Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת חדשה / jl audio /wibe/ mb quart/pioneer

dimsam
שימו לב! השרשור הזה בן 5992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב מרכיב מערכת חדשה ברכב:lol: הרכיבים הם..

סט קומפוננט 9*6 של mb quart 150-RMS

זוג אחוריים 9*6 של wibe 200-RMS

סאב וופר "13 W7 של jl audio

מגבר E-6450-M של jl audio

2 זוגות טוויטרים ST-250 של פיוניר

פנל של פיוניר DEHP-9850-BT

מערכת אזעקת ביפר של גארד...

אימבולייזר קודן...

הולך לישון עם גרזן מחובר ליד..

1 האם השתגעתי ?

2 מה הייתם משנים בהרכב ?

3מה והאם כדאיי להוסיף ? > ( קחו בחשבון מכירת כיליה כי לא נשאר לי שקל :roll:)

4 איטום .. חובה או לא ? שברולט קאווליר קופה

5 אם למישו פה יש מספר טלפון של סוכן שמוכן לבטח תעסק.. 8 עד 10 - %

6 איזה חיווט כדאי ואיפה כדאי לקנות ??

7 אם מישו פה מספיק רציני להשתתף בהתקנה אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט קומפוננט 9*6 של mb quart 150-RMS סט קומפוננט הוא בדרך כלל במידה 6.5 או 5.25, והוא אמור לבוא מקדימה, לי נראה שהתבלבלת.

זוג אחוריים 9*6 של wibe 200-RMS הייתי הולך על משהו אחר כמו אינפיניטי .

סאב וופר "13 W7 של jl audio סאב מצויין! אבל תצטרך לארגן לו הגברה בהתאם. גישור במגבר לדעתי לא יספיק לו. תצטרך מונובלוק.

מגבר E-6450-M של jl audio אישית אני לא מכיר.

2 זוגות טוויטרים ST-250 של פיוניר תשתמש בזוג הטוויטרים שיבואו אם הקומפוננט שתקנה.

פנל של פיוניר DEHP-9850-BT פאנל מצויין , הרבה אפשרויות והבלוטוס פועל מעולה, מניסיון. לדעתי כדאי שבמחיר של אחד חדש כזה תקנה כבר קלריון סדרה 8 או אפילו 9 מיד שנייה, או אלפיין 9855. אני הייתי מעדיף את אלה.

מערכת אזעקת ביפר של גארד... אחלה

אימבולייזר קודן...

הולך לישון עם גרזן מחובר ליד..

1 האם השתגעתי ?

2 מה הייתם משנים בהרכב ?

3מה והאם כדאיי להוסיף ? > ( קחו בחשבון מכירת כיליה כי לא נשאר לי שקל :roll:)

4 איטום .. חובה או לא ?

6 איזה חיווט כדאי ואיפה כדאי לקנות ?? חיווט של לפחות 4 גייג'.

אתה נראה קצת מבולבל, כדאי שתפרט מה התקציב שלך ונמליץ לך בהתאם.

כמו כן, איזה סגנונות מוזיקה אתה שומע? מעניין אותך יותר ווליום גבוה שכולם ישמעו או איכות?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ מה בחרת דווקא את הרכיבים הנ"ל אפשר לשמוע?

האם המגבר מספיק לרכיבים שלך?

למה רמקולים אחוריים 200 RMS שאלת את עצמך?

בקיצור, ממליץ לך לחקור יותר לעומק לפני משקיע כסף. והכי חשוב לא להיות פזיז.

מנוע V6 בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן .. אני חובב עוצמה ומשתדל לשלב עם איכות..

לגביי הקומפוננט 6*9 כן זה קומפוננט! הדגם הוא RCE 269 של mb quart בקאווליר יש בדלתות פתח לרמקול 6*9 מובנה אז למה לא ?

לגביי רמקולים אחוריים אני לא מכיר רמקול של אינפיניטי 200 RMS וגם אם כן בטח הוא יקר..

הפנל של פיוניר קניתי ב 3000 חדש מחנות סודית.. הקלריון מתחיל ב 5000 ש"ח

ולגביי מגבר לסאב >> על הכוונת המגבר מונובלוק של חברת JL AUDIO דגם 1000/1 בהספק של 1000 RMS

אלא אם כן מישו פה ישכנע אותי שמספיק לי המגבר מונובלוק של חברת JL AUDIO דגם 500/1 בהספק של 500 RMS

ופה המקום להזכיר שמדובר בסאב 1000RMS נומינלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עצבים. רשמתי את זה 4 פעמים. וזה לא נשמר.

בקיצור.

הסאב הוא 3 אום בחיבור טורי. או 0.75 אום בחיבור מקבילי.

מגבר שיתן לך 1000W RMS ב 3 אום. יהיה יקר. מי אמר 1000/1.

