Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רביעיית צמיגים חדשים+התקנה, מסוג פאלקן (כל המידות הקיימות)

sronis
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 5896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זכיתי ברביעיית צמיגים של פאלקן (או הנקוק, אבל פאלקן עדיף, כמובן) בתחרות של מסלולים. מכיוון שלי יש צמיגים חדשים ואין לי אף קרוב משפחה שמעוניין בצמיגים כרגע (וההטבה ניתנת למימוש עד סוף השנה), אני מציע אותם למכירה.

מדובר בכל צמיג של פאלקן שיש בארץ, בכל מידה (מלבד צמיגי שטח). מבין האפשרויות הטובות יותר הן סדרת ה-ZE (כלומר ZE326 או יותר טוב - ZE512) וכן ה-FK452 החדש שעתיד להגיע לארץ בחודש הקרוב. כולם ultra high performance. כמובן שמבחינתי ככל שהמידה שלכם גדולה יותר- כך ייטב. אני מציע אותם בהנחה של 20% מהמחיר הכי נמוך שאתם יכולים להשיג אותם. אני מזכיר - צמיגים חדשים לחלוטין. מדובר בחסכון של מאות שקלים. מומלץ כי תבדקו קודם בפנצ'ריה אם המידה שלכם נמצאת בארץ, או שתשלחו אלי בה"פ את המידה שלכם ואני אברר עבורכם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ - מחפש במיוחד אנשים שמעוניינים במידות כמו 205/55R16 או 215/45R17 - בקיצור, עדיף מעל 205 ברוחב וג'נט 16 בגודל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ שוב, למעוניינים. קיבלתי הרבה בקשות לצמיגים במידות קטנות, אז אני חוזר - בעיקר 16 אינץ' ומעלה ולפחות 195.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

טוב, אז עכשיו באמת הניסיון האחרון. לאחר שלא היה לי זמן להתעסק עם זה במשך תקופה.

רק רוצה לציין שהופתעתי מכמות הפניות (עשרות) וגם מכמות הפניות הרציניות (אפס). אנשים כנראה לא באמת רוצים לקנות צמיגים...

אם יש מישהו רציני שיקום עכשיו - צמיגי פאלקן/הנקוק, עדיפות ל-16 אינץ' (בכל החתכים והרוחבים). חדשים לחלוטין, כולל התקנה, במחיר שנמוך ב-20% ממה שתמצאו אצל הפנצ'ריה האהובה עליכם (שזה אומר - תגידו לי בכמה אתם קונים אותם בחוץ, ואני אוריד 20%). רוצים? פנו בה"פ.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...