Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהיה דוח או לא יהיה דוח?

asafpeleg
שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים :-(

אני נהג חדש מתחת לגיל 24.

היום תפסה אותי ניידית מדבר בפלאפון - ישר עצרו אותי בצד עם הצעקות וכל שאר הקרנבל.

אני ניסיתי לצמצם נזקים, אמרתי שדיברתי רק לשניה, השוטר התעצבן לאללה ואמר שהוא ראה אותי לפחות חצי דקה, וידידו, שלא לדבש מדים, אמר שאם לא הייתי משקר הוא היה מוותר לי...

חשוב לציין שהיה מדובר בניידת טנדר כזאת של שיטור משולב.

השוטר מילא טופס, לא ראיתי איזה, (רק ראיתי שהוא לבן, דף שנראה דיי סטנדרתי עם כיתוב כחול) עם כל פרטי הרשיונות שלי והכל, אמר שהדוח יגיע אליי בדואר תוך שבועיים.

1000 שקל.

עכשיו זה העניין,

לא התבקשתי לחתום על כלום, ולא קיבלתי שום טופס ביד, שום דוח, שום כלום.

אדם שצפה בכל המתרחש אמר לי אחרי שהשוטרים עזבו, שאם לא קיבלתי את הדוח ביד, אין לי מה לחשוש ושאני לא אקבל

את הדוח הזה. שמעתי את אותה הטענה מעוד כמה אנשים..

יש בזה אמת? מה זה אומר שלא קיבלתי שום טופס של דוח? האם יש תקווה?

תודה למגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא עשה לך תרגיל: נתן דו"ח, אתה לא תדע ממנו, ואז יגיע לך כפל קנס.

היו מקרים מעולם.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב לי מאוד הכיס

1000 שקל בשבילי זה לא מעט......

ואני שואל כי הרבה אנשים סיפרו לי על זה שאם אני לא מקבל את הדוח ביד - הוא לא תקף

עוד דבר, אני לא יודע אם בגלל שאני נהג חדש אני מקבל עוד משהו מלבד הקנס.. נקודות? שלילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שהוא רשם את הדברים לא ישירות על גבי דו"ח אולי רק תועיל לך.

עד שהוא יגיע למשרד יהיה לו מספיק זמן לחשוב אם לוותר לך או לא.

אולי עד שהוא יגיע למשרד הוא יהיה מספיק עייף כדי לא לטפל בזה,

אולי פתאום הדף הזה ילך לאיבוד.

אם הוא יחליט שהוא לא מוותר, הדו"ח יגיע בדואר.

ואתה מקבל בונוס של נקודות וקנס כספי

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דוח שנקרא "דוח לבן", השוטר אוסף את הפרטים וכותב את הדוח בתחנה.

אני לא נביאה ולכן אני לא רוצה לנחש אם יגיע או לא יגיע הדוח , הכל תלוי אם השוטר/מתנדב ימלא את הפרטים ויחליט לכתוב לך דוח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב לי מאוד הכיס

if you cant do the time, dont do the crime

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב לי מאוד הכיס

ואני שואל כי הרבה אנשים סיפרו לי על זה שאם אני לא מקבל את הדוח ביד - הוא לא תקף

עוד דבר, אני לא יודע אם בגלל שאני נהג חדש אני מקבל עוד משהו מלבד הקנס.. נקודות? שלילה?

כואב לך בכיס....??!! אני בטוח,רק שיהיה כואב הרבה יותר,ובכל החלקים בגוף אם תעשה תאונה בעקבות השיחה "הדחופה" שלך בפלא! וכן,יש סיכוי שהוא יימלא דו"ח פנימי אצלו ביחידה שיישלח אלייך אחרי תקופה מסויימת. הסיכוי אבל, נמוך... תמתין ותראה,ובינתיים אל תעשה את זה שוב פשוט..!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדף הלבן הנ"ל תקף גם בעבירות מהירות ?

כלומר אם שוטר נוסע לידך ללא אמצעי אכיפה ( ולא עוצר אותך) הוא יכול להגיע לתחנה ולרשום לך דו"ח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדף הלבן הנ"ל תקף גם בעבירות מהירות ?

כלומר אם שוטר נוסע לידך ללא אמצעי אכיפה ( ולא עוצר אותך) הוא יכול להגיע לתחנה ולרשום לך דו"ח ?

אין לו אמצעי אכיפה שיכל לומר בוודאות על מהירות הרכב ולכן דוח לא יכל להשלח.

נסיעה במקביל לרכב באותה המהירות אינה תקפה ואי אפשר לתת על כך דוח, מאידך השוטר יכל לכתוב לך דוח על "נהיגה בקלות ראש".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בשוטר רכוב על f650 הוא לא עצר אותי אלא נסע מאחורי במשך כ 30 שניות,כשסיימתי את העקיפה

חזרתי לנתיב הימני ואז הוא נסע במקביל אלי האטתי ברגע שראיתי שזה שוטר והוא האט יחד איתי,הוא סקר

אותי ואת הרכב ואז האיץ ונעלם.

היייתי צריך לחשוד ברגע שראיתי שהוא מגיע אלי ולא עוקף.

בוא נגיד שהיייתי מאוד מופתע שהוא לא גרם לי לעצור בצד.

פעם בכמה זמן מגיע שיקרה פוקס כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...