Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

...את האמת, את כל האמת ורק את האמת... (על נחשונים)

DanyG
שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נדמה לי שאחרי כל השטויות, ההמצאות, הפיטפוטים, השקרים, ושאר חצאי האמיתות, כדאי אולי לשים קצת סדר בדברים !!

בארוע המדובר, לא בוצעה שום עבירה על שום חוק הנוגע ל:

1. מרוצים.

2. אימונים.

3. כללי מסלול.

4. הנחיות בעל המסלול.

5. בטיחות.

זה, כדאי שיהיה ברור לכל מי שהיה ובעיקר למי שלא היה במסלול באותו אימון שעליו מדובר.

מה כן היה ?!

הגענו קבוצת חברים מפורומים שונים (תפוז, YNET, Topspeed, ועוד) לצורך אימון - בשביל הכיף.

עלינו על המסלול ונסענו מקצה ראשון.

במהלך המקצה, הובלתי את השיירה ומאחר ואני מכיר את המסלול טוב ואף קצת מנוסה בקארטינג, נהיה לי קצת משעמם לבד. האטתי מעט ובישורת הארוכה נצמדתי לימין תוך שאני מסמן בידי השמאלית לנהג שמאחורי (זרזיר) לעקוף אותי ומשאיר לו 3/4 מסלול פנוי לעשות זאת בביטחה. לאחר שעקף אותי, נכנסתי מאחוריו ונסעתי אחריו.

בתום המקצה, בעודי יושב בקארט, בא אלי דוד מנשה והחל לצעוק עלי (לא לדבר, לא להסביר, לא לברר - לצעוק !!!) על כך שאיפשרתי לעקוף. ראוי לציין כי לא נמסרה שום הנחיה לא לבצע זאת לפני המקצה.

קיבלתי את דבריו (על אף הפליאה שלי ושל שאר החברים שהיו במקום) ולא התווכחתי.

לאחר מכן, עלינו למקצה שני.

במקצה הזה שוב יצא שהייתי לבד, ושוב היה משעמם. מאחר ו 55 ש"ח בשבילי חשובים ואיני מיעד אותם לטיולים סביב מסלול נחשונים אלא להנאה מספורט מוטורי, אני מעדיף עניין בנהיגה.

לכן, לא איפשרתי לאף אחד לעקוף, אבל האטתי מעט את קצב הנסיעה על מנת שהנהג שמאחורי יתקרב אלי ויוכל להיות בעמדת עקיפה, מה שאמור להלחיץ אותי ולהפוך את הנהיגה למעניינת יותר. אני חוזר, לא איפשרתי לו לעקוף סתם כך, כמו במקצה הקודם.

בתום המקצה, שוב בא דוד מנשה וצעק (לא דיבר, לא הסביר, לא בירר - צעק !!!) עלי על שהאטתי את קצב נסיעתי.

באותו רגע קצה נפשי מהקריזה שלו, ואמרתי לו שאני לא מבין מה הוא רוצה ממני ומה לא בסדר. הדיון התמשך והגיע לכדי כך שאמרתי לו שאני בא למסלול בשביל ספורט מוטורי ולא בשביל "לונה-פארק". עם כל הכבוד, לדעתי ולדעת רבים מהחברים, התנאים שבהם כביכול היה מותר לנהוג באותו ערב לפי הטיעונים של דוד, תאמו לונה-פארק ולא מסלול מרוצים.

הוויכוח המשיך בכיוון הזה ועבר לצעקות שבסופם דוד גירש אותי מהמסלול, לא ביקש שאעזוב אלא צעק לי "לך מפה, ואל תחזור לפה יותר". מיותר לציין, כי לא העלבתי ולא דיברתי בלשון מבזה כלפיו לכל אורך הוויכוח.

עד כאן המקרה המדובר. אם יש שאלות בנושא, אני מציע לשאול את אלו שהיו ולא להעלות ספקולציות ולהמציא דברים שמעולם לא קרו.

על הגירסה שלי לעניין, אני משוכנע שיכולים להעיד כל אלו שהיו במקום באותו הערב !!!

אבל !!!!!

