Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעות המבחן שלקחתי היום ... CTS ו- SAAB 9-3 מנוע 2.0 טורבו !

White-Night
שימו לב! השרשור הזה בן 7483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי חברייה היום קרוב משפחה שלי פתח סוכנות ומוסך UMI חדש בנצרת עילית כאילו מוסך ומכירות .. משהו בן זונה 2500 מטר מרובע השטח הכולל של המקום והיום בפתיחה מה היה ??!

נסיעות מבחן

שבדרך כלל אני לא יכול לקחת כי בסוכנויות המכוניות מבוטחות רק לגיל 24 ומעלה !

אבל היום עשיתי את כל מה שרציתי .

קודם אני משוגע על סאאב כמו שכמה מכם יודעים ויש כאלה שלא ... אז סתם לידיעתכם , אבל כשראיתי את ה CTS הכתומה היא תפסה לי את העין כמו מגנט !

אחלה הולכים מבקשים נסיעת מבחן ... לא משרים לי .. דיבור קצר עם קרוב המשפחה והוא מסדר לי את כל העניין , אני עולה על ההגה ב CTS ומרגיש כמו מלך , אוטו נעים , מרווח הפנים שלו לא ממש מצטיין אבל מספיק בהחלט , נסיעת מבחן קצרה עם בחור שעובד שם הובילה אותי ל 140 בכביש מהר יונה עד לצומת רינה , המכונית מהירה , האצות הביניים מדהימות ביחס למכונית שאני נוהג בה ביום יום , פשוט מדהימה ... רק הפריע לי ההגה שלא היה חד מספיק לדעתי וקצת חסרה בו התקשורת עם הנהג .

ירדתי מהאוטו עם חיוך גדול על הפנים והלכתי לאהבה האמיתית שלי , שואל כמה שאלות על האוטו ומתברר שרובם לא יודעים כלום על האוטו , אני מצד שני מתחיל להסביר להם ולכל מי שהתעניין במכונית ...

ועכשיו נסחיעת המחן שלי בסאאב , מנוע שני ליטר עם טורבו ו 185 כ"ס ..

כניסה למכונית נוחה כיוון המושבים נוח ולא קשה גם כשהדלת סגורה והמשובים עצמם תומכים מאוד את הגב , האווירה עצמה בתוך המכונית לא מרשימה כמו הקדילאק אבל נוחה מאוד ומתוחכמת הרבה יותר , רק שבקדילאק חושת הפאר בולטת יותר ...מרווח הפנים לא גדול , שני מבוגרים מאחור וזהו , אני ימתחיל את הנסיעה שלי , והטורבו שם ממש חירמן אותי ! נסיעה של חצי שעה עם הבחור שם ואני מגיע ל 170 בעליה מ צומת רינה עד לצומת של הר יונה למי שמכיר ואני יכול להגיד לכם למרות הפאר שבקדילאק ההתנהגות שלה לא מגיעה לרמה של הסאאב ! , ההגה מצויין וחד ביותר , השלדה וההתנהגות של האוטו ממש מדהים , והתאוצה כמו חץ שנורה ! לא ידעתי איך הגעתי אפילו ל 170 , נתתי קיק אחד בתחילה והתחלתי להעלות את הגיר (טיפטרוניק ) כשטורים אילצו אותי עד שהגעתי לפנייה החדה לפני האחרונה וראיתי את המהירות שהייתי בה והבחור צועק עליי תוריד את המהירות שלך , אני מוריד הלוך עם פול גז והאוטו נכנס חלק !

התאהבתי מאוד , ואני רוצה לראות את ה9-3 אירו שיש בה 230 כ"ס עם טורבו בלחץ גבוהה לעומת זו זהיתה עם לחץ נמוך LPT .

בכל מקרה אחרי נסיעה בשתיהן הייתי לוקח את הסאאב בלי לחשוב פעמיים , גם המחיר שלה לא בעננים 250000 לעומת 360000 לקדילאק .

בירור קטן לגבי רמת האבזור שבסאאב הביאה אותי לידיעה שאם אני רוצה אבזור של כמעט כמו הקדילאק זה יעלה לי בסביבות ה 280000 .

בכל מקרה זו הסקירה שלי וההרגשה שלי אחרי נסיעות המבחן שלקחתי .

