Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכה בהונדה סיוויק ובעקבותיה רעש במתן גז

kopidanny
שימו לב! השרשור הזה בן 6019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום ושנה טובה

במהלך נסיעה לאחור, הרכב קיבל מכה בצדו האחורי באחד החלקים הנמוכים. (הונדה סיוויק 99')

מאז התחיל רעש עמום נוסף, אני לא מצליח לאבחן באופן מדויק את מיקומו, מוסך אגזוזים מומחה בי-ם טען שהוא לא שומע שום דבר מיוחד וטען שהכל בסדר. אני לא רוצה לגרום להטייה של הדיאגנוזה, אבל אני חושש שמדובר במשהו שקשור לאגזוז מאחר וכל נגיעה בגז גורמת לרעש. כיצד אני יכול לבדוק זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל זאת סביר למדי שהאגזוז קבל מכה ועלה למעלה ודופק ברצפת הרכב או שרועד ומזמזם וכן צריך לבדוק שכל תושבותיו קיימות.

גש לאגזוזן אחר וכשהרכב מורם ואתה עם מנוע פועל בתוכו, תוכל להשמיע לו את הרעשים.

בהצלחה ובבברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר עצתו של רפי הלכתי למומחה נוסף של אגזוזים, לאחר שהעלה את הרכב על הליפט(לא מקיר את החלופה העברית)

הוא זיהה עיקול בצינור, שמצר את זרימת האוויר, בנוסף הוא טוען שהאגזוז זז לעבר קידמת הרכב, ומסקנתו הסופית היתה שצריך להחליף דוד גם בגלל איזשהו פילטר שקיים בו, לע"פ דבר המומחה עבר זמנו.בכל אופן כל העניין מסתכם אצלו בכ 400 ש"ח

עכשיו אני מצרף כמה תמונות, לא הכי מוצלחות אבל אולי היא תמחיש למקצוענים את הבעייתיות.

IMG_1602b.JPG

IMG_1604.jpg

IMG_1606b.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לרשום את הפואנטה.

האם באמת צריך להחליף את הדוד, בגלל המכה, האם העניין עם הפילטר שמתמלא ויוצר נפיחות בולטת בדוד נכונה?

האם אפשר לפסוח על עניין ההחלפה וללכת רק על תיקון?(כמו שבסוף הוא הציע ב80 ש"ח)

ושאלה אחרונה, האם יש חשיבות לחלק מקורי או חלופי במקרה הנ"ל של הדוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...