Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב חדש לנכה צה"ל - שאלה חוזרת ומורחבת

merchavy
שימו לב! השרשור הזה בן 6022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי בגיל קרוב לשמונים נכה צה"ל אני מחפש בשבילו רכבחדש בתקציב של עד 140 אלף ש"ח , חשוב מאוד שהרכב יהיה כמה שיותר גבוה (שהנהג לאצריך להתכופף כאשר הוא נכנס לרכב), מאוד אמין , לא חשוב לי כלל ביצועי מנוע ולאעבירות בשטח וכל מיני כאלה חשבתי על דיהטסו TERIOS שנת 2008 האם מישהוא מכיר אתהרכב ? האם הוא אמין ונוח? איזה עוד רכבים אתם ממליצים בתקציב זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הניסאן קשקאי ב-151 אלף.

גם מזדה 5 תענה על הדרישה וגם היא עולה 151 אלף.

אם התקציב לחוץ שווה לנסות את הניסאן נוט.

רנו סניק יענה על הדרישות אבל האמינות היא לא מושלמת.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלים שנראים על פניו הכי נוחים לכניסה ויציאה הם מיניואנים ורכבי פנאי (כדוגמת הטריוס).

מכוניות "רגילות" נמוכות מדי וצריך "לרדת" לתוכן, מה שמקשה את היציאה מהן לכאלה שקשה להם להתכופף, ורכבי שטח גבוהים מדי וצריך לטפס אליהם.

בכל מקרה כדאי לבדוק פיזית כל רכב שבא בחשבון.

כדאי גם לבדוק את נושא גודל המנוע, כי זה חשוב בקשר להנחה במס בקניה ולקצבת הניידות, ולשקול את נושא הדיזל (למרות שזה פחות קריטי) מכיוון שנכים לא משלמים את הקנס (ההולך ונעלם) ההוא המוצמד לאגרת הרישוי.

אני מכיר מספר נכים שקנו פורסטר רק בגלל נוחות הכניסה והיציאה, אולם זה עולה (כולל מסים) כ-180,000 ש"ח.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...