Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לתיק גב לנייד

R'n'B
שימו לב! השרשור הזה בן 5978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בשעה טובה שבוע הבא אני אמור לקבל את המחשב הנייד החדש שלי T61 :).

קיום יש לי תיק צד שלא נוח במיוחד. להסתובב איתו יחד עם מחברות וקלסרים (סטודנט) מאוד מסורבל.

אני מבקש המלצה לתיק גב שיכול להכיל בקלות נייד בגודל 15.4 וסוללה בת 9 תאים וכמובן שישאר מקום לציוד לימודי.

לדעתי יהייה לי עדיף לקנות תיק לנייד 17 ולא 15.4.

התקציב עד 300 עם אפשרות חריגה לא גדולה.

אשמח להמלצה.

תודה מראש ושבוע טוב :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש תיק גב של wenger (המותג הוא swiss gear, ממש כמו האולרים) - חברה מצוינת, איכותית ומייצרת תיקים באמת יפים (גם גב וגם צד). אין לי שם של דגם ספציפי להמליץ לך עליו, אבל תלך לאופיס דיפו - יש להם מבחר גדול ממנו תוכל להתרשם (תחליט אחרי זה איפה לקנות).

להרבה אנשים שאני מכיר מהאונ' יש תיקים שלהם.

המחיר, מן הסתם, עונה לדרישותיך.

הנה האתר: http://www.wengerna.com/browse/browse.jsp?cat_id=16&sub_cat_id=69

[משיטוט קצר בו אני מגלה שרוב הדגמים שיש שם די מאסיבים ומכוערים. אני בכ"ז היית הולך לראות מה המבחר שמוצע באופיס דיפו. התיקים שלי יש שלהם - תיק גב ותיק צד - לא מופיעים באתר, למשל]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה

http://www.wengerna.com/browse/browse.jsp?cat_id=16&sub_cat_id=70

זו הקטגוריה המתאימה.

יש כמה דגמים באופיס דיפו - התיקים הם די מאסיבים ומתאימים לנייד בגודל הזה + ציוד לימודים ( מניסיון אישי )

גם לדיקוטה יש אחלה תיקים שאפשר לראות לדעתי באתר של למיר - חנות מחשבים בהרצליה) - פחות מאסיבים ומרופדים , יותר מעוצבים מה"קופסאות" של השווייצרים.

אישית (למרות שזו חוכמה לאחר מעשה - אבל גם היא מניסיון) - לקחת נייד 15.4 אינץ ללימודים זה קצת התאבדות.

כבד ומסורבל (ולכן אני עברתי לIBM X ששוקל קילו שלוש מאות , ועכשיו עליתי קצת עם מקבוק - עם מסכי 12 ו13 אינץ בהתאמה)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה נבדוק את התיקים הנ"ל.

לגבי הנייד. לרוב הוא ישמש כנייח. שקלתי בכובד ראש את עניין הגודל/משקל לפני שרכשתי את הנייד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה התיק - העיקר שהוא לא יראה כמו אחד שיש בתוכו מחשב נייד.

אחרת - הוא יעלם מהר מאד.

בגלל זה צריך לשמור טוב טוב על הדברים.

אצלנו בפקולטה ל-70% מהסטודנטים יש מחשבים. אף אחד לא מעז לצאת מהכיתה ולהשאיר את המחשב שלו ללא השגחה. המחשב שלי תמיד בתיק והתיק תמיד עליי, אלא אם אני משתמש במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שלי תמיד בתיק והתיק תמיד עליי, אלא אם אני משתמש במחשב.

יפה, אבל אם התיק הוא מהסוג של "שופוני - יש לי מחשב נייד", יהיו כאלה שינסו גם לחטוף אותו ממך כשהוא עליך.

ואני מדבר מנסיון לא אישי אבל של ידידים.

כשיודעים בוודאות שהתיק הזה הוא לא סתם תיק סטודנט אלא יש בו מחשב נייד - יש מספיק חארות שירצו לשים עליו יד ולו רק בשביל שתשלם עליו כדי לקבל את החומר בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתובבתי כמה שנים עם תיק של קומפיו-סייף- חברה מצויינת.

לא משנה איזה תיק תיקנה- תבדוק את אותו התיק עם המחשב נייד שלך.. כדי שלא יווצר מצב שהוא "ישחה" או שהוא ידחס פנימה בכוח..על חלק מהתיקים מצויין הגודל שאליו הם מתאימים

ולא חסר זבלים,אולי אין כביכול זבלים בסביבת לימודיך,אבל בהחלט יש ברחוב.. עדיף לקנות תיק כביכול "רגיל"

ליום יום BMW M3-לסופ"ש מרצדס SLK

אבל בתאכלס נוסע על הונדה סיוויק חמש דלתות 2008-טוטאלוס:cry:

עכשיו בתאכלס נוסע על גולף 1.6 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התיקים של WEGNER...הם זולים ויש להם מקום אך הם כבדים ונהרסים די מהר (מניסיון של חברי, מכרי ושלי). במידה ויש בידך את הממון הייתי ממליץ לך לפזול לחברות מוכרות כגון TARGUS וכיו"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תבדוק באופיס דיפו את התיקים של WEGNER', נקראים SWISS GEAR.

לי אישית יש תיק של JANSPORT שהוא מתאים לנייד עם מסך של 15.4. אני מניח שניתן להשיג אותו באיזור ה350.

אגב באיזו מכללה אתה לומד? ומה? אם אפשר לשאול.

ערב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...