Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמרה פרפקט, מה דעתכם?

box4
שימו לב! השרשור הזה בן 6008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא של אישתי מחפש אוטו (הוא רוצה ניסן) אז רוצה לדעת איך באוטו של ניסן אלמרה פרפקט 1.8 (מודל 2006 ,50 אלף ק"מ)?

כדאי לקנות אוטו אצל ליסינג?

מחר אלך איתו לראות ולקנות את ניסן או לא...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני עשיתי את הצעד הזה -אותו רכב , אותה שנה ואותם ק"מ, אבל אני מעדיף דרך טרייד אין , ללכת על פרטי שאדם פינק בבית ולא על ליסינג. יתכן שהיה נהג לא טוב... אבל סטטיסטית הליסינג זוכות לחיים יותר סוערים.

חוץ מזה , מוכרי הליסינג עובדים כמותית , וזה ברור ומתחייב מהכמויות , וסוחרי הטרייד אין עובדים בבודדת.

:roll:ממשיך לחפש-אורי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רק מילים טובות על האלמרה:

הפרפקט 1.8 נחשב לרכב אמין ביותר, בטיחותי ועלות אחזקה לא גבוהה.

סה"כ רכב מאוד מומלץ .

מליסניג? זה כבר שאלה אחרת.

אני אישית, לא מתקרב לליסינג, כיוון שרוב הסיכויים, שהרכב עבר חיים קשים.

האלמרה הספציפית הזאת, בעלת ק"מ גבוהה יחסית.

אם זה כידי לכם? אתה(בעצם אבא של אישתך) יחליט.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50000K זה לא הרבה לרכב כזה גם מהשכרה! מניסיון, אני עובד בתחום. זה רכב מאוד אמין עם אפס תקלות, רק לבצע טיפולים בזמן וזהו.המחלה היחידה שלהם זה הטמבונים שמתפרקים מהצד (הקליפרים שלהם חלשים) והברקסים שלא מחזיקים יותר מ20000 ק"מ

ay-ahzakot.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי אלמרה קרוב לחודשיים, בינתיים נמצא משהו אחר.

נוח בהרבה מהמאזדה, המנוע (לדעתי) שקט מהמנוע בקורולה ומרגיש נינוח יותר.

אפילו גירסת הליסינג הפתיע אותי בכך שלא הרגישה זולה מדי.

הרכב מומלץ מאוד לדעתי ומהווה את התמורה הטובה ביותר לכסף (שוב לדעתי) מבין המאזדה/טויוטה/ניסן

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא של אישתי מחפש אוטו (הוא רוצה ניסן) אז רוצה לדעת איך באוטו של ניסן אלמרה פרפקט 1.8 (מודל 2006 ,50 אלף ק"מ)?- כפי שכבר נאמר, התמורה הטובה ביותר לשקל בקבוצה הנ"ל. אחת המשפחתומטיות האמינות ביותר בשוק. מנוע 1.8 שצריכת הדלק שלו כמו 1.6 ממוצעת בזכות כח זמין כבר בסל"ד נמוך.

כדאי לקנות אוטו אצל ליסינג?- חד משמעית לא! כאשר מדובר על ניסאן אלמרה, שאינו הרכב הכי מבוקש בשוק, אין טעם להתפשר. חפש לך אקזמפלר שמור ומטופל מיד פרטית (לא חסרים פנסיונרים עם הרכב הנ"ל) ותהנה.

מחר אלך איתו לראות ולקנות את ניסן או לא...

תודה

בהצלחה

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור רכב מצויין.גם אני חיפשתי אותו זמן לא מעט.בסוף קניתי מליסינג.ברור שעדיף לקנות מפרטי אך לא הייתי שולל על הסף.50 אלף זה כלום בשבילה.רק תבדוק שלא היו טעונות.ניסו לדחוף לי אותו אחרי תעונת שלדה קשה אם נתונים דומים לפירותך.אם בליסינג עסקינן תסתכל בשבע עיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעל ניסיון ועל כך כבר כתבתי רבות בפורום,האלמרה על שלל דגמיה היא רכב מצויין שנותן תמורה מעולה לכסף ובעל אמינות יוצאת דופן. נקודת חולשה,בולמי זעזועים חלשים .

ערוך חיפוש-יש המון חומר בפורום על האלמרה

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...