מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: האם נמאס לה ממני? (או: הכוכב היה זורח)

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    לפונטו שלי - 2 בעיות חשמל תוך יומיים.
    1) המזגן המקרטע לא היה בגלל אי-ניקוז מים מספיק. תיאוריית המים קרסה אתמול בבוקר - כאשר היה יחסית יבש בחוץ - וכבר בתחילת הנסיעה המזגן סירב פקודה. לאחר מספר בדיקות אצל חשמלאי רכב נתגלה מגע רופף בקופסת הסתעפות קטנה. בוצע מעקף והבעייה נפתרה. ראוי לציין שהבדיקות כללו גם את בית הנתיכים.
    2) הבוקר - מתנע יש - התנעה אין. נגררה אחר כבוד לממוסך המרכזי בחיפה (לא זה של אתמול). לאחר חיפושים וניסויי התנעה - לפתע - יש!!! אומר לי איש המחשבים/חשמל שלהם: "בעצם - אינני יודע מה הבעייה". ואז הוא ניגש לבית הנתיכים וטילטל אותו - ולפתע שוב המנוע כבה. הוא ביקש את רשותי לבצע מעקף - בהסבירו שאין למשאבת הדלק צורך בהגנה של נתיך ושעדיף בעיניו שיהיה לי הבטחון שבית הנתיכים לא יעשה לי שוב נתק. זהו - אז בוצע עוד מעקף.
    ד''א - סיפור נוסף שיעניין אתכם - באו אם ובתה בעלות פונטו 90 שנת 95 יד ראשונה - 135,000ק''מ. נזילת מים מסתורית-משהו. לאחר בדיקות באו אליהן עם הבשורה הרעה: בדגם הזה ובו בלבד יש לוחית מתכת בין המנוע ותיבת ההילוכים - וכשאוחז בה רקבון - חבל''ז - צריך להסיר את הגיר ולאטום. נאמר לי שהמכונאים ממש מתעבים את הדגם הזה שנמכרו ממנו מעט עותקים אבל יש בו צרות צרורות שאין בפונטואים הרגילים (55,60,75).

2. -

3. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.
    אני שמח לשמוע שנפתרו סוף סוף הבעיות בפונטו.
    הפתיע אותי רק דבר אחד - מה קרה שם בבית פיוזים ? למה מעקפים ? אין אפשרות להחליף אותו ולפתור את הבעיות ? (זה כלכלי בכלל ?)

איציק

חדש בפורום (< 41 הודעות)
    הבחור שלהם אמר לי שזה מסובך להחליף את הכל. בנוסף - לדעתו אין סיכון בכזה מעקף.
    אישית - אגיד לך מה מטריד אותי: כל סגנון התיקונים ה"ישראבלופי" הזה יוצר בעיות לבעלים הבאים שלא יודעים את היסטוריית הרכב, באים עם בעייה אחרת למוסך אחר - ושם צריכים להתחיל לשחזר - בלי תיעוד מסודר - מה היה קודם.
    אצלי זה לא יקרה - כי אני שומר את כל הקבלות והרכב מטופל במוסך המרכזי ושם כל התיעוד על המחשב. כשאמכור - גם אשב עם הקונה על הדברים האלה. למה? כי אני כזה התרגלתי לחיות בלי שקרים ומאוחר לי להשתנות.

6. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.
    קבל ח"ח על הכנות והיושר - כן ירבו !

כשמכרתי את הרכב הקודם שלי גם כן הראתי לקונה את כל מה שהרכב עבר - בהחלט היה במה להתגאות

איציק

נושאים דומים

1. לאוהבי הכוכב ואבי נוף בפרט
    By דורוןא in forum רכבי אספנות
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 15/12/05, 18:47
  2. רוני האם קיבלת ממני את ההודעות?
    By cgc in forum תמיכה טכנית לפורום
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 11/03/05, 1:36
  3. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 01/07/04, 20:40