Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות על רמקול ביתי לרכב ועוד כמה דברים, תודה

ohanaohad
שימו לב! השרשור הזה בן 5992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן!

יש לי HU של פיוניר מדגם DEH-1900MP זה דגם חדש שהוא פשוט ויחסית בסיסי אבל אני מאד מרוצה ממנו ועושה את העבודה מעולה ויש גם שלט.

לHU הזה מחוברים מאחורה 2 רמקולים של קנווד 350 וואט, ומקדימה 2 קטנים של פיוניר שבאו עם הרכב לא יודע כמה הם ולא מעניין.

בכל מקרה הכל ביחד עובד טוב ואפשר להגיע לעוצמות (בתוך הרכב) מספקות עם באס נקי.

3 שאלות:

1. איך הרדיו דיסק הזה של פיוניר שיש לי?

2.יש לי בבית רמקול (זאת אומרת תיבה בעלת 3 אלמנטים של באס, מיד וטוויטר לא יודע כמה ההספק) שהרמקול הזה מחובר לרסיבר ביתי, אם אני ייקח אותו, יעלה אותו לאוטו ישים בבגאג' ובלי מגבר פשוט יחבר במקביל לאחד הרמקולים של הקנווד את הרמקול הזה או ינתק אחד מהם ויחבר אותו, זה יעבוד? (המטרה שזה ייתן יותר באס ויתנהג כסאבוופר)

3. מה זה אומר PEAK POWER? (זה מתייחס בקשר להספק, השאלה אם זה הספק מקס' או אראמאס?)

תודה מראש,

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ככה, רמקולים של בית הם בעיקר בהתנגדות של 8 הואם.

רדיו דיסק יכול לקבל עד 4 הואם וזהו!

אם הרמקול שיש לך בבית הוא 4 הואם אז תחבר אותם, רק לדעתי אתה תצטרך לנתק את האחוריים.

כי אם תחבר את הביתיים+אחוריים ביחד לאותם ערוצים אז ה-HU ירד ל-2 הואם ולא טוב ממש.

RMS- הספק נקי.

PEAK POWER זה המקסימום.

לדוגמא, 70RMS-210W לדוגמא.

לגבי הרמקולים של הבית תחכה לעוד תגובות.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יירד ל2 אום ואני מבין שמשם הדרך להישרף היא קצרה? או שיש אפשרויות אחרות?

יירד ל-2 הואם והוא יישרף, או שהרמקול או שהרדיו דיסק (לא זוכר בדיוק).

אין אפשרות אחרת, אתה צריך לבדוק מה ההואם של הרמקול הביתי ונגיד אם אפשרי לחבר או לא.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה מעשה חובבנות לחבר רמקול בייתי ברכה למה שלא תשים מגבר וסאב קטן?

מבחינת מקום זה יהיה אותו דבר..ובינינו כמה כבר עולים היום מגברים 2 ערוצים וסאב 10'' פשוט?

תשדקיע טיפה זה ישתלם לך..

בהצלחה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חזרתי עם תוצאות הניסוי, להזכיר: מחוברים מאחורה 2 רמקולים 350 וואט של קנווד.

ניתקתי את הרמקול השמאלי וחיברתי במקומו את הרמקול מהבית, הרמקול מהבית סחב יפה את הווליום אבל השמאלי התחיל להתחרטט אז עשיתי באלאנס לשמאלי וראיתי שהבס על הפנים , אז חיברתי חזרה את הימיני ובמקביל אליו את הביתי.

חוץ מחוסר סחיבה של המערכת זאת אומרת שהגעתי למשל לווליום של 30, הווליום יותר חלש ממה שהיה לפני שהרמקול הביתי חובר.

מבחינת הבדל בבאס לא היה כמעט הבדל אולי ממש יתרון קטן , כלום לא נשרף והכל עבד, בסופו של דבר הרמקול ירד חזרה הביתה.

לגבי סאב ומגבר , אני לא רוצה להשקיע סכום קטן בסאונד שאחרי יומיים אני יתרגל וירצה יותר חזק ולא יהיה לאן

אם כבר קונים אז משהו קצת יותר רציני... נחכה שנמצא עבודה (עבודה דרושה: נהג באחת מחברות הליסינג אם מישהו מכיר\יודע\צריך מחיפה\צפון).

אוהד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...