Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת Navigation בטוארג

ebari
שימו לב! השרשור הזה בן 6036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אבי גילה עניין ברכישת טוארג מיבוא אישי מארה"ב.

לטענת המוכר, ניתן להביא את הרכב ארצה עם מע' ה- Navigation אך לא

ידע לומר באם תעבוד.

האם מישהו יודע לומר האם תעבוד פה בארץ?

האם ברכב שיובא ביבוא אישי מאירופה המערכת תעבוד?

באם לא, האם ניתן אצל היבואן של פולקסווגן להביא אותה לכדי עבודה ובמה העניין כרוך?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת של פולקסווגן שנתקלתי בה בקיץ באירופה (בטרספורטר) היתה עם DVD שמכיל את המפות, אם זו אותה מערכת גם במקרה שלך אז צריך לברר מול צ'מפיון האם אפשר לקנות/לקבל/להשיג DVD עם מפות של הארץ. יכול להיות שהDVD גם קובע את השפות שהמערכת תדע לדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת תעבוד בארץ אבל כניראה שלא יהיה מפות של ישראל ככה שלא יהיה לזה שימוש

מה שכן תנסה לברר איך אפשר לעשות לתוכנת ה-GPS עידכון למפות של ישראל זה אפשרי לדעתי ולא צריך להיות מסובך מידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המערכות האירופאיות לא עובדות בארץ מהטעם הפשוט שאין דיסק תואם. ניתן להוסיף מערכת "חיצונית" על המסך המקורי בלי בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ישנו הבדל רציני בין טוארג שיובא מחו"ל לבין אחד שנרכש בארץ מבחינת מחיר?

פשוט אני תוהה האם זה שווה את הכאב ראש וחוסר האחריות.

בנוסף ישנם מס' שינויים שצריכים להעשות בטוארג אמריקאי שמיובא לארץ כמו החלפת הפנסים הראשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף ישנם מס' שינויים שצריכים להעשות בטוארג אמריקאי שמיובא לארץ כמו החלפת הפנסים הראשיים.

אתה בטוח בקשר לזה? אני זוכר שהיה על זה פעם איזה בלאגן עם משרד הרישוי ובסוף ביטלו את הגזרה.

ממה שהבנתי יבואן שמביא הרבה רכבים עם פנסים שתואמים לארה"ב, צריך בישביל אישור יבוא לעשות החלפת פנסים (מי שזוכר את הבלאגן של ניסן אלמרה).

אבל נדמה לי שאדם שמביא ביבוא אישי לא מחוייב לעשות את זה.

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ישנו הבדל רציני בין טוארג שיובא מחו"ל לבין אחד שנרכש בארץ מבחינת מחיר?

פשוט אני תוהה האם זה שווה את הכאב ראש וחוסר האחריות.

הבן אדם שאבי דיבר איתו נקב בסכום של כ 50-60 אלף ש"ח מתחת למחירון.

לדעתי זה סכום נכבד.

לעניין הפנסים - זכור לי משהו בסגנון הזה. תוכל לחדד ולהזכיר מדוע הפנסים לא מתאימים.

זכור לי שפיזור האלומה שונה אך כמה ולמה אני לא כל כך זוכר.

לעניין האחריות - האין אחריות בינלאומית?

למיטב ידיעתי מרצדס ושאר רכבי יוקרה מעניקים סוג כזה או אחר של אחריות בינלאומית ולכן גם מניח שעבור הטוארג

יהיה משהו בסגנון.

שוב, כל הרעיון עדיין בחיתולים ורק התחלנו לעשות את הבירורים.

תודה - העלת נקודות מעניינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כרגע שום אפשרות אחרת חוץ מניווט חיצוני, התוכנה הנפוצה שמתאימה לרכבים האלה היא תוכנת I-GO . במכשיר המקורי יש כפתור של ניווט בעזרת מתאם פותחים AUX שגם פעיל בנסיעה ואליו מחברים את מערכת הניווט כאשר השליטה על הניווט היא בעזרת שלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6036 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...