Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך בולמים חדשים משפיעים על האוטו?

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לדעת איך משפיעים בולמים חדשים על האוטו....

מה הם משנים, חוץ מהיציבות וההתנהגות?

ולמה הם משנים דווקא אותם....

הרי כשמחליפים בולמים, מקטינים בעיקר את זווית הגלגול (לא?), אז בגלל שזווית הגלגול יותר קטנה, האוטו יושב טוב יותר בכביש?

מה שאומר, במילים אחרות, כמה שזווית הגלגול קטנה יותר, האחיזה תמיד טובה יותר?

זה נכון?

כן\לא\למה לא.

תודה.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

New shock absorbers restrain the movement of the springs, which means that the tyres are kept in better contact with the road at all times, improving the grip when braking and accelerating as well, and not just when turning.

The difference after installing new shock asorbers can be felt especially on bumpy roads, but also in any other conditions where there are weight transfers.

***עריכת הנהלה

תרגום:

בולמי זעזועים חדשים מצמצמים את תנועת הקפיצים, מה שאומר שהצמיגים נשארים במגע טוב יותר עם הכביש כל הזמן, דבר המשפר את האחיזה כשבולמים ומאיצים, לא רק כשפונים.

את ההבדל לאחר התקנת בולמי זעזועים חדשים אפשר להרגיש במיוחד על כבישים משובשים, אבל גם בתנאים נוספים בהם ישנן העברות משקל.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

New shock absorbers restrain the movement of the springs, which means that the tyres are kept in better contact with the road at all times, improving the grip when braking and accelerating as well, and not just when turning.

The difference after installing new shock asorbers can be felt especially on bumpy roads, but also in any other conditions where there are weight transfers.

תודה...

אבל למצוא ציטוט מאיזה שהו אתר של חברת בולמים, הייתי יכול גם למצוא איכשהו (איך אני לא יודע, אבל בטוח הייתי מוצא :lol: ).

כל זה קשור בעיקר לזווית הגלגול - כמה שהיא יותר קטנה, יותר אחיזה?(זה נשמע לי לא נכון, אבל זה מה שנובע מבולמים חדשים, לא?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ציטוט מאתר בולמים, זה ציטוט של ג'רמי.... :lol:

אופס...

יפה ג'רמי על השפה הגבוהה :!:

הבנתי את מה שרשום שם גם ללא התרגום שההנהלה רשמה.

אבל עדיין זה לא ענה לי בקשר לזווית גלגול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהחליף בולמים לא מזמן...

הרכב יותר יציב, לא מתנדנד, לא מתרסק על בורות, זוויות גילגול ו"צלילת" החרטום בבלימות מרוסנות יותר.

גם התנהגות ישתפרה - פחות תת-היגוי בכניסה לסיבוב, מעבר להיגוי יתר (בעזיבת דוושת הגז) יותר מעודן וצפוי, היגוי מדויק יותר.

רכב: סקסו VTR.

בולמים: קוני צהוב על כיוון ה"רך" ביותר שלהם.

מה שכן, על בולמים חדשים הצמיגים (פלקן ZE326, הוחלפו לפני 10K) הפכו למגבלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7488 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...