Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש מיוחד למכונה או רגיל

98civic
שימו לב! השרשור הזה בן 6021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכוון לבצע פוליש לרכב שלי ,וצבעו כחול מטאלי שנת 04.יש לי חומר שנקראה G27.האם הוא מתאים למכונה או שצריך פוליש מיוחד למכונה.בחיפוש שבצעתי אין התייחסות לחומר ספציפי זה.

כאשר אני מבצע פוליש איך עושים זאת הכי נכון בלי לפגוע בצבע.(הכנה מיוחדת,שיוף מיוחד,מתי לעצור בנק' מסויימת ולהמשיך הלאה?) תודה רבה על תשובות

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם החומר שיש לך מתאים, אבל אם אין לך נסיון עם פוליש במכונה שלזה צריך הרבה נסיון כי אתה עלול ליגרום נזק חמור לצבע של הרכב ולהרוס לגמריי את הצבע עם שריטות שיפשופים וכאלה.

אם אתה בכל זאת הולך על זה ועושה זאת בעצמך תנסה על מקום קודם מוסתר ככה שאם תהרוס את הצבע אז תדע מתי לעצור. :)

ואי אפשר להסבר לך איך להשתמש במכונה דרך כתיבה אפשר אולי מעשית להראות לך איך עושים זאת בצורה הנכונה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצב עמטאלי קצת מסוכן לעשות פוליש, כי יש סיכוי שתוריד את שכבת הלקה.

אם בכל זאת ,אתה עדיין רוצה לעשות את הפוליש תקנה את הפוליש העדין ביותר.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...