אבל מגבר שיתן לך 1000W RMS ב 0.75 אום. יהיה קשה. כי נדיר למצוא מגבר שיורד מ1 אום. מי אמר לאנזר אפטי 2000D

קבל קישור למגבר. ותראה את הנתונים!

http://ampguts.realmofexcursion.com/Lanzar_OPTI_2000D/

מגבר מצויין. אמין חזק איכותי! ממליץ בחום עליו.

מנסיון על האח הקטן. 1400D. מגבר חזק. איכותי ועומד בנתונים.

תריץ חיפוש על מגבר תראה רק המלצות עליו.

שאגב. הוא יכול להחזיק את הסאב גם ב 3 אום. ויפרק לו את התחת ב0.75 אום. (אתה תהיה חייב להית זהיר איתו ה0.75 אום)

אתה רוצה לספר לנו.

איזה רכב יש לך?

איזה רכיבים יש לך כבר?

מה התקציב הכללי למערכת שלך?

מה אתה מוכן לעשות לשיפור הרכב (מבחינה חשמלית)

ולמה לעזאזל (לא רק אתה). אנשים לא מחפשים בפורום. היו המון דיונים בנושא.

ובקיצור. RMS. זה לא מדד לאיכות.

רמקול חזק לא חייב להיות איכותי.

ובקיצור תריץ חיפוש בנושא. ותראה כמה דברים מסביב צריך כדי להוציא גם איכותי וגם עוצמה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שברשותי שברולט קאווליר קופה שנת 96

את המגבר 1000.1 אני מביא ב 2500 שקל חדש כמה עולה המגבר של לאנזר ?

רכיבים ???

ולגביי השיפור בחשמל יש לי קבל 1 פארד מספיק ?

מבחינת התקציב אין הרבה אבל מה שנשאר לי זה רק מגבר..חיווט טוב..איטום..טוויטרים..ביטוח.. ( אני בצרות )

ואת כל המוזכר ברשימה לעייל .. כבר קניתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא ברור

הרכב סבבה.

רכיבים (רדיו דיסק. מגברים. רמקולים. סאב וכו)

שיפור מבחינת חשמל זה לא קבל! זה אלטרנטור גדול יותר. מצבר גדול יותר- אופטימה

חיווט של לפחות 2G. אבל לא צריך יותר

טיווטרים אתה מקבל עם הקומפוננט. תריץ חיפוש בנושא

איטום. איזה ואתה יודע איזה סגנון? איטום רעש מבחוץ? או איטום לתופסת ושיפור הסאונד?

ומאיפה אתה מביא 1000/1.. (אני מדגיש סדרת הסלש.) ב 2500 שקל?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוויטרים אני מוסיף חוץ מהקומפוננט כי אני אוהב צלילים גבוהים

רכיבים פירטתי בהתחלה .. הכול כבר אצלי..

לגביי חיווט שאלתי איפה אני קונה וכמה עולה .. כתובת \ חנות יעזור

ואת המגבר של JL 1000\1 אני קונה מחבר שישלו חנות אז אני מקבל מחיר מיוחד:lol:

כמה יכול לעלות לי אלטרנטור גדול יותר ? ואיזה מצבר אני צריך ? כמה אמפר ?

לגביי איטום מדובר על איטום לשיפור הסאונד ברכב ( בכמה אחוזים זה משפר ? ) והיתי רוצה לשמוע חוות דעת על יריעות איטום שראיתי זה 2מ"מ צד מדבקה וצד שני אלומיניום ( לא חברה מוכרת ) גליל של 10 מטר על מטר רץ עולה לי 500 אמור להספיק לכל הרכב...:-D

ושוב תודה זה עוזר לי הרבה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט קומפוננט 9*6 של mb quart 150-RMS למה ?

זוג אחוריים 9*6 של wibe 200-RMS למה ? אתה עושה קולנוע בייתי ?

סאב וופר "13 W7 של jl audio הבנתי שיש לך ידיים טובים שנותנים לך את הסלש אז אין מה לומר כאן (אתה יכול להשאיל לי ידיד כזה?:lol:)

מגבר E-6450-M של jl audio בתלות במחיר הייתי חושב על מגברים אחרים

2 זוגות טוויטרים ST-250 של פיוניר בשביל מה ?

אימבולייזר קודן...

הולך לישון עם גרזן מחובר ליד.. ואז אם הגנב ירצה הוא פשוט יחתוך לך את היד , לפני שתחתוך אותו

1 האם השתגעתי ? כן

2 מה הייתם משנים בהרכב ?

3מה והאם כדאיי להוסיף ? > ( קחו בחשבון מכירת כיליה כי לא נשאר לי שקל :roll:) בוודאי. כשמבזבזים כסף על דברים לא נחוצים , ולא מחלקים את התקציב בצורה נכונה יחסר כסף .

