Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי בעיה באוטו...

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהההה, תפסתי אתכם!! אתם חושבים שלא ראיתי שגיחכתם לכם "שוב הגרוטאה הצרפתית שלו לא מניעה" או משהו כזה...

בקיצר, להזכירכם לאמא שלי יש יאריס. ויש לה שתי בעיות קטנות:

1. מהגלגל הימני האחורי יוצא אוויר באופן קבוע. ממלאים 30 PSI, אחרי כמה ימים זה מתייצב על 15-16 ונשאר קבוע. מוזר מאוד... יש למישהו רעיון?? איך קורה שהאוויר יוצא אבל מתייצב בשלב מסוים? האם צריך להחליף גלגל?? אנחנו ניגשים לפנצ'ריה בקרוב, אבל בכל מקרה חשבתי לשאול...

2. לפעמים (אני מדגיש - לפעמים, אמא שלי שמה לב שזה בעיקר בבוקר) נשמעות חריקות די חזקות מכיוון הבולם או הקפיץ בצד ימין מלפנים. זה קורה רק לפעמים וזה מה שמוזר - לכן קשה לי להבין מה זה. בעת הטיפול במוסך נבדק הנושא ונמצא תקין...

רעיונות??

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הצמיגים, אז גם לי היתה תופעה כזאת באוטו, ולא הצליחו למצוא איזה פנצ'ר או משהו.

אז פרקו והחליפו צמיגים, והפנצ'רמאכר אמר שכנראה שנפרדו השכבות בדפנות של הצמיג וידה ידה ידה כל הזמן בורח אויר.

זה יכול לקרות בגלל נסיעה לאורך זמן עם חוסר אויר ועוד סיבות.

לא בדיוק הבנתי איזה רעש, אבל זה יכול להיות אחת התושבות של הקפיץ או הבולם, וגם לפעמים יש דברים נשגבים מדעתו של האדם (כמו למשל איזה סיבה יש לאדם לקנות מכונית צרפתית לא אמינה :? ) והם נשארים לנצח...........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לנו בעיה דומה באחד הקארטים בנתניה, הצמיג פשוט לא ישב ישר על החישוק בגלל שהחישוק היה עקום (ועבר אחרי זיהוי התקלה לעולם שכולו ניילון).

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...