל תלוי על כמה עומד המחיר ביום המכירה.

עדיף לנסות למכור את הרכב ככה ב1000 ש"ח או לתת מתנה לאיזה חבר קרוב אם הרכב ניתן לנסיעה.

תודה על התגובה, אני כנראה באמת אמכור אותה למישהו...

'Lada Samara 1300 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...