4 איטום .. חובה או לא ? שברולט קאווליר קופה לעניות דעתי כן . אבל לא נשאר לך כסף , ועדיף שתחיה מאשר שתשמע

ראה תגובות באדום

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט קומפוננט 9*6 של mb quart 150-RMS למה ? >כבר אמרתי אני אוהב עוצמה !

זוג אחוריים 9*6 של wibe 200-RMS למה ? אתה עושה קולנוע בייתי ? עוצמה עוצמה עוצמה...

סאב וופר "13 W7 של jl audio הבנתי שיש לך ידיים טובים שנותנים לך את הסלש אז אין מה לומר כאן (אתה יכול להשאיל לי ידיד כזה?:lol:) אני אמרתי לעצמי מה עם סאב קרנף (הסאב הגיע במחיר מצחיק)לא תקנה רמקולים קרנפיים? ומה עם קומפוננט קרנף? ועם כל הקירנוף הגבוהים יבלעו לי ..

מגבר E-6450-M של jl audio בתלות במחיר הייתי חושב על מגברים אחרים 2600 ש"ח

2 זוגות טוויטרים ST-250 של פיוניר בשביל מה ? אוהב צלילים גבוהים זוג ב 200 ש"ח

אימבולייזר קודן...

הולך לישון עם גרזן מחובר ליד.. ואז אם הגנב ירצה הוא פשוט יחתוך לך את היד , לפני שתחתוך אותו זה היה בצחוק ועם זה אף אחד פה לא מצא לי סוכן ביטוח ( גם אני לא )

1 האם השתגעתי ? כן ברור אבל זה היה חלום שהתגשם אז שווה

2 מה הייתם משנים בהרכב ? ????????

3מה והאם כדאיי להוסיף ? > ( קחו בחשבון מכירת כיליה כי לא נשאר לי שקל :roll:) בוודאי. כשמבזבזים כסף על דברים לא נחוצים , ולא מחלקים את התקציב בצורה נכונה יחסר כסף .

4 איטום .. חובה או לא ? שברולט קאווליר קופה לעניות דעתי כן . אבל לא נשאר לך כסף , ועדיף שתחיה מאשר שתשמע

5 אם למישו פה יש מספר טלפון של סוכן שמוכן לבטח תעסק.. 8 עד 10 - % ????????

7 אם מישו פה מספיק רציני להשתתף בהתקנה אני אשמח ראה תגובות בכחול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציני. קודם אתה צריך להיות רציני. הכל לטובה שלא תבין אותי לא נכון

אבל יהודה (TRUEJOKER) צודק פה.

חבר אתה לא עובד נכון. אבל מי אנחנו שנגיד לך מה לעשות. למשל אני אפילו לא ידע ממה להתחיל כי אתה כל כך רחוק מהמחשבות שלי.

מערכת מורכבת מ 4 דברים זה הכל.

1. רדיו דיסק.

2. מגבר או שניים או שלוש.

3. רמקולים מקדימה (קומפוננטים) למה קומפוננטים כי הוא מורכב מקומפוננטים שהם וופר+טוויטר ב 2WAY או וופר+מיד+טוויטר בסט שהוא 3WAY.

4.סאב וופר.

בוא נידבר על 2WAY כי 3WAY זה יותר מיד מסובך. אז בעיקרון יש לך 3 אלמנטים ש שניים מהם באים בזוגות. למה בזוגות כי יש לך סטריאו. למה הסאב בא לבד? כי תדרים שלו מונו בעיקר.

מנקודה הזאת אתה חייב לצאת. בלי יותר מידי טוויטרים למינהם של פיונייר, קנווד או JVC. ב 200 ש"ח. בלי אחוריים של 200RMS ובלי שטויות. במקום טוויטרים וכל החרא שהבאתה פה. שהמתקין שלך יעשה לך איטום טוב מאוד לרכב לא שיכבה אחד.

אחרי זה שירכיב לך רמקול על הדלת עם לפחות טבעת עץ. לא על פלסטיק של כיסוי.

המלצה שלי זה סט רמקולים של FOCAL דגם K2P. אתה לא תיתאכזב ותאמין לי שגם גבוהים וגם נמוכים לא חסר שם במידה והמתקין יתקין טוב את הוופר. ותגביר אותם בעזרת מגבר חזק שתי ערוצים של לפחות איזה 150RMS.

אחרי זה תשים סאב וופר. אתה רוצה W7 לבריות סאב חזק ואומרים שהוא טוב. רק שמגבר בישבילו תיצתרך חזק מאוד. איזה מונו של 1000 או 1500 RMS ב 2 אום. בנתיים לא ניכנס לשיפורי חשמל!

יותר מזה זה ביזבוז כסף ללא הבנה.

