Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המשטרע דפקה גם אותי היום (כי עברתי על החוק).

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 5989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר, 2 דקות לפני שאני יוצא לכיוון ב"ש לכמה סידורים עצרה אותי ניידת מתנ"א עם עמדה של בוחן תנועה.

אחרי שהפכו לי את כל הרכב כדי לבדוק שהכל בסדר, אחרי שבוחן תנועה של מתנ"א נכנס עם הסקייטבורד המסכן הזה מתחת לרכב והפך כל בורג, רצו להוריד לי את הרכב בגלל חלונות מושחרים מקדימה :evil:

כאילו מה? גם כאן? במקום לבדוק דברים בטיחותיים (שהיו בסדר גמור) מחפשים איפה להציק בקטנות לאנשים שלא עשו שום דבר.

אחרי שתלשתי מהר את ההשחרה מקדימה (מדבקה) והשוטר הסכים "לוותר" ולא להוריד אותי מהכביש, הוא לקח לי את הרשיון בגלל שהסעתי אוטו מלא.

כל התחנונים וההסברים על כך שכביכול מותר לי ליסוע ככה בגלל הרשיון לאופנוע וההיתר שהיה לא עזרו, הבוחן לא היה מוכן לשמוע ולטענתו מעולם לא הייתה קיימת תקנה שכזו (נכון שכרגע אסור, אך היה מותר והיה שווה לגרום לו לבדוק וכך אולי היה רואה שהיה קיים כזה דבר והיה מוותר) - מבחינתו מעולם לא היה כזה דבר, וגם אין שום צורך לבדוק כי הוא "יודע את החוקים כמו כל בוחן אחר במתנ"א ואין אף אחד שיכול לעדכן לו משהו".

קבעו לי שימוע ליום חמישי, את האוטו הם לא יקחו לי ויהי מה :x:-D

בד"וח השוטר טעה ורשם בכל מקום אפשרי שהאירוע קרה ב 2007\08\12 - אחרכך הוא התקשר אלי וביקש להביא איתי את כל הטפסים ביום חמישי ככה שיעדכנו ויוציאו את הדו"ח מחדש.

אני בודק עכשיו אופצייה לביטול הדו"ח (בלי קשר לטעות עם התאריך, זה לא מספיק לביטול) ואם זה לא יעזור כנראה שאצטרך לפנק את אסף שמיר באיזה אלפייה וקצת.:|

דבר אחד מעניין אותי - השוטר התנהג אלי כאילו הוא תפס אותי עובר באדום,עוקף בפס לבן, נוהג בשכרות או בקצרה כאילו אני עבריין וסיכנתי חיים של מישהו.

הוא באמת כ"כ טיפש וחושב שהוא שיפר את הבטיחות בדרכים בדרך כלשהי, כשלקח לילד בן 18 שמתגייס עוד חודש את הרשיון על עבירה כזו מטומטמת או שהוא מודע לזה שזה חוק מטומטם, שהוא רק עושה את העבודה שלו והוא סתם עשה עלי "רוח"?

לפי איך שהוא התנהג קיבלתי רושם שהוא מרגיש כאילו הוא עושה שליחות כלשהי, כאילו הוא עזר במשהו :lol:

הם מצחיקים אותי, השוטרים האלה - מעניין אותי אם משעה 7 וחצי בבוקר עד עכשיו (הוא עדיין עומד שם :lol:) הוא עשה משהו מועיל עם עצמו או שהוא המשיך לעשות קופה למדינה על חשבון ילדים תמימים.

לא נורא, האוטו ישאר בחנייה והרשיון יחזור בסופו של דבר - העיקר שזכיתי לראות ממבט ראשון מה שווה המשטרה שלנו.

לתפארת מדינת ישראל :-P

310320066950xn8.png

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 133
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תשמע, לפי מה שהבנתי את דפקת פה את עצמך.

חלונות מושחרים מותר רק מאחורה, ותגיד תודה כי פעם היה אסור גם את האחוריים להשחיר.

בקשר להסעת יותר מ- 2 נוסעים החוקים ברורים, אתה ידעת ובחרת להסיע.