אחרי שנהגתי במכוניות ללו , איזה צחוקים רק נכנסתי לשברוליט אלירו , ובכלל לא טרחתי ללכת לנסיעת מבחן , בכלל ארגיש בה או באימפלה כמו מפגר או כמו שיושב על חמור אחרי שנהגתי על שתי המכוניות הראשונות .

סאאב מנצחת לדעתי בגדול !

saab_background_2_1024.jpg

saab_background_1_1024.jpg

saab_background_4_1024.jpg

MVC-125S.JPG

MVC-126S.JPG

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיי סחטיין , אני מקנא בך.

גם אני תאמת אוהב סאאב , אבל אלו מכוניות נדירות פה בארץ וחבל.

ממשי אהבתי את זה כי אף פעם לא הרשו לי לעלות לנסיעות מבחן , והיום עשיתי את כל מה שרציתי . ובמיוחד בסאאב :twisted:

אגב ההאצות והכוח שהיה בסאאב למרות שיש לו 185 ג"ס לעומת 220 בקדילאק , ההאצה בסאאב יותר טובה וחלקה , והמנגינה וההרגשה של הטורבו עשתה לי את זה :twisted::wink:

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל המחיר הולך ועולה....

אבל המכונית איכותית ביותר .

אגב בדקתי את ה9000 אירו שנמכרה בארץ בשנת 96 .

עם מנוע 2300 ו 225 כ"ס

האצה מ 0 עד 100 ב 6.9 שניות

ויציבה בטירוף ...

מה שבאמת הפתיע אותי שקניתי פעם מגזין טוב ROAD&TRACK או משהו כזה וחיפשתי שפ בדפים האחרונים את ה SKIDPAD של האירו בשנתון הזה במיוחד .

זה יצא 89 G !!!

שזה היה גבוהה יותר מזה של ה 540 ושל רוב המכוניות האחרות (לא העל ) .

אבל הנצון הזה מרהיב אותי מחדש....

מעניין אם מוצאים אחת למכירה !!

המחירון שלה 65 אלף ואם רוצים לקנות אתה לוקח ב 50 בלי להתאמץ !

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החזק ביותר שיש של ה-9-3 בארץ הוא הוקטור עם 175 כ"ס ולא 185... לדגם האירו יש 210 כ"ס ולא 230...

ולגבי התאוצה, לא נסעתי בשתיהן אבל הנתון הרשמי של ה-CTS טוב משל הסאאב ב-2 שניות שלמות...(ל-100 כמובן) שגם אם זה לא מדוייק קשה לי להאמין שהסאאב מאיצה מהר יותר, לא רק שה-CTS בעלת 45 כ"ס יותר אלא גם בעלת הרבה יותר מומנט (6 קג"מ יותר), כנראה שבגלל המשקל (150 ק"ג יותר בערך), הגודל והבידוד רעשים היא מרגישה פחות חזקה, אבל על הנייר היא ממש לא.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם החזק ביותר שיש של ה-9-3 בארץ הוא הוקטור עם 175 כ"ס ולא 185... לדגם האירו יש 210 כ"ס ולא 230...

ולגבי התאוצה, לא נסעתי בשתיהן אבל הנתון הרשמי של ה-CTS טוב משל הסאאב ב-2 שניות שלמות...(ל-100 כמובן) שגם אם זה לא מדוייק קשה לי להאמין שהסאאב מאיצה מהר יותר, לא רק שה-CTS בעלת 45 כ"ס יותר אלא גם בעלת הרבה יותר מומנט (6 קג"מ יותר), כנראה שבגלל המשקל (150 ק"ג יותר בערך), הגודל והבידוד רעשים היא מרגישה פחות חזקה, אבל על הנייר היא ממש לא.

ינון.

אחלה , המנוע של ה CTS בשרני יותר עם נפח של 3200 , ו220 כ"ס .

אך ההרגשה וההנאה בסאאב עולה עליה בהרבה .

אגב תודה על התיקון , התבלבלתי קצת בנתונים שיש לי בראש ( עדיין הייתי חולם על האוטו :wink: ) ה 185 זה ל2.3 של ה 9-5 . ל9000 שנת 96 AERO יש 225 כ"ס , ו9-3 אירו יש 210 כ"ס , ול 9-5 אירו יש 250 כ"ס .

