Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראדיאטור חימום של סובארו לאונה 87

ESTK
שימו לב! השרשור הזה בן 5998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי בעיה עם החימום ברכב, הוא לא עובד, התריס משנה את המצב שאני מזיז אותו למעלה ולמטה,

שהוא למטה אז יוצא אוויר קר, וכשהוא למעלה יוצא אוויר סתם לא חם בכלל ואיפלו קצת קר, אומנם לא כמו שהתריס נמצא למטה,

בכל מקרה האם שטיפה של ראדיאטור החימום תעזור?

אני מפחד לעשות את זה כי הרכב די עתיק 1987, ואני מפחד שיתפוצץ לי הראדיאטור חימום,

אני יודע איך צריך לעשות את זה מנתקים את שני הצינורות מים שנכנסים לתא הנוסעים, ומחברים צינור מים ופותחים את הברז ואמורה לצאת מלא ג'יפה,

השאלה שלי אם יכולה להגרם נזילה בראדיאטור מפעולה שכזאת, (למרות ששנה שעברה עשו לי את זה.

אבל אמרו לי אתמול שזה יכול לפוצץ את ראדיאטור החימום)

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רדיאטור ישן בהחלט הוא יכול להתפוצץ.

אישית אצלי בקליאו היה הרדיאטור סתום, ולא היה לי מה להפסיד (חימום גם ככה אין) אז העברתי בו לחץ מים, לא עם צינור גינה אלא עם מכשיר קיטור (מים חמים בלחץ גבוה). כמות החלודה שיצאה לי שם לא תיאמן, אבל זה שיפר את המצב.

אם התריס אכן עובר את מלוא מהלכו ובורר כמו שצריך בין חום לקור, אז לא נותר לך אלא לנקות את הרדיאטור הפנימי בלחץ מים.

גם ככה אין לך מה להפסיד, או שיהיה לך חימום באוטו שאו שהרדיאטור יתפוץ (ואז תנתק אותו). בכל מקרה להשאר במצב הנוכחי לא תורם לך כלום.

ואם תרצה ממש חימום אז תחליף את הרדיאטור.

ד"א מה היו תוצאות הנקיון בשנה שעברה? ועם מה אתה משתמש בתור נוזל קירור? מים רגילים? איך ייתכן שהוא נסתם שוב תוך שנה?

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג איך הוא נסתם, חורף שעבר הוא עבד מצויין,

האמת, שנה שעברה נסתם לי הראדיאטור הרגיל (שבקדמת הרכב), הוא עבר ניקוי במכון ראדיאטורים, אולי בדרך נסתמו גם מעברי המים במנוע , ובראדיאטור החימום כי הצינורות מים של הראדיאטור הזה יחסית קטנים הם קטני בחצי לפחות מהצינור הרגיל של הראדיאטור, מה גם שהיום הנעתי את הרכב למשך 20 דק' בערך ויצא אוויר לא קר מהמזגן ממש לא חם אבל לא קר, ההבדל בין האוויר הקר שהתריס למטה לבין האוויר ה"חם" כשהתריס למעלה מורגש אבל לא יוצא חום בכלל.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע לטמפ' עבודה ונשאר שם?

מה הטמפ' של הרכב בנסיעה עירונית רגילה? שיוט? פקקים?

היה פה בחור שהאוטו שלו בכלל היה קר כל הזמן (חוסר בטרמוסטט), אז נשלול קודם בעיות ידועות.

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאה , בחימום הבא של הרכב , גע בצינורות של הרדיאטור חימום (בתא המנוע , צמוד לקיר האש), בדוק אם שניהם חמים , בעיקר צינור היציאה.

מה שאתה יכול לעשות, זה לנתק את הרדיאטור הזה , לחבר בצד אחד צינור גינה ולהזרים מים בלחץ. אם הריאטור עבר יופי שנה שעברה אולי הוא נסתם בצורה לא משמעותית (בכ"ז , רק שנה) וזה ישחרר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדיוק ניקיתי את הרדיאטור חימום של הפיאסטה שלי בעצמי.

זה ממש פשוט (תלוי בסוג הרכב)

יצא באמת הרבה ג'יפה יצא משם כמו בוץ חימר כזה לא יודע איך להגדיר את זה.!!

בקיצור מומלץ.

עצה מחכם שאמר לי - אל תשכח למלאות מיים מחדש.!!

יוגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...