Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי עמיל מכס

asos4
שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם .

האם אני חייב להשכיר את שירותיו של עמיל מכס לצורך שחרור הרכב מהנמל ???? חיפה .

האם המחיר 400$ סביר ???

תודה

עסאם

Knowledge Is Horsepower

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם .

האם אני חייב להשכיר את שירותיו של עמיל מכס לצורך שחרור הרכב מהנמל ???? חיפה .

האם המחיר 400$ סביר ???

תודה

עסאם

המחיר לא סביר בכלל. צ"ל סביב $60.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה ומטעה, אם מדובר על העמלה לעמיל המכס אולי, למרות שזה נישמע קצת מופרך, שיחרור רכב אינו דומה לשחרור מכולה עם סחורה וההתרוצצות אחרי הטפסים והבירוקרטיה, תיאום מול הגורמים השונים והעמלות לבעלי המקצוע, עולה על הסכום שציינת, ולכן אין הרבה עמילי מכס שמוכנים לבצע זאת, הרבה עבודה עבור שכר נמוך נישמע מוכר לא? לעמיל המכס אתה משלם על מנת לחסוך הן בעליות מיותרות, הן בזמן והן בכאב ראש, כמה זה שווה לך זה כבר שאלה אחרת! עמיל מכס מקצועי חוסך לך הרבה זמן וכסף מיותר, אגב למתכננים להביא סחורה מחו"ל עדיף לתאם אם עמיל המכס כבר בהתחלה, עוד לפני הרכישה, לא תאמינו כמה כסף זה יחסוך לכם.-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע שיחררתי את האופנוע שלי (באווטר) מנמל חיפה לבדי.

גם לי הציעו שירות של עמיל מכס בעלות של מאות דולרים.

אם יש לך סבלנות, זמן , והכי חשוב ניירת ותיעוד מלא ומסודר, אל תחשוש ליקפוץ למים הקרים, סה"כ זו חוויה נחמדה.

הסיפור פשוט.

תחנה ראשונה: חברת הספנות המשנעת את המכולה מחו"ל, שם אתה מקבל את הניירת למכס. (כמובן שאתה מפקיר שם סכום כסף על פי הסיכום ביניכם).

תחנה שניה: מכס. שם אתה ניגש למעריכה של רכב ביבוא אישי, בחורה מקסימה בשם איריס והיא פותחת לך את הניירת לשיחרור הרכב. חשוב לציין שבשלב זה עליך להציג כל מסמך שיעזור לקביעת שיעור המס כגון שטר מכר וקבלה על עלות המשלוח הימי.

המכס נקבע בעיקרון על מחירון NADA לגבי אופנועים ואין לי מושג איזה מחירון קובע לגבי מכוניות אך העיקרון זהה.

תחנה שלישית: עם טופס מהמכס אתה ניגש למחסני המכולות , בין גשר פז לטכני, חשוב לדעת, כניסה עם נעליים (לא סנדלים) ויש להצטייד באפוד זוהר וחובה ללובשו מרגע הכניסה לאתר - בטיחות.

במחסן, (אני הייתי במחסן 5 עם צוות נחמד בניהולו של נחום שסייע לי בפירוק הארגז) אתה דואג להוצאת הרכב מאריזתו והכנתו לבחינת המוכסת.

המוכסת מגיעה ממישרדה על פי קריאה ובודקת פיזית את הרכב.

תחנה רביעית: חזרה לבית המכס, כאן נקבע הסכום לתשלום על פי המפתח של מחיר ומצב הרכב פלוס עלויות המשלוח הימי.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי סכום של עד 10000 ש"ח - גם בתשלומי קרדיט.

לאחר התשלום מקבלים את הטופס הנכסף למשרד הרישוי מטעם המכס.

תחנה חמישית: מישרדי נמל חיפה עם איזו אגרה מטופשת, לקח לי שעה לסיים תשלום של 35 (שלושים וחמישה) ש"ח....

תחנה שישית: מישרדי אוברסיז (מחסני הערובה) עם תשלום נוסף ואחרון.

מקבלים GATE PASS כלומר טופס המאשר הוצאת הרכב ממחסני הערובה.

וזהו.

העמסת הרכב על ניגרר והבייתה.

תהליך זה ארך לי כ-3 שעות. כך חסכתי 400$,

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...