Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול דוח חניה שקיבלתי בגין חניה על מדרכה בלילה

NoBeLiuM
שימו לב! השרשור הזה בן 5955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דו"ח על חניה על המדרכה עם 4 גלגלים.

חניתי ב-1 בלילה בערך ועל הדוח רשום שקיבלתי אותו ב-1:07

חניתי על 4 גלגלים על מדרכה כך שאני לא מפריע לשום רכב ,חניתי בכוונה בזהירות כדי שאני לא אחסום שום רכב ואז הסתכלתי מהחלון וראיתי שהתפנתה חניה אז יצאתי מהבית כדי לחנות בחניה ברחוב ואז ראיתי את הדו"ח צמוד לשמשה.

כך אני תמיד חונה כשאין חניה ואני מגיע בלילה ואז בבוקר אני מתעורר ב-6 ומזיז את האוטו וחוה בחניה ברחוב שמותרת.

האם זה חוקי לתת דוח חניה בשעה 1 בלילה?

האם אפשר לבטל את הדוח הזה איכשהו?זה דו"ח ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באיזו עיר קיבלת את הדו"ח?

אני יודע שבגבעתיים, למשל, יש מדיניות של העירייה שלא לתת דוחות בגין חניה על מדרכה או אדום-לבן שאינו מפריע בצורה דרסטית בגלל מצוקת חניה נוראית בשעות הלילה. מ22:00 ועד לשבע בבוקר חונים חופשי.

גם ברמת-גן, באזורים מוסימים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה, שהחל מ-22:00 לא מקבלים דוחות חניה, בגלל זה אני חונה אם אין חניה ומזיז את האוטו בבוקר.

אני גר וקיבלתי את הדו"ח בחולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנייה על המדרכה בדר"כ מפריעה להולכי רגל ולא לרכבים אחרים.

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא מדרכה רגילה,אלא גדולה.

מהמדרכה הזאת יש כמה כניסות לחניות של בניינים, ככה שהיא גדולה ורחבה, ואני חניתי ממש בצד.

אני לא היחיד שחונה שם כשאין חניה, הרבה חונים שם משני הצדדים, הייה שם עוד אוטו שחנה אבל לא הביאו קנס כי הייה לו תו נכה והוא באותה מידה "מפריע" לרכבים ולהולכי רגל.

סתם הביאו קנס כי רוצים להגדיל את קופת העיריה,עובדה שלאוטו עם התו נכה לא הביאו קנס.

אני יודע שאם יש תו נכה אז לא מביאים קנסות, רק במידה והוא לא מפריע ככה גם אני חניתי, ולא הפרעתי לשום תנועה ולהולכי רגל כי המדרכה רחבה וגם אין ממש הרבה אנשים בשעה 1 בלילה וב-6 רציתי לקום להזיז את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיריית חולון היא אחת העיריות היותר מתחשבות במצוקת החניה של התושבים.

במקומות מסויימים אכן הם מתעלמים מרכבים החונים על המדרכה בשעות הלילה ובלבד שישאר מעבר להולכי רגל ועגלות ילדים.

אם קיבלת דו"ח, ואתה משוכנע שלא הפרעת, לא חסמת, לא הגזמת וכו', אני ממליץ לך להגיש בקשה לביטול הדו"ח.

להבדיל מרשויות אחרות - עיריית חולון נוהגת לבטל דוחו"ת לפנים משורת הדין, אם רק יש הגיון בבקשתך.

(אילו זה היה בת"א - היית מדבר עם הקיר).

יחד עם זאת, אתה צריך לזכור, שפקחי חולון נוהגים לתעד ולצלם הרבה מן העבירות שבגינם הם רושמים דו"ח. כך שאם אתה לא מדייק בעובדות - חבל על הניסיון.

יתכן ושכן התלונן, ואם פקח הגיע למקום לאור תלונה, הוא כנראה התרשם שאתה מפריע.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה דו'ח עיריה אז תבקשה ביטול. אם זה משטרה , חבל על הזמן, הם רק יגדילו לך אותו

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדייק בעובדות,לא רשמתי משהו שקרי בהודעה שלי.

היום בשעות הערב אני אחנה שוב איפה שחניתי, ואצלם את המקום בכמה זויות, ואשלח את זה ביחד עם הבקשה לביטול הדוח.

כמו כן אני אצלם גם את הרחוב שהוא עמוס ואין שם חניה.

בנוסף,אני אעלה את התמונות מחר ואראה לכם איך חניתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייה שם עוד אוטו שחנה אבל לא הביאו קנס כי הייה לו תו נכה והוא באותה מידה "מפריע" לרכבים ולהולכי רגל.

סתם הביאו קנס כי רוצים להגדיל את קופת העיריה,עובדה שלאוטו עם התו נכה לא הביאו קנס.

חשבת אולי שכל הרעיון של "תו נכה" הוא שמותר להם להחנות על מדרכה, בכחול לבן, אדום לבן, וכו'...?

ברור שלא יביאו לו קנס, כי לו מותר, ולך - אסור.

אין חנייה - תחנה רחוק, ותלך ברגל.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל תו נכה,מותר לו לחנות על מדרכה או אדום לבן,רק תו נכה כחול,כך שאם שניהם חסמו את אותה הדרך,גם רכב הנכה ,היה צריך לקבל קנס.

זה כתוב על התו מאחור.

opel astra,כבר מרגישים יותר טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנינו על אותה מדרכה אבל לא חסמנו אף כניסה או יציאה.

כנראה איזהו שכן התלונן שחנינו על המדרכה אז בא פיקוח עירוני.

מישהו בעל תו נכה, אז מותר לו לחנות בתנא,י שהוא לא מפריע לתנועה.

אז אם מישהו התלונן שמפריעים אז גם הוא צריך לקבל קנס,לא?

מחר אני אעלה תמונה ואני ארה לכם בידיוק איפה אני חניתי ושזה לא מפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרים טלפון לפיקוח העירוני או למוקד 106 בשעת לילה מאוחרת וכביכול תתלונן על רכב חונה על המדרכה.

תשמע את התגובות שלהם. לענ"ד מה שהם יגידו זה שאם זה לא חוסם ולא מפריע הם מבליגים.

לא לשכוח להקליט את השיחה.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק ששכן ראה את הרכב, התקשר למוקד העירוני, הגיע פקח למקום, והנפיק לך את הדו"ח - ב7 דקות בין השעה 01:00 כשחנית ל 01:07 שמופיעה על הדו"ח.

בכל מקרה, תשלח מכתב לעירייה, שאתה תושב המקום וגר ברחוב X במספר Y ובעקבות מצוקת החנייה באיזור החנת את רכבך על המדרכה בכניסה לחניית הבניין.

תציין שבדקת מספר פעמים שאין הרכב מפריע למעבר רכבים אחרים ואינו חוסם את המעבר בפני הולכי רגל.

תבקש לבטל את הדו"ח לפנים משורת הדין ותציין גם כי זהו דו"ח החנייה הראשון שהנך מקבל.

בהצלחה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...