נישאר רדיו דיסק אתה יכול להשאיר את מה שיש לך ברשימה. או שיש לך עוד מלה טובים גם כן. אלפיין 9887 לדוגמה, קלריון דגמי 8 ו 9.

מסקים איתי? או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדום כל ההייתי רוצה לאמר - שאין צורך לשנות את הבן אדם.

רוב הרכיבים כבר נרכשו (כמה שאני מבין) - אין סיבה להמליץ על דברים אחרים, במיוחד אם הקיים הושג במחירים מעולים.

כמו שהוא טען, כרגע לא מעניין אותו מערכת "נכונה" עם במה וכו', לכן אם הוא רוצה לשים רמקולים אחוריים שייתנו לו "עוצמה ואיכות", אז לבריאות - זה מה שהוא מחפש.

(פותח השרשור, אני מקווה ששמעת מערכת בתצורה כזאת כמו שאתה מתכנן ויודע איך זה נשמע ומה זה נותן).

טוויטר של פיוניר... אני לא יודע אם זה הכרחי, גם אם כבר קנית אותו, תנסה לשמוע בלעדיו, רק את הקומפוננט, תוף כדי ההתקנה, ואז תראה אם אתה צריך להוסיף אותו או לא. כי יותר מדיי טריבל לא מרוסן יכול להעיק מאוד בווליום גבוה.

לגבי התקנה טובה, הגברה נכונה ותמיכה במערכת החשמל, מחזק בהחלט - לא יעזרו רכיבים טובים בלי כל אלו. זה המפתח מהנעה מהמערכת לעומת פיספוס ואי ניצול הרכיבים.

לגבי האיטום - שאלת על שיפור באחוזים? אין כזה דבר זה מדע לא מדויק. זה נותן שיפור, כמה טוב וכמה שווה, זה תלוי בהמון גורמים, סוד רכב הוא העיקרי ומפה יש עוד המון גורמים משפיעים. הכי טוב, לגעתי להרכיב כעת ככה (גם לאור העובדה שלא נשאר כסף) ואז לראות, אם יש החזרים מהמתכות, ורעשים מיותרים ולהחליט האם לעשות גם איטום.

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמונודו אתה לא צודק . אי אפשר לכווין מערכת כזו שתשמע טוב . ברגע שאתה שם קומפוננט וטוויטרים אחרים איך בדיוק אתה רוצה שזה יעבוד ?

כנ"ל לרמקולים אחוריים , וכנ"ל לכול השאלות ששאלתי

רומן צדק במה שהתכוונתי

ולפותח השירשור , מערכת טובה נמדדת במה שידוע כסינרגיה של הרכיבים , ככול שאתה מוסיף יותר כך אתה קונה רכיבים אם איכות יותר נמוכה ,והסינרגיה בינהם יותר גרועה . בסה"כ בעולם אוטפי שאין בו בעיית מחיר , גם אז הייתה בעיה עם הקניה שלך , בעולם שבו הארנק הוא LIMITING FACTOR , זה בכלל לא רצוי

אם אתה יכול למכור חלק מהדברים והתחיל מדף נקי אפשר יהיה לעזור לך , אבל כך אני חושש שאתה הולך להתאכזב

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הבנתי עוד כמה דברים..

את הטוויטרים עוד לא קניתי.. בתכנון היה לחבר אותם ישירות למערכת (8950 של פיוניר תציצו בנתונים) אם כי עוד לא הבנתי איך אני יוכל להשתמש אז באקולייזר הדיגיטאלי של המערכת ( מצורף מיקרופון שמכייל תאקולייזר עם המערכת )

עוד לא ממש הבנתי למה לי לוותר על זוג רמקולים אחוריים ??

עוד לא מצאתי חיווט מתאים איפה אפשר לקנות וכמה זה עולה ?

truejoker יקירי פירטתי כבר איזה רכיבים רכשתי .. איך אני יכול לכוון נכון ובנצילות מקסימלית של איכות ? יש אקולייזר במערכת ויש גם במגבר ויש גם קרוסים לכול רמקול כולל ה אחוריים של וויב ( הם באים עם קרוסים )

לגביי טבעות עץ כבר יש בדלתות.. ואיטום אני עושה לבד כולל ההתקנה אחרת איפה הכיף ?

האלפיין 9887 נשמע לי יקר בהתחשב בעובדה ששלי עלה לי 3150 ש"ח וחוצמיזה אי בו בלוטוס ( אותי זה משמש) ושלושנים אחריות..

עדיין לא ראיתי פה התיחסות למגבר שרכשתי.. הוא חדש באריזה ואני יכול להחליף אם יש צורך..

מדובר בJL 6450- עלה 2500ש"ח

לגביי מגבר לסאב הכוונת על 1000\1 של JL מחיר 2500 ש"ח

ושוב אני מעוניין באיכות עוצמתית ! מי שיכול לעזור בכיף ושוב תודה לכל העונים.. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...