מי שלא מכיר אותי ואת דוד לא מכיר את הרקע ועדיין לא מבין מה פשר הדברים., הנה כמה מילים בעניין.

בימים שבהם פעל המסלול בראשל"צ, התחרה בנו של דוד מנשה - איציק, נגדי בליגת 4 פעימות. לצערי בנו נהג בצורה ש***לדעתי*** היתה לא ספורטיבית (דחיפות וכד') במרוצים. כתוצאה מכך, פרץ וויכוח ביני ובין דוד ובנו על העניין וכאן התחילה האווירה להעכיר.

אני "סלחתי" על כך, ובהמשך הגעתי לנהוג במסלול נחשונים בקארטים 4 פעימות עם חברים ואף באתי להתאמן עם הקארט האישי שלי (2 פעימות) לפני עונת 2001.

כמובן שבאימונים הללו עשיתי הכל לפי ההוראות וצייתתי לכל הכללים.

אבל, את המרוצים עצמם עשיתי במסגרת עמותת הקארטינג הישראלית (שהיא גוף שמתחרה בדוד מנשה) ולא בנחשונים, וזו זכותי הלגיטימית.

דוד מנשה לא אהב את זה ואף טרח לציין את הדבר בפני.

לכן נשמרת אותה טינה כלפי על שאת האימונים עשיתי אצלו ואת התחרויות לא. אגב, למען הסר ספק, שילמתי מלא הסכום הכספי שנדרשתי לו עבור כל אימון שעשיתי (110 ש"ח עבור כל יום אימונים, והיו הרבה).

יתר על כן,

מיד לאחר הארוע באותו אימון שעליו נסוב כל הדיון כאן, הפצירו בי כל החברים שנכחו לכתוב בפורום (אז פורום YNET) את מהלך הארועים, למען יראו ויראו. אני חשבתי שלמרות העוול שנגרם לי, לא יהיה נכון לעשות כך. אבל, מאוחר יותר כאשר היו דיונים אחרים על מסלול נחשונים, הרשתי לעצמי לתת לרוח הדברים מאותו ארוע לקבל ביטוי בדברים שכתבתי ב YNET.

לא העלבתי ולא פגעתי אישית בדוד בדברים שכתבתי ואף לא המצאתי או שיקרתי בעובדות.

לכן, כל התירוץ של "לכלוך" בפורום שווה כקליפת השום.

עד ליום שישי האחרון, סרבתי בתוקף להשתתף בתחרות המתקיימת בנחשונים.

לא ניסיתי להביא לביטול הארוע אבל כן הבעתי את רצוני שהוא יועבר לנתניה.

ביום שישי האחרון במפגש מועדון ה-5, שוכנעתי ע"י מספר חברי פורום להסכים להשתתף ובתנאי שדוד מנשה "ירשה לי" (לכשעצמו נשמע רע מאד) ובתנאי שדוד מנשה יתחייב שלא להתנהג בצורה דומה שוב כלפי אף אחד מאנשי הפורום ובכלל בעתיד.

הובטח לי ע"י נציגי הפורום שאם אני אסכים לתנאי הזה, הפורום יקח על עצמו לא להשתתף במקרה ודוד יסרב לאפשר לחבר מטעמו להתחרות. כך סוכם.

חשוב לי מאד לציין שלא מדובר במלחמה אישית שלי כנגד נחשונים (אחלה מסלול) וגם לא כנגד דוד מנשה בעצמו. ה"חשבון" שיש לי איתו הוא אישי וענייני הפרטי בלבד.

אבל !!!

אני לא רואה שום הבדל בין הודעות בפורום שמספרות על מוסך עם יחס/שרות גרוע שמישהו קיבל, יחס של רשויות למניהן, יחס המשטרה וכן הלאה..

כאשר אנו מקבלים שרות גרוע ויחס מגעיל, אנחנו כחברי פורום ככלל וכלקוחות בפרט צריכים להבין שהיום זה אני, מחר זה אתה ומחרתיים זו את.

כפי שג'רמי כתב - דוד מסרב בטיעון ש"לכלכתי עליו" בפורום כלשהו. לא בגלל שהנהיגה שלי מסוכנת, לא בגלל שלא צייתתי להוראות, לא בגלל שהיתה בעיה טכנית כלשהי, אלא בגלל טענות של ילד בכיתה ג'...