עכשיו רק תקווה שלא יחרימו לך את הרכב ל- 30 יום, כי הרכב עומד במגרש ללא מגן שמש, ואתה משאיר שם את המפתחות- לך תדע מה עובר על הרכב בחודש הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את ההודעה שלך וזה מה שהבנתי:

1. אני השחרתי חלונות מקדימה אף על פי שידעתי שזה לא חוקי.

2. אני הסעתי יותר מ-2 נוסעים, אף על פי שידעתי שזה לא חוקי (ידעתי שזה פעם היה חוקי וחשבתי שאני יוכל לשכנע את השוטר שיעצור אותי לוותר לי).

השוטר לא בסדר.

תגיד לי? אתה עושה צחוק.

אתה עושה שטויות, עם זה אין לך בעיה, אבל שאתה צריך לשלם עליהם אתה ישר מוצא מיליון אשמים אחרים חוץ ממך.

אתה לא קובע איזה חוק חשוב ואיזה לא.

ואתה גם לא קובע לאיזה חוק לציית ולאיזה לא.

העונש על כל עבירה מוגדר בחוק.

מחר אני יחליט שלדעתי לרצוח בן-אדם שהוא עבריין זה בסדר, כי סה"כ הוא פושע ואני עושה בעצם טובה למדינה.

ואז שיבוא איזה משטרע דראק לעצור אותי אני מאוד ייכעס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא מחפש להתחמק מאשמה כי ברור לי שאין לאן.

ידעתי שאסור, ולמרות זאת החלטתי לנסוע ולקחת את הסיכון שיתפסו אותי עובר על החוק.

תפסו אותי, ואכלתי את כל הגזר כמו שאומרים :wink:

בגלל זה אני לא לוקח את זה קשה, ידעתי שזה יכול לקרות, אז עכשיו בעצם אני בשלב של צמצום נזקים.

מה שמתסכל אותי זו המדינה הזו ואיך שהיא בוחרת להתעסק בשטויות ולהרוויח כסף על חשבון אנשים תמימים במקום באמת לנסות למגר את הקטל בדרכים.

עוד דבר שמעצבן אותי זו המשטרה והשוטרים שלה - בחייאת, המשטרה זה גוף שמתפקד בהרבה מובנים כהפרצוף של המדינה.

תשקיעו קצת בסינון השוטרים :lol:, קשה?

הכוונה שלי בהקשר של החלונות הייתה שמטרת העמדה הזו בתיאוריה היא להוריד מהכביש רכבים שמהווים סיכון בטיחותי.

הרכב שלי במצב פיקס מהבחינה הזו.

לא מצאת שום דבר שלא בסדר, למה בכל זאת לנסות להציק ולעשות את החיים קשים? בגלל חלון שחור שנועד בסה"כ ליופי ולשמירה של פנים האוטו מוצל? בגלל זה להוריד אותי מהכביש? מבדר מאוד.

אל תדאג, את האוטו לא יקחו - האוטו הזה משמש גם את אבא שלי למטרת לימודים ופרנסה, ואחותי חייבת אותו כדי ליסוע למתנ"ס, ואם הוא לא יהיה לא תהיה לאמא שלי דרך להגיע לעבודה וזה יפגע בכלכלת הבית, ויש עוד מליון ואחד תירוצים, אל תדאג בקטע הזה.

בקיצור, מצחיקה אותי המדינה הזאת וההתנהלות שלה - אני מודע לזה שגם אם השוטר יודע שזה מטומטם הוא צריך להעניש אותי כי עברתי על החוק, זה פשוט נראה לי מוזר שהוא באמת מאמין שיש מאחורי התקנה הזו איזה שהוא הגיון.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודמיי צודקים.

חלונות מושחרים מותרים אך ורק מאחור. לא שמשה קדמית או אחורית,

לא חלונות קדמיים. רק אחוריים ו/או משולשים ליד.