על זו שנהגתי עליה יש 175 כ"ס , אבל הטורבו כנראה נותן הרגשה מעולה , אגב אותה עלייה לחצתי על שתיהן ממש חזק והסאאב הגיעה למהירות יותר גדולה , אגב ב CTS הצטרכתי להוריד את המהירות הרבה יותר מלפני ה 9-3 ... האוטו לא התקשר טוב בפניות וזה לא הרגיש טוב, בסאאב הרגשתי את הצעקות של הבחור שהיה לידי והאוטו תיקשר טוב ..

בכל מקרה תודה על התיקון :wink:

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאאב זו חברה מאוד ותיקה ומאוד יצירתית

חבל מאוד שבארץ הדפוקה שלנו לא יודעים להעריך דברים כמו שצריך!!

אילו תמיד היו מכוניות חדשניות \מודרניות ומאוד מפנקות ומאובזרות

גם באירופה וגם בארה"ב סאאב נחשב רכב מאוד יוקרתי ויותר יוקרתי ומוצלח מוולבו-כמובן שבארץ זה לא כך וחבל!!

אך סאאב 9-5 אירו- :yum:

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאאב זו חברה מאוד ותיקה ומאוד יצירתית

חבל מאוד שבארץ הדפוקה שלנו לא יודעים להעריך דברים כמו שצריך!!

אילו תמיד היו מכוניות חדשניות \מודרניות ומאוד מפנקות ומאובזרות

גם באירופה וגם בארה"ב סאאב נחשב רכב מאוד יוקרתי ויותר יוקרתי ומוצלח מוולבו-כמובן שבארץ זה לא כך וחבל!!

אך סאאב 9-5 אירו- :yum:

מאוד מיוחדת , מאוד מרהיבה , אוטו מדהים ...

ופוטנציאל טוב לשיפורים !!! כן כן אני לא מסטול :) תבדוקו את האתר הזה ותגידו לי מה דעתכם על סאאב עם איזה 400 כ"ס !!

http://www.abbottracing.com/2003/index.htm

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקאדילק הזאת הייתה במרדף במטריקס רילודד נכון? :o

היתה במרדף אתמול בנצרת עילית :lol:

סתאאאאאאאם

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הצד החזק של סאאב ואל תטעו,אני מאד אוהב את החברה הזו שהקדימה את זמנה בייצור מכוניות מיוחדות, הייתי הבעלים הגאה של סאאב 99 שבמשך שנתיים שירתה אותי בנאמנות רבה ובכייף אדיר,הבעיות התחילו עם ה-900 ובכל הפורומים בעולם הדעה היא כי נקודת התורפה של מכוניות נהדרות אלו היא אמינותן, למען ההגינות יש לומר שלגבי הדגמים החדשים עדיין אין דעה ברורה בענין זה.

קצת מזכיר יגואר...

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הצד החזק של סאאב ואל תטעו,אני מאד אוהב את החברה הזו שהקדימה את זמנה בייצור מכוניות מיוחדות, הייתי הבעלים הגאה של סאאב 99 שבמשך שנתיים שירתה אותי בנאמנות רבה ובכייף אדיר,הבעיות התחילו עם ה-900 ובכל הפורומים בעולם הדעה היא כי נקודת התורפה של מכוניות נהדרות אלו היא אמינותן, למען ההגינות יש לומר שלגבי הדגמים החדשים עדיין אין דעה ברורה בענין זה.

קצת מזכיר יגואר...

אני לא יודע אולי ההתנסות שלך היתה רעה , אותנו משרתת סאאב 9000 CDE בנאמנות רבה יחסית , בלי בעיות מיוחדות !

רק לאחרונה היתה בעיה שלא טופלנו בה עדיין אבל כבר איזה שנה וחצי בלי בעיות , למודל 94 אני חושב שהיא דווקא כן אמינה .

לגבי החדשות אני לא יודע לגבי אמינות , אבל מחיר המשומשות מצחיק ביותר כך שאני כן מצדיק קנית מכונית 9-5 בחום רב אפילו !!!

אתה מקבל מכונית יוקרה מדהימה עם כל מה שרק תרצה במחיר מגוחך !!

עם ישראל לא חכם גדול במכוניות והוא לא מעריך את המכונית הזו והמחיר של המשומשות נמוך בגלל אי סחירות ....

וכל מי שכן מבין יודע שזו קניה כדאית אם הבן אדם צריך מכונית טובה שתשרת אותו לזמן רב !

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...