Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להעביר בעלות לקרוב משפחה בלי להוסיף יד

michael281
שימו לב! השרשור הזה בן 6029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רכב יד שניה, דוד שלי (אח של אבא עם אותו שם משפחה) מופיע בביטוח ולעיתים נוהג ברכב.

אני צריך להעביר את האוטו על בעלותו מסיבות שונות שלא אפרט.

האם אוכל לעשות זאת ללא הוספת יד נוספת ברשיון הרכב כי אני לא מוכר לו אותו בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוכל.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר פרטים בקשר לסיטואציה הבאה -

אולי תוסיף אותו כבעלים נוסף, ולאחר מכן תוציא את עצמך כך שישאר לבד.

אני יודע שבעלים נוספים לא מוסיפים עוד יד - השאלה היא אם כשתוציא את עצמך היד תישאר זהה או שתעלה כי עכשיו יש עוד פעם בעלים בודד לרכב.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוסיף יד רק כאשר מדובר בבעל שמוסיף את אשתו או אשה שמוסיפה את בעלה.

בכל מצב אחר, יש תוספת יד.

http://www.mot.gov.il/wps/portal/!ut/p/_s.7_0_A/7_0_40O/.cmd/ad/.ar/sa.subject/.c/6_0_2EA/.ce/7_0_412/.p/5_0_3GO/.d/1?PC_7_0_412_subject=HE_FAQ_24&actionType=browse#7_0_412

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תופס גם בנישואים חד מיניים?

לענ"ד משרד הרישוי יערים קשיים,

אולם אם תלך על זה עד הסוף, בסופו של דבר זה יתקבל,

בפרט שהיועמ"ש כיום די מבין לרוח הדברים.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר פרטים בקשר לסיטואציה הבאה -

אולי תוסיף אותו כבעלים נוסף, ולאחר מכן תוציא את עצמך כך שישאר לבד.

אני יודע שבעלים נוספים לא מוסיפים עוד יד - השאלה היא אם כשתוציא את עצמך היד תישאר זהה או שתעלה כי עכשיו יש עוד פעם בעלים בודד לרכב.

blavie הוא לא יוכל להוציא את עצמו, רק מי שהיתווסף אח"כ לרשיון כבעלים משניים של הרכב יכול לצאת בחזרה מבעלות על האוטו ולהשאיר את הבעליים הראשיים לבד כבעלים על האוטו. הבעליים הראשיים תמיד ישאר עד שיעשה העברת בעלות ואז זה כותב עוד יד ברשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוק,

אם יש בעל רשום לרכב (משה) והוא מוסיף עוד בעלים לרכב (שמעון) אזי תהיה כאן תוספת יד.

אח"כ לא משנה מי רוצה למחוק את עצמו מהרישיון, יכול להמחק משה ואז שמעון יהיה בעלים יחיד, או יכול להמחק שמעון, ואז משה יחזור להיות בעלים יחיד. במקרים אלה המחיקה לא מוסיפה יד.

אין דבר כזה בעלים משניים, יש בעלים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה של אבא ובן? יד נוספת?

לפי האמור באתר רשות הרישוי (קישור בהודעה קודמת שלי), אכן כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העברה לא משנה אם זה קרוב משפחה מדרגה ראשונה עם אותו שם משפחה,כל העברה כזו מוסיפה עוד יד.

לדוגמא, הפולו שברשותי עברה לפני 3 ידיים שכולם עברו בין בני משפחה מדרגה ראשונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל העברה לא משנה אם זה קרוב משפחה מדרגה ראשונה עם אותו שם משפחה,כל העברה כזו מוסיפה עוד יד.

לדוגמא, הפולו שברשותי עברה לפני 3 ידיים שכולם עברו בין בני משפחה מדרגה ראשונה...

לא מדויק

כפי שכבר נאמר: בעל המוסיף את אשתו או אישה המוסיפה את בעלה - זה לא תוספת יד.

וזה קירבה ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור רוצה להעביר בעלות לקרוב משפחה וכפי שהבנתי להוציא את עצמו מרישיון הרכב.

בשביל זה הוא חייב להעביר בעלות ולא להוסיף אדם נוסף כי הוא עדיין ישאר בעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6029 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...