בנוגע לזה שהיה לך רישיון לאופנוע -

התקנות החדשות של הסעת 2 נוסעים בלבד תקפים רטרואקטיבית,

ובמילים פשוטות - סגרו את הפרצה הזו מזמן, יכול להיות שבאמת לא היית מעודכן,

אבל זה תקף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שזה מעניין את הקצין שאם האוטו לא יהיה אז לאחותך לא יהיה איך להגיע למתנ"ס ולא יהיה לאמא שלך איך להגיע לעבודה?

אם כבר עדיף שתחשוב על תירוץ קצת יותר משכנע, כי ברגע שתגיד את זה השוטר יפנה אותך לחברת השכרת הרכב הקרובה למקום מגוריך או לתחנת המוניות הקרובה.

עדיף שתתיעץ עם עו"ד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא ולא להאמין.

אתה מבצע עברות במודע (קוראים לזה עברין תנועה), ואח"כ בא ומתלונן על השוטר אשר מבצע את תפקידו על פי החוק ?

אתה רציני ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי שרשור מלפני חודש בערך,

על איזה ילד שנסע 130-140 ואחר כך בא לבכות בפורום שתפסו אותו ורוצים לקחת לו את הרשיון.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו וואו

:roflmao:

חייב לציין שזאת אחת ההודעות ההזויות שנתקלתי בהן.

מה עובר עליך בחור.

עשית לי את היום.

כמו שאמר לי המפקד בצבא לפני כל ריתוק: "הפשע משתלם למי שיודע לשלם"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהוא מודע לזה שזה חוק מטומטם, שהוא רק עושה את העבודה שלו והוא סתם עשה עלי "רוח"?

העבודה של שוטר היא לאכוף את החוק לא לקבוע אותו.

ואם תמשיך בגישה הזו בשירותך הצבאי אני ממליץ לך להביא לטירונות הרבה ווזלין מהבית...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכלאס מאחורי התקנה הזו יש הגיון והוא

נהג חדש עם 2 אנשים באוטו הוא יותר מרוכז בכביש כי יש פחות רעש

אבל אם האוטו היה מלא כל אחד מדליק סיגריה צועק שורף מושב אני יודע פותח תחלון מזדיין עם חברה שלו זה מסיח תדעת אתה מסתובב אחורה ובידיוק באוטו רגע איזה מישהו חתך אותך , סטית מהנתיב כן אין מה להגיד החוק טיפה אידיוטי במיוחד שפעם רוכב אופנוע לא היה חייב אבל מה הקשר בין אופנוע לאוטו תנסה להביןן תמדינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חוק יש הגיון - גם אם ה"עבריין" אינו מסכים עימו.

חלונות מושחרים מקדימה = סכנה בטיחותית!! בלילה כאשר אתה מגיע לצומת אתה נדרש לראות לצדדים בצורה הטובה ביותר, לא??

הסעת נוסעים = סכנה בטיחותית, שהרי הגיעו למסקנה שנהג חדש בעל נסיון מועט, רצוי שלפני שיסכן אחרים יצבור נסיון.

השוטר עשה את תפקידו כהלכה ומבחינתו הוא מנע סיטואציה שבה בעיתון של יום המחר היתה עלולה להופיע כתבה על איך שוטר התרשל בתפקידו כאשר וויתר לנהג חדש ונפגעו אנשים שלא היו צריכים להפגע אם היה מבצע את תפקידו כראוי.

אני לא רואה שום סיבה למה הכותרת של השירשור היא כפי שהיא. הכותרת המתאימה היא - "עברתי על החוק, סיכנתי חיי אדם ולאחר שנתפסתי אני צריך לשלם את המחיר."

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אשם שהמשטרה דפקה אותך חוק זה חוק לא צריך להאשים את השוטרים הם בסה"כ עושים את העבודה שלהם זה שאתה החלטת לעבור על החוקים זה בעיה שלך :-)

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא ,

שלגאונות יש גבולות . ( אלברט איינשטיין )!

Mazda 3 2.0!!:twisted::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בא בטענות לשוטרים שעשו את העבודה שלהם לפי הספר...

אין מה לעשות, עברת על החוק ונתפסת- לפחות תהיה גבר ותקבל את העונש.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...