Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SX4 - הנעה ללא מפתח?!

מנחם פ
שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

השאלה בכותרת. מה לעזאזל הם חושבים לעצמם אי שם במפעל סוזוקי ביפן שהם ממציאים הנעה ללא מפתח?!

תוך שניה כל ינוק יכול לגנוב את הרכב...

הסברים ייתקבלו בברכה.

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים במכוניות רבות.

אין צורך להכניס מפתח לסטרטר, אלא ישנו צרור, ובו מעין אימובילזייר שאין אפשרות להתניע בלעדיו.

כשהנהג ברכב, עם אותו צרור, התנעה מתבצעת במתג התנעה, וללא "מפתח בסוויץ".

לא כל אחד יכול להתניע את הרכב, אלא רק בעל ה"צרור", בדיוק כמו במפתח קונבנציונלי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה.. אבל אי אפשר לשכפל את ה"מפתח" הזה?

כל הנאמר בפורום הינו בגדר הסבר תיאורטי בלבד! (סעיף 14 לחוק יסוד קארספורום/יישום וביצוע פעולות).

וכן. ציון גולן הוא מ-ל-ך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת מאוד פשוטה שניתנת לקניה היום כמוצר אפטר מרקט הניתן להתקנה בכל רכב.

יש לך איזה סנסור קטן בעל תווך קצר ביותר (מטרים בודדים). ברגע שאתה מתקרב לרכב המערכת מזהה את הסנסור, פותחת את הנעילה המרכזית ו"פותחת את הסויץ" (בעצם אין סוויץ) למצב של לפני התנעה (המצב שבו בכל רכב סטנדרטי כל נורות לוח השעונים דולקות).

כל שנשאר לך לעשות הוא להכנס לרכב, ללחוץ על מתג ההתנעה ולנסוע לך לדרכך.

הבעיה היחידה עם המערכת (לדברי קלרקסון שאישית אני חושב שהוא אידיוט אמיתי) היא שאתה אף פעם לא יודע אם כשאתה מתרחק מהאוטו הוא באמת ננעל כי כשאתה מתקרב לבדוק, הוא מזהה אותך ופותח את הנעילה :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הכוונה אחרת לגמרי.

אצלי ברכב(מאליבו) אני יכול להתניע את המכונית מרחוק ע"י השלט רחוק של הרכב. אחרי שאני פותח, ונכנס אל הרכב אני חייב להקיש את הקוד של האיתוראן וכו' שאחרת הרכב מדמים מנוע.

אין הכוונה של סוזוקי שאין מפתח וסוויץ'. כך נראה לי.

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפתח לא מונע גניבה של הרכב, הוא ניתן גם כן לגניבה, שכפול ומה לא :roll: יש המון אמצעי הגנה אחרים כנגד גניבות והרבה שיטות להנעת הרכב ללא מפתח, כמו צ'יפים מובנים, אמובילזיירים ועוד ועוד ועוד.. זה לא חדש וקיים בהרבה רכבים כבר היום..

PEUGEOT // 306

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מאחד שגם הרכב שלו מותנע ככה, זה כאב ראש אחד גדול.

לטענתו זה נורא "שביר" וכבר הוא הוציא כסף רציני על התיקון החוזר והנשנה של המנגנון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב ?

זה לא שביר.

כל "המנגנון" מורכב מ-2 רכיבים.

1. מחזיק מפתחות עם "אימובילייזר".

2. אצבע שלוחצת על מתג הפעלה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב ?

זה לא שביר.

כל "המנגנון" מורכב מ-2 רכיבים.

1. מחזיק מפתחות עם "אימובילייזר".

2. אצבע שלוחצת על מתג הפעלה.

ואצבע זה לא דבר שביר?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
מערכת מאוד פשוטה שניתנת לקניה היום כמוצר אפטר מרקט הניתן להתקנה בכל רכב.

יש לך איזה סנסור קטן בעל תווך קצר ביותר (מטרים בודדים). ברגע שאתה מתקרב לרכב המערכת מזהה את הסנסור, פותחת את הנעילה המרכזית ו"פותחת את הסויץ" (בעצם אין סוויץ) למצב של לפני התנעה (המצב שבו בכל רכב סטנדרטי כל נורות לוח השעונים דולקות).

כל שנשאר לך לעשות הוא להכנס לרכב, ללחוץ על מתג ההתנעה ולנסוע לך לדרכך.

הבעיה היחידה עם המערכת (לדברי קלרקסון שאישית אני חושב שהוא אידיוט אמיתי) היא שאתה אף פעם לא יודע אם כשאתה מתרחק מהאוטו הוא באמת ננעל כי כשאתה מתקרב לבדוק, הוא מזהה אותך ופותח את הנעילה :wink:

בלי קשר לכלום...

כמה עולה מערכת כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מאחד שגם הרכב שלו מותנע ככה, זה כאב ראש אחד גדול.

לטענתו זה נורא "שביר" וכבר הוא הוציא כסף רציני על התיקון החוזר והנשנה של המנגנון הזה.

איזה שטויות ! אם קרת הלחבר שלך תקלה - אין זו סיבה להכליל ולפסול את השיטה המצויינת הזו.

בסניק יש מנגנון כזה: כרטיס כמו כרטיס אשראי, קצת יותר עבה, שנכנס לחריץ וכתפור התנעה. מספיקה נגיעה קלה וזהו.

אי אפשר להניע ללא הכרטיס. אפשר לנסוע כאשר הוא מחוץ לחריץ.

לא מתקלקל ולא כאב ראש. דווקא סידור נוח מאוד, מונע שחרור סטרטר לפי תחושה וצלילים בהתאם כאשר לא משחררים בזמן.

גם נוח יותר להניעעם אצבע אחת ולחיצה-נגיעה בכפתור במקום לסובב מפתח.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה אתם מבלבלים, באינפיניטי יש לי את זה, זה פועל ככה.

ברגע שאתה מתקרב לאוטו מרחק של מטר והשלט בכיס אתה יכול ללחוץ על כפתור שעל הדלת ולפתוח את הנעילה המרכזית של האוטו, ברגע שאתה יושב באוטו אתה לוחץ על כפתור הSTART והאוטו מניע, שאתה רוצה לנעול את האוטו אתה פשוט יוצא ממנו ולוחץ על הכפתור שעל הדלת וככה האוטו ננעל.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...