Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת פולקסווגן בורה TDI 2002-4

stealtho
שימו לב! השרשור הזה בן 6015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה לחברי הפורום!

אני בחיפושים אחרי בורה TDI 2002-4, תיבה אוטומטית, עם קילומטראז' סביר כבר 4 חודשים אחרי שנגנב לי הגולף 2.0 2002 לאור יום. עקבתי אחרי מספר שרשורים בהם התלבטו על כדאיות הדיזל, ואני בהחלט עונה לקריטריונים (מה גם שדיזל משומש, רף הכדאיות יורד ל10,000 ק"מ אם לא פחות).

כמה שאלות:

1. אני יודע בדיוק מה אני מחפש, אבל אני פשוט לא מוצא. יש ביקוש כל כך גבוה לבורה, או ההיצע הוא כה נמוך? (אני מחפש בעיקר ב-yad2 וב-winwin)

2. האם שווה לבדוק את הדגמים המקבילים מבית VAG? האם שווים אבזור הבטיחות והאמינות של סיאט וסקודה עם פולקסווגן?

3. שאלה כללית: אם רכב שמעניין אותי נמצא במרחק מכובד, קיים איזה נוהג שאומר מי נוסע למי, או נפגשים באמצע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כותבים רבים בפורום מתייחסים לבעיות בגיר האוטומטי בדגמי ה-TDI. בעיות אלה קיימות גם בתיבה האוטומטית של דגמי הבנזין של VAGֿ, כך שאם אחליט ללכת על בורה 2.0 מנוע בנזין גם ייתכן שאצטרך להחליף את הגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה האוטומטית של הבורה, אינה רק של הבורה. ראה גולף, אוקטביה, לאון, טולדו, פאסאט וסליחה אם הושמט מישהו. תיבה אוטומטית ככל התיבות האחרות. לא "ידועה לשימצה" ולא נעליים. אם התרשמת אחרת, קח בחשבון שלבעלי המכוניות הללו מודעות צרכנית גבוהה מהממוצע ולכן כל תקלה תזכה גם לפרסום. התיבות האוטומטיות של VAG מועדות לפורענות כמו כל תיבה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודה אם תתייחסו גם לשאלות הקיטבג שלי מראשית השרשור.

בכלל, אני מתחיל לשקול ברצינות את הבורה 2.0 (כמו שהיה לי גולף 2.0 עד שהוא נגנב), למרות שאני חרד מהעלייה החדה הצפוייה במחיר הנפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בדיוק לפני 3 שבועות גולף TDI 2004 ג'נריישן.

האמת חיפשתי 3 חודשים בכלל רכבים אחרים, אבל במקרה המודעה קפצה לי ויום אחרי כבר עשיתי זיכרון דברים כי האוטו היה מושלם, שמור וצבע מדהים. 100,000 ק"מ.

שילמתי מעל המחירון כ 2500 שקל, אבל אני לא מצטער לרגע, ועכשיו אני רואה שגם אם הייתי משלם 5000 מעל המחירון זה היה שווה. כי קשה למצוא גולף (לא יודע לגבי בורה) TDI, ואם כבר מוצאים שתהיה במצב טוב.

בכל מקרה, האוטו טס, צריכת דלק לא בדקתי אבל נתונים רשמיים הם 1 ל 20 בבין עירוני, אני מאמין שבתכלס זה פחות.

האוטו מרגיש כמו טנק, ואכן תיבת ההילוכים היא שונה לגמרי ממנועי הבנזין, כאן מדובר בגיר טיפטרוניק 5 הילוכים לעומת גיר אוטומטי פשוט 4 הילוכים בבנזין.

קשה לי להאמין שתמצא TDI בורה או גולף במצב טוב, אבל אם תמצא כזו אז תיסע לאן שצריך, אני נסעתי מירושלים לאשקלון..

ולא, המוכר לא חייב להיפגש איתך באמצע, אלא אם הוא נחמד.

בכל מקרה, לא משנה מה, אל תקנה רכב ממגרש או טרייד אין או סוחר.

בהצלחה.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...