Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני רכישה, יונדאי גטס "שותה" דלק?

idb1
שימו לב! השרשור הזה בן 4718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

חבר ביקש ממני לשאול בשבילו האם נכונה השמועה שיונדאי גטס בעייתית בכל הקשור לדלק.

חברי מעוניין לרכוש את הרכב הנ"ל שנת 06 אך נאמר לו בצורה כ שהיא שישנה "בעיה" ידועה ברכב זה שהיא זוללת דלק יחסית לדגמים דומים בגודל המנוע הנתון.

אשמח לתגובה בעניין.

עידן

לאחר עריכה:http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=175053

מצאתי את הת'רד הנל לצערי רק לאחר שהעלתי נושא זה. אך אשמח בכל זאת לדעת האם אין שינוי בגטס שנת 2006.

HU : Pioneer 770, AMP : Hifonics Titan TX4405

F.Comp : Morel Dotek Ovation+MT22, R.Speaker : Pioneer 450w, Sub : P.Gold ZR12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן "השמועות" נכונות.

יונדאי גטס, צורה ישנה הינה זללנית דלק. (אנשים רבים התלוננו על צריכת דלק בינעירונית של 1/10 ומעלה).

הגטס החדשה, שופרה, עם תכנון של גיר אחר ומנוע שונה בנפח 1400 סמ"ק. המצב לא השתפר פלאים אלא במעט! עדיין בהשוואה של רכבים אחרים בסגמנט, צריכת הדלק בגטס הינה מבין הגבוהות!

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אציין שלידידה יש את הגירסא הידנית והיא דווקא מדווחת (לפחות בידנית) על צריכת דלק טובה למדי.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכשמתחילות השמועות מתחילות גם ההגזמות,שטוענות לצריכה של 5(!)ק"מ לליטר,מה שלא רק רחוק מהמציאות אלא גם רחוק מההגיון הבריא.

החזקתי 3 שנים גטס 04' אוטומטית,והצריכה היתה 10 ק"מ לליטר בעיר ו14-15 ק"מ לליטר מחוץ לעיר,בנהיגה עדינה למדי.

נהיגה תובענית יותר תגבה 10% יותר בצריכת הדלק.

כעת יש לנו את הדגם החדש,והוא אכן חסכוני יותר,אם כי עיקר ההפרש הוא דווקא בביצועים המשופרים בהרבה.

בכל מקרה,חסכונית היא לא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

גטס קנית על הכסף בכית, בדוק.

הייתה לי ידנית שנת 2005 והיא אפילו לא נוסעת 10 ק"מ לליטר, היא שואפת ל-10 בנהיגה במהירות 80 אולי, וככל שאתה עולה מעלה למהירות זו היא בולעת יותר, למשל נסיעה בלילה בכביש 6 ממחלף מורשה עד עירון בשעות הלילה, משהו כמו 40 ק"מ במהירות 150 תעלה לכם כ-10 ליטר דלק ואני לא מגזים.

ממש לא לגעת, קניתי ב-30 מכרתי לאחר פחות מחצי שנה ב-15 רק להיפטר ממנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי כרגע גטס 2007, עושה 1:12 משולב... צריכה סבבה יחסית למה ששמעתי עליה לפני שקניתי. דרך אגב היא למכירה, עשתה 118000 ק"מ יד שניה מליסינג פרטי(קל אוטו). אם בא לך לשמוע פרטים תעבור להודעות פרטיות. בכל מקרה אחלה רכב, ת'אמת מחליף כי הוא כבר קטן בשבילי ולא עונה לי על הצרכים מבחינת הגודל!

Nissan Note Acenta 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס קנית על הכסף בכית, בדוק.

הייתה לי ידנית שנת 2005 והיא אפילו לא נוסעת 10 ק"מ לליטר, היא שואפת ל-10 בנהיגה במהירות 80 אולי, וככל שאתה עולה מעלה למהירות זו היא בולעת יותר, למשל נסיעה בלילה בכביש 6 ממחלף מורשה עד עירון בשעות הלילה, משהו כמו 40 ק"מ במהירות 150 תעלה לכם כ-10 ליטר דלק ואני לא מגזים.

ממש לא לגעת, קניתי ב-30 מכרתי לאחר פחות מחצי שנה ב-15 רק להיפטר ממנה.

מה אתה מצפה כשאתה נוסע במהירות 150 קמ"ש? מעל 90-100 קמ"ש (שזו המהירות האידיאלית מבחינת צריכת דלק) זה ידוע שרכבים צורכים יותר דלק.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...