אתם יודעים מה, אם עד עכשיו לא קיבלתם את ה"סיבה" לכל הבעיה, אז הרי היא לפניכם (2 שורות למעלה) !

לסיכום,

ג'רמי, אני ממש, אבל ממש, אבל ממש מצטער שכל העניין פוגע בארוע שעמלת קשה על אירגונו, ובשל כך אני מוכן לקחת על עצמי (אם ינתן לי) לארגן ו/או לסייע לך אם תרצה לעשות כל שניתן בכדי להעביר את התחרות למסלול נתניה.

אבל ג'רמי, אני גם ממש, אבל ממש, אבל ממש מאוכזב מהדברים שכתבת. אני לא אכנס לרמה האישית של העלבויות, אבל באמת שהקרבת כאן קורבן מוגזם על מזבח ההליכה עד הסוף עם הרעיון.

אני לא מנעתי, לא מונע, ולא אמנע את קיום תחרות הפורומים ולא משנה היכן תתקיים.

אני כן חושב שזו זכותי הלגיטימית לומר שזו אינה צרכנות נבונה לתת פרס למקום שנותן שרות כזה גרוע ומתייחס כך ללקוחותיו. עם כל הכבוד, ארוע בסדר גודל כזה למסלול שאינו כה פעיל (ביחס למסלול נתניה למשל שהוא מאד פעיל), נחשב לפרס.

אני לא מדבר על אי הרצון שלו לאפשר לי לנהוג, אלא על כך שהוא מוכן שכולם לא יגיעו והארוע יבוטל ולו רק בכדי לעמוד על העקרונות של ילד בכיתה ג'.

יום טוב לכולם.

דני G.

נ.ב. - תגובת מסלול נחשונים ו/או דוד מנשה כאן בפורום תתקבל בברכה. כולי תקווה שאם תהיה כזו, היא תכלול רק דברי אמת (ולי יש עדים שיעידו על כל מילה מדברי).

ל"יועץ התוכן" הידוע לשימצה אני מציע מראש לחשוב פעמיים לפני ש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאחרי כל השטויות, ההמצאות, הפיטפוטים, השקרים, ושאר חצאי האמיתות, כדאי אולי לשים קצת סדר בדברים !!

בארוע המדובר, לא בוצעה שום עבירה על שום חוק הנוגע ל:

1. מרוצים.

2. אימונים.

3. כללי מסלול.

4. הנחיות בעל המסלול.

5. בטיחות.

זה, כדאי שיהיה ברור לכל מי שהיה ובעיקר למי שלא היה במסלול באותו אימון שעליו מדובר.

מה כן היה ?!

...

טוב שהגעת אני מחכה לך.. :mm_yeah:

אני איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם שמעתי רק צד אחד , אבל אני נוטה להאמין לו ! מכיוון שיצא לי לדבר עם דני מס' פעמים וההתרשמות שלי שהוא אחלה בן אדם .

לגבי התחרות - כל אחד יעשה מה בראש שלו ! רוצים להשתתף תשתתפו לא רוצים אל תשתתפו ! לא צריך לעשות בלאגן מכל דבר !!!

הקיצר מספיק עם כל ( תסלחו לי או שלא ) הבלבול מוח הזה !!!!!!!!!!

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את מה שדני כתב, יש רק אפשרות אחת ויחידה.

להעביר את התחרות לנתניה. נקודה.

1. לא ייתכן שמישהו ייצעק פה על מישהוא מחברי הפורום (שלא נעלה עליו).

2. שלמת כסף טוב וזיינו אותך. (כנ"ל לגבי כל חבר פורום אחר שזה יכול לקרות גם לו).

3. אחרי שהדוד הזה יבין שצריך לתת כבוד לחברי הפורום (ואחרי שהתחרות כבר לא תהיה אצלו, אלא בנתניה), אולי בשנה הבאה (אם הוא ייתן יחס טוב) נחשוב אם לעשות את זה אצלו.

:evil:

הלוואי והיה שאפשר לעשות MULTICAST ולהשתיל דיסקט חדש במוח של 99